Enkaz (alternatif) Ankara

twist_off demiş ki:
arkadslar cok ıyı seyler duyuyoruz bız twist-off ve dıkkat bozuklugu olarak hep arkanızdayız..... ayrıca batu kardesım ıyı bak kendıne...

çok saolun arkadaşlar bizde ENKAZ olarak hem twist-of hem dikkat bozukluğununa teşekkürlerimizi sonarız

sefayilmaz demiş ki:
başarılar dilerim yeni grup olanlara
güzel geldi bana

çok sefa yorumun için elimizden gelini yapıyoruz.........

avoicefromdeepdownofdark demiş ki:
Konya konserinde istediğiniz gibi olmuştur inş,başarılar dileriz!

çok saol dostum konya herşeyiyle güzeldi elimizden gelin yaptık...neler mi yaptık sizi ufak bi örnek...

ENKAZ Konya Rock Günleri - Sözlerimi Geri Alamam((Bulutsuzluk Özlemi Cover)))

http://www.youtube.com/watch?v=ww6fFfbtMu0

elimizde video yok die üzülürken sağolsun izleyecilerimizdenn bir arkadaş kaydetmiş konserden görüntüler sayesinde sağolsun elimizde kayıt oldu

Enkaz grubunu yakından takip ediyorum... Gerçekten kaliteli bir grupsunuz... Güzel konserler verdiniz özellikle konya konseri müthiş... Sabırsızlıkla bekliyoruz yeni haberleri...

HiPnO demiş ki:
Enkaz grubunu yakından takip ediyorum... Gerçekten kaliteli bir grupsunuz... Güzel konserler verdiniz özellikle konya konseri müthiş... Sabırsızlıkla bekliyoruz yeni haberleri...

çok saol cantu...ENKAZ olarak FIRTINA gibi esiyoruz.....yakında yeni konserlerin haberlerini duyurcaz kesinleşmesini bekliyoruz....FIRTINA'ya da odtü metal günleri seçimlerinde başarılar...

twist_off demiş ki:
arkadslar cok ıyı seyler duyuyoruz bız twist-off ve dıkkat bozuklugu olarak hep arkanızdayız..... ayrıca batu kardesım ıyı bak kendıne...

gözünüzü ayırmayın bizden müzikal olarak bomba gibi çok yakında karşınızdayız süprizlere dikkat arkadaşlar ENKAZ

selam arkadaşlar...konya rockdaki coverinizi((sözlerimi geri alaam)) youtube'de izledim çok hoş eğlenceli olmuş..vokal arkadaşı tebrik ediyorum çok iyi biliyoo seyirciyi coşturmayı..yolunuz açık görünüyo başarılar diliyorum süpersiniz....

bi ara istanbulda izlemiştim..en son konya'da da izleme fırsatı buldum çok başarılı işler çıkarıyorlar...yaşar kurttan korkuyu olduğundan daha sert bi şekilde dinlemek ve vokal'ın soloda kafa sallayısı harikaydı....umarım enkazı daha iyi yerlerde daha güzel konserlerde görürüz...hoşçakalın beyler

Geri