RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

afiş_SON.jpg

Konser vaaaaaaaaaaaaaaaar :)

7 senedir gör(e)mediğim 97 meclis tayfasından oktay'a selam.....Bu arada forumda Babanın vefat ettiğini okudum.....Başın sağolsun kardeş....

...ANDAC...

R.U.J'un bir basçsı varmış sanırım, böyle halk arasında "şekeroğlan" diye çağırılıyormuş, yavru ceylan gibi seke seke bas çalıyormuş...diyorlar.. hatta kendisi bir takım popüler olma durumlarından sonra KOCAMAN gözlükler takıp ortalarda "ben çok meşhurum öf öf" diye de geziyormuş; doğru mudur? :LOL: ;)

Superdi abilerim gercekten her zaman her yerde yaninizda olmaya caliscam Fan:001 :)
Ayrica 1 aydir istanbuldayim ve R.U.J. u gorunce tek tek hepsi cok mutlu ettiler beni cok tesekkur ediyorum...

Gecenin 1'inde sahneye çıkmak nedir bilirim...
İyiki sonuna kadar kalmışız....gayet hoştu,beğendim...Baterist arkadaşın tekniği çok iyi...Temiz çalıyor...Ataklar kulağımı çok güzel doldurdu...Aynen devam ...

hepiniz çok iyi çaldınız
ama geç olduğu için pek bi kimse kalmadı bizde de enerji kalmadı zaten idare edin artık:)
yine de en önde dinledik sizi
metallica-and justice for all tshirtlü bendim!
depeche mode cok sağlam olmuş.
tebrikler!

tesekkurler arkadaslar..

evet dun saatten kaynaklanan bi sorun oldu..bi de belki konsept acisindan.. cidden dejavu ve cilekes seyircinin suyunu cikartti.. :) sahneye ciktiimizda zaten seyircinin nerdeyse ücte te ikisi ayrilmis veya ayrilmaya yeltenmis durumdaydi...ya da yerlerde surunuyordu.. :)

ama olsun..cikip caldik..fena da deildi gibi ..gelen destekleyen herkese ,butun gruplardan arkadaslarimiza cok cok tesekkurler...

bir de cok guzel bir konser haberi verelim:

28 Kasım Pazar Yeni Melek Sahnesi ISTANBUL
Jay Jay Johanson Turkiye Turnesi Kapsaminda
Jay Jay Johanson

R.U.J.

guzel bir gece olmasi dilegiyle...

Çok geliştirmişsiniz yahu dostar :)
Albüm zamanınız gelmiş bence :)
Hadi Zafer bey o değişik ve güzel sesini müzik setlerimizde duymak istiyoruz bir an önce :)

DÜN GECE GERÇEKTEN SÜPERDİNİZ :metal :metal

görüşmek üzere sevgiler

Geri