Varyans ( Alternative Rock ) - Eskisehir

BuzzGibi demiş ki:
odious demiş ki:
evet ya bu yeni mekanla diyer mekanların tekel politikalarıda değişecek! rekabet girince işin içine umarım pozitif etkileri olur hem çalan gruplar hemde dinleyiciler için. kalite yükselir .umarım...

Sabirla bekliyoruz...
sabırla beklemek yetmiyo bazen birazda biz grupların elinde bence, kolay yolu seçmek populer olanı tekrarlamak bu hale getirdi çogu şehrimizi esk de bunlardan biri ama düzelicek gibi gelio bence yavaş yavaş en azından ragbet gibi biyerden kurtulduk üstelik rock müzik yapılan biyere sahip olarak :).. bu imkanları kullanalım

odious demiş ki:
BuzzGibi demiş ki:
odious demiş ki:
evet ya bu yeni mekanla diyer mekanların tekel politikalarıda değişecek! rekabet girince işin içine umarım pozitif etkileri olur hem çalan gruplar hemde dinleyiciler için. kalite yükselir .umarım...

Sabirla bekliyoruz...
sabırla beklemek yetmiyo bazen birazda biz grupların elinde bence, kolay yolu seçmek populer olanı tekrarlamak bu hale getirdi çogu şehrimizi esk de bunlardan biri ama düzelicek gibi gelio bence yavaş yavaş en azından ragbet gibi biyerden kurtulduk üstelik rock müzik yapılan biyere sahip olarak :).. bu imkanları kullanalım

Haklisin sabirla beklemek yetmiyor.
Fakat bazen sabirla beklemekten baska yapilabilecek bir sey olmuyor.
2 senedir bu sehirdeyim, nezaman adamakilli muzik dinlemek istesek Istanbul'a veya Ankara'ya gitmek zorunda kaliyoruz.
Ilk sene bi' gazla tum barlari-gruplari takip ettim, heves sondu ayni sekilde...O kadar ki burada 8 grup varsa 5'inin repertuarlarina sectileri sarkilarin %80'inden fazlasi ayni...
Ama haklarini yememek lazim Gevende gibi ismini hatirlayamadigim baska gruplarda cikiyor aralardan...
Sabirla beklemek yerine ... Rock Bar ismini tasiyan ve icerisinde Rock'la en un ufak bir alakasi olmayan arebesk'imsi-popumsu muzikler yayinlayan mekanlara gitmemekle tepki gosterilebilir.
Fakat alan memnun satan memnun oldugu icin...
Sonucta Eskisehir, Istanbul ve Ankaradan 5-10 sene geriden geldigi icin, zamanlar duzelir gibi geliyor buralari...Ama ozaman kadar Ankara-Istanbul yollari tastan...
In Rock'a saygi!

BuzzGibi demiş ki:
olemb demiş ki:
başarılarınızın devamını diliyorum,sahneniz ve müziğiniz gayet başarılı
Dinlemek lazim, ben de merak ettim.
Bir gun kiracagim verdigim sozleri Ares'in kapisindan bir bakacagim :roll:
:)) ya çok iyi anlıyorum seni ya! bende kırdım o tabuyu her çarşamba kırıyorum beklerim:) çalmasam orda olurmuydum bilmiyorum ama şöyle bişey var bi yerden başlamak gerek biraz da taviz vererek! zamanla örenicekler insallah müziği daha doğrusu rock kavramını eskshr!

in rock a bendende sevgi saygı :p

arkadaslar ortada cozulmasi gereken bi sorun da yok aslinda...evet belki eskiden daha genis b kitle vardi ve belkide daha iyi dinleyicilerdi ama hala bu insanlar burdalar...sadece eve kapanmis durumdalar...bu insanlari istiyoruz...onlarin istediklerinide fazlasiyla vermeye haziriz...biz inandik arkadaslar , sadece sizlerde inanin ;) bu is olacak...

--VARYANS-- ismini cok duyacaksiniz!!!

Arkadaslar VARYANS Roxy icin hazirliklarini tamamlamis durumda.bi kac gun icinde kendi bestelerimizi binimum forumlardan elde etme sansiniz dogacaktir.Ayni zamanda konser ve organizasyon donemidebasliyor VARYANS icin..Bunlarin hepsini gerek turkrock gerekse diger sitelerimizden takip edebilirsiniz..

Parola : DURMAK YOK!!!

Selam arkadaslar. Ben size yaklasık 4 aydır arayıpda bulamadığım esrarengiz bir eskisehir grubunu sormak istiyorum. DREAMER diye bir grup izledim ankarada vokalleriyle konustum ve biz eskişehir grubuyuz dediler ama orada okuyan ne kadar metal müzik dinleyen arkadasıma sorduysam buarada öyle bir grup bile yok dediler. Lütfen bi bilgisi olan varsa cevap versin bu adamları bulmak zorundayım haftalık biyerlere çıkyorlarmı yada internet üzerinden ulaşabileceğim bi adres mevcutmu?

sevgili tosba_cagdas o isimde herhangi bi grup bende tanimiyorum..yardimci olamadik kusura bakma..rock adina acilmis olan diger sitelerden belki ulasabilirsin..kendine iyi bak...

--VARYANS--

Arkadaşlar yeni beste çalışmaları biraz uzadı bu nedenle bar programlarımıza kısa bir süreliğine ara verdik..malum zaman su gibi akıyo :)
Çok kısa bir süre sonra Varyans,farklı mekanlarda yepyeni haliyle ve sürprizlerle karşınızda olacak...

Varyans eğlendirmeye devam edecek...

Arkadaslar Kütahya Konserine gelen ve destegini esirgemeyen herkese cok tesekkur ediyoruz.DPU Rock Kultur Klubune de ayrica saygi ve sevgilerimizi bir borç biliyoruz...Tekrar gorusmek uzere...sevgiler...

tosba_cagdas demiş ki:
Selam arkadaslar. Ben size yaklasık 4 aydır arayıpda bulamadığım esrarengiz bir eskisehir grubunu sormak istiyorum. DREAMER diye bir grup izledim ankarada vokalleriyle konustum ve biz eskişehir grubuyuz dediler ama orada okuyan ne kadar metal müzik dinleyen arkadasıma sorduysam buarada öyle bir grup bile yok dediler. Lütfen bi bilgisi olan varsa cevap versin bu adamları bulmak zorundayım haftalık biyerlere çıkyorlarmı yada internet üzerinden ulaşabileceğim bi adres mevcutmu?
Dreamer cok aktif bir grup degil.Barlarda cok sahne almiyorlar.Ben ulastiririm sana adreslerin...
Biraz bekle...

bu grup ile ilgili yapılan analizde ANOVA mı oluo acaba :D off ömrümü yicek bu istatistik arkadaşlar kusra bakmayın isim yüzünden sizi desteklemiorum :p

şaka bi yana kolay gelsin başarılar

Arkadaslar VARYANS 9 Mayis 2007 Carsamba gunu Osmangazi Üniversitesi İstatistik gununde sahne alacaktir.Herkesi bekliyoruz...

Yer : Osmangazi Universitesi F5 Blok Konferans salonu....

Geri