RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

eren,

bizim icin mekan fark etmez..heryerde calariz,dag bayir... sen dusun begen bi mekan..ne bilem kizilayda bi bar olabilir,su trAFfic,upload fln filan...yalniz is bununla bitmiyo tabe..gruplarin uyumu ve ses duzeni onemli..valla zoo dan ses duzenini ayarlariz daha ucuz bi fiyata..ve dediim gibi bizim tarza yakin en azindan bir grup daha olursa eger ,daha oturakli bi konser olur hem bizim icin hemde o tarzin seyircisi icin..ne bilim daha alternatif daha az hard-core fln...umarim anlatabilmisimdir...zaza-R.U.J. vocs

selamlar,

R.U.J. bir ay icinde yepyeni sarkilardan olusan bir kayida girecek..bu sefer ki kayidi cogaltip sizlere ulastirmayi dusunuyoruz(ciddi manada :) ).bu demoda tarz cok daha profesyonel ve guclu olacak..
ayrica R.U.J mayisin sonu gibi neredeyse kesinlesmis gibi olan birkac konserde sahne alacak..henuz tarihler belli degil...sizlere haber verecegiz..
saygilar

meraba!! ben ruj.un 3 şarkılık demosunu dinledim ve acayip beğendim. çok iyisiniz bence! hacettepe şenliklerinde ( BÜYÜK olasılıkla-bana söz bırakırlarsa KESİN! :)) göörüşrüz!

beyler meraba ben bi parçanızı dinledim(nakaratı içimde......)diye başlıyodu kusura bakmayın hatırlayamadım walla brawo gayet başarılı tebrikler....

denizz ve supafreak olumlu elestirileriniz icin cok tesekkur ederiz...umarim en yakin konserlerde gorusuruz..

ayrica arkadaslar,
R.U.J. Odtü Bahar senliklerinde yer alacak.. :) ..herkes konsere gelsin..muzik dinlesin...gorusmek dilegiyle..Zafer--R.U.J. vocs

secmelerdeki başarınızdan dolayı tebrik ederim.
inşallah konserde çok güzel geçer;adam gibi müzik dinleriz.
bu arada demoyu dinliyorum hala;yeni demoyu da bekliyorum.
başarın tonunun çok başar(ılı) olduğunu da eklemeliyim.
seçmelerde özellikle benim dikkatimi çeken buydu,ve pek tabii ki oktay'ın davulları.aynen devam...

gerçekten tebrikler abi..mutlaka izlemeye de gelicem sizi..o 40-50 grup arasından adam gibi bi emo grubu çıkmış..
bu arada kayıtlar da süperdi..demoyu da sabırsızlıkla bekliyorum..

pills ve ali,

olumlu elestirileriniz icin cok tesekkurler..
pills "adam" gibi muzik dinlemek istedigini soylemissin..cok saol..bizim icin boyle dusundugun icin..biz elimizden geleni en duzgun sekilde vermek istiyoruz insanlara..size ,bizi, biz gibi anlatmak yani..umarim bunu duzgun de yapiyoruzdur..konser icin de insallah bekledigin gibi olur..ruhun oksanir.. :)

ali ,eywallah sana da..konserde bekliyoruz seni ve grubunuzu ve tum arkadaslarinizi..cidden cok guzel parcalarla sahnede olacagiz... ;)

ayrica R.U.J. un (henuz deneme asamasinda olan) internet sitesi hizmete acilmistir..buyrun..bi dolasin...ziyaretci defterine murekkep akitin..... www.rujband.cjb.net

Zafer-R.U.J. vocs

Arkadaşlar sizin sadece Phi'yi dinledim web adresinize başka parçaları da koyma şansınızz var mı? Warsa süper olur.Çünkü Phi başarılı bir parça diğerlerini de dinlemekte fayda var. Vokal ezgilerinde birazcık Kargo-Koray etkilenişi gördüm.Bayağa bi ii olmuş.Ayrıca Odtü Şenlikleri umarım ii geçer. Hepinize teker teker başarılar. ;)

slm non-pious,

bir kac gun icerisinde diger iki parcamizi da sitemize upload edecegiz..sitemiz henuz tam oturmadigi icin, herseyi uplaod edip,yapmak istediklerimizin hepsini yapamadik haliyle..olumlu elestirilerin icin tesekkurler..benim sesimin Koray'a benzedigini ilk sen soylemiyorsun..sahsen ben pek benzetmiyorum ama eywallah yine de..ben severim korayin sesini..:)Odtu senliklerine bekleriz...Zafer--R.U.J. vocs

supafreak
biz kayidi bir arkadasin evinde yani "home studio" tadinda kendimiz yaptik..zoo degil..ama yazin basinda kaydedecegimiz yeni demomuzu buyuk ihtimalle zooda yapacagiz..odtu senliklerine bakleriz...:)
Zaza--R.U.J. vocs

beyler bayanlar,

sitemize bekleriz...
http://www.rujband.cjb.net
iki tane sarkimizin mp3 u sitede bulunmaktadir...indirin,dinleyin,yorum yapin..ziyaretcidefteri yorumlari bekler...

ayrica R.U.J. 14 Mayis gunu Hacettepe senliklerinde sahne alacak..konserin yeri ve zamani hakkinda kesin bilgi en gec hafta basina elimize ulasir...bildirecegiz ...bekleriz..
Zafer-R.U.J. vocs

Başar,Oktay ve tanımadığım diğer grup elemanları başarılar...
Burada bir şey söylemek gerek sanırım:Lütfen amatör grupların vokalistlerini birilerine benzetmekten vazgeçin ya!

slmlar herkese,

R.U.J. un yakinlasan konser tarihlerini bildirelim...

13 mayis persembe - O.D.T.U. bahar senlikleri (15:30--16:30)

14 mayis cuma - hacettepe yesil vadi senligi(henuz tam olarak kesinlesmedi)

herkesi R.U.J. dinlemeye bekleriz..mutlu oluruz..Zafer--R.U.J. vocs

13 MAYİS ODTU SENLIKLERINDE 15.30
14 MAYİS HACETTEPE PISKOLOJI SENLIGINDE 15.00
21 MAYIS İstanbul Üniversitesi Müzik Festivali
RUJ U CANLI IZLEYEBILIRSINIZ
ayrıntılı bılgı icin
http://www.rujband.cjb.net

mp3 lere siteden ulasabilirsiniz direk download etmek icin

http://www.purevolume.com/RUJ/music2

dusler.jpg

Geri