Küresel Ikınma (Rock) - İstanbul

AnyDreams demiş ki:
turgutravis demiş ki:
Nokia SuperSound '07 yarışmasına "İstanbul" parçamızla katılıyoruz...

arkadaslar umarım basarılı olursunuz ısmınız kadar yaptıgınız muzıkde gercekten basarılı ıstanbul adlı sarkıyla katılmanız cok dogru bır karar olmus zıra bı ara takmıs bulunmaktaydım o sarkıya ahh ahh genclıgım bızde genlıgımızde ne muzıkler yapardık..=)
tekrardan basarılar arkadaslar en kısa zamanda bır konser beklıyoruz..hazır ossde bıttı bıtcek sızlerı ızlemeye gelırız artıkın..=)

Üstadım iyi ki varsın ya :) Şu foruma girdik girmesine ama ne biliim bi basiretsizlik bi garipliktir gidiyo aylardır yaw... Şarkılarımızı dinleme zahmetinde bulunan bi sen varsın ben anlamadım ki bu insanları, bi isim muhabbetidir gidiyo, değiştirmeyi düşünüyoz sırf bu yüzden walla biz üzerinde fazla durmamıştık isim işinin öyle aklımıza geldi devam ettik bu isimle ama olmıycak böyle, iyi bi tavsiyen varsa alabiliriz isim için... Teşekkürler tekrar... Yeni parçalarımızı dinledin mi?

turgutravis demiş ki:
AnyDreams demiş ki:
turgutravis demiş ki:

arkadaslar umarım basarılı olursunuz ısmınız kadar yaptıgınız muzıkde gercekten basarılı ıstanbul adlı sarkıyla katılmanız cok dogru bır karar olmus zıra bı ara takmıs bulunmaktaydım o sarkıya ahh ahh genclıgım bızde genlıgımızde ne muzıkler yapardık..=)
tekrardan basarılar arkadaslar en kısa zamanda bır konser beklıyoruz..hazır ossde bıttı bıtcek sızlerı ızlemeye gelırız artıkın..=)

Üstadım iyi ki varsın ya :) Şu foruma girdik girmesine ama ne biliim bi basiretsizlik bi garipliktir gidiyo aylardır yaw... Şarkılarımızı dinleme zahmetinde bulunan bi sen varsın ben anlamadım ki bu insanları, bi isim muhabbetidir gidiyo, değiştirmeyi düşünüyoz sırf bu yüzden walla biz üzerinde fazla durmamıştık isim işinin öyle aklımıza geldi devam ettik bu isimle ama olmıycak böyle, iyi bi tavsiyen varsa alabiliriz isim için... Teşekkürler tekrar... Yeni parçalarımızı dinledin mi?

yok be cnm ya neden degıstırıyorsunuz kı bence sızın ıcın gercekten ıyı bır ısım olmus ama yaptıgınız bestelerle alaka cok onemlı cıdden grup ısmı olarak ama grubunuz ıcın bı degerı var gercektende guzel ısım .. sahsen degıstırmeyın derım =)
bu arada yotube'da yorum yapcam uyelıgımın sıfresını unutmusum ya ne bıcım bı durumdur =)
solemeyı unutmadan arkadaslar konser ıstıyoruz...bu bestelerı canlı dınlemekten buyuk bır keyıf alıcamı dusunuyorum..ahh özellıklede ıstanbull =)
beste sozlerını yazan arkadasa hayran kaldım dogrusu..
tekrardan basarılar.. bır konser bekledıgımızı unutmayın :)
Muzıkle kalın...:)

AnyDreams demiş ki:
turgutravis demiş ki:
AnyDreams demiş ki:
turgutravis demiş ki:

yok be cnm ya neden degıstırıyorsunuz kı bence sızın ıcın gercekten ıyı bır ısım olmus ama yaptıgınız bestelerle alaka cok onemlı cıdden grup ısmı olarak ama grubunuz ıcın bı degerı var gercektende guzel ısım .. sahsen degıstırmeyın derım =)
bu arada yotube'da yorum yapcam uyelıgımın sıfresını unutmusum ya ne bıcım bı durumdur =)
solemeyı unutmadan arkadaslar konser ıstıyoruz...bu bestelerı canlı dınlemekten buyuk bır keyıf alıcamı dusunuyorum..ahh özellıklede ıstanbull =)

Biz sana ne desek bilmiyoruz ki :) İyi ki varsın... Umarız tüm isteklerini gerçekleştirecek fırsat buluruz...

turgutravis demiş ki:
AnyDreams demiş ki:
turgutravis demiş ki:
AnyDreams demiş ki:
turgutravis demiş ki:

Biz sana ne desek bilmiyoruz ki :) İyi ki varsın... Umarız tüm isteklerini gerçekleştirecek fırsat buluruz...

asıl ben tesekkur ederım ahh bu hayaller gercek olsa demek geldı ıcımden =9 hayırlısı ıyı geceler herkese yenı bır gun belkıde sızı canlı dınleme olanagını getırır bana kım bılebılır.. =)
Muzıkle kalın..

turgutravis demiş ki:
http://www.youtube.com/watch?v=vgnQGw4wDrU

gece sürprizi :)

Son bombamız...

ah ben nasıl gorsem o yuzunu...
duysam sesını.bulsam yolumu
aglasam gunlerce sana yalvarsam
ve ben sana dokunsam..

guzel bişi olmus..eskı asklar.. unutulmayanlar canlanıyor gozunde ınsanın ama unutuluyor...derın yaralar ve boyle sarkılar bırakarak..
guzel olmus arkadaslar..=)
Muzıkle kalın..

AnyDreams demiş ki:
turgutravis demiş ki:
http://www.youtube.com/watch?v=vgnQGw4wDrU

gece sürprizi :)

Son bombamız...

ah ben nasıl gorsem o yuzunu...
duysam sesını.bulsam yolumu
aglasam gunlerce sana yalvarsam
ve ben sana dokunsam..

guzel bişi olmus..eskı asklar.. unutulmayanlar canlanıyor gozunde ınsanın ama unutuluyor...derın yaralar ve boyle sarkılar bırakarak..
guzel olmus arkadaslar..=)
Muzıkle kalın..

:) o kadar çok emek var ki bu şarkıda... Teşekkür ediyoruz emeğimize vermiş olduğun değer için...

arkadaşlar tek kelimeyle süpersiniz..istanbul nasıl bir parçadır öle ya haftalardır dinlemeye doyamıyorum..nss'de gezerken tesadüfen dinledim..umarım başarılı olursnuz yolunuz açık olsun arkadaşlar...bigün canlı da dinlemek isterim sizi;)

şimdiye kadar müzik sesin olsundan sadece istanbulu dinliyordm meğer ne yanlış yapıomuşum..bugün şarkıaraın hepsini dinledim de hayran kaldım hepsine.. bi grubun bütün şarkılarımı güsel olur:istanbul, gün gelir, gözlerimdeki yansıman, görsem yüzünü, sevda eşkiyası hepsi birbirinden güsel...artık sıkı bi takipçiniz daha oldu ;)

:) çok teşekkür ediyoruz ilgin ve emeğimize olan saygın için... Bizde daha çok parça var da vakit bulup kayıt yapamıyoruz inan :) ama hepsini yavaş yavaş bitirip sizlere sunucaz... Biraz geç cevap verdim kusura bakma, bu sitede pek ilgi görmedik nedense o yüzden çok fazla uğrayamıyorum buraya :)

yok cnm ne kusuru ;) ya ben uzun süredir istanbul parçanızı dinliyordum ama foruma bakmamıştım asıl siz kusura bakmayın...yeni parçaları da merakla bekliyorum..eminim çok güsellerdir...sizi daha iyi yerlerde görmek istiyorum bu grubu, bu şarkıları, bu anlamlı sözleri dinlemek herkesin hakkı..başarılar arkadaşlar...

biraz geç oldu cevap ama;istanbul parçasına tesadüfen ulaştım..müizk sesin olsunda listeden öle gruplara bakıyordum...şarkınızı dinledim ve çok beğendim..sonra dier parçalarınızı dinledim onları daha çok beğendim ve burdayım işte ;)

Geri