RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

eroto dusuncelerin icin kendi adıma ve grup adına tesekkur ediorum..frankie kendi dusuncelerine verecegim cevabi kendin vermissin zaten.. tanismak uzere...bu sırada OSS gecesi yani 19 unda Biziz barda konser olacakmis... cok guzel bi gece olcak beklioruz hepinizi...

ooo süpermiş valla biz RUJ için Rockistanbul olur diye İstanbul'a gitmeyi planlıyoduk... Neyse Ankara'da olması bizi sadece cebimizdeki para açısından mutlu eder 19unda ordayız inşallah görüşürüz...

Biziz Rock Bar'daki ÖSS Partisi'nde sahne alacak gruplar ve sıralama şöyle olacak: (Konserler ve parti gecenini ilerleyen saatlerine kadar devam edecek.)

ÖSS PARTİ @ Biziz Rock Bar @ 19 Haziran Pazar

Gündüz programı:

Fail-i Mechul
Josef K.
Deprem
Durak

Akşam Programı:

Mars
DeM
Ruj

Ve gün boyunca DJ Evren eşlik edecek...

Kapı açılışı: 15:00
Giriş: 7 YTL
Bira: 3 YTL
Yer: Biziz Rock Bar (Tunalı Hilmi Caddesi.McDonald's karışısı)

Stres atmaya ve güzel müzik dinlemeye herkesi bekliyoruz...

...Anti Organizasyon...

RUJ yine ayni sahneyi paylasiyoruz varya bu super oldu iste o gun dagitacam kendimi rujla alnima ruj yazacam ayakkabi boyasiyla :)
Konserde bu arada yine o t shirt u giycem abi :)

osspartisiafis.JPG

RUJ olarak 19 u yani oss gecesi Biziz de calioyoruz. herkesi beklioruz...bu guzel gunde bizden baska DEM,Durak,Josef K., Mars ,Fail-i Mechul ve Deprem de olacak.. guzel bir gun ve gece ikilisi sizleri beklior..sevgiler&saygılar

r.u.j hastası bi arkadaşım var yani ben helal olsun diyorum,kendinizi bukadar nasıl sevdirdiniz...
daha çok seveninizi tanıyorum,tebrik ediyorum,umarım daha nice dinleyici kitlesine sahip olursunuz,başarılarınızın devamını dilerim

E artık okul gibi zaman tüketen birşey olmadığına göre sizden yeni besteler, yeni güzelikler bekliyoruz efennim :p

Geri