RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

lancelot,
ilgin icin tesekkurler...ben bi link koymustum yukarlarda bi msjima...hatta bi daha yazayim ..."http://www.garageband.com/artist/rujcocugu". burda iki tane sarkimiz var ..burdan takilabilirsin abi.. yorumlarini da duymak isteriz tabi...paylasima herzaman variz...eywalla...zaza R.U.J. vocs

bi kac gundur girmiodum..baya gerilere dusmusuz yaw...bi yoklayim dedim..ayrica R.U.J., yeni sarkilarindan iki tane kaydetmek icin harekete gecti...ilgilenenler icin...belki simdiki uc sarkiyla veya bu yeni yapilacak sarkilarla beraber bir demo yayinlayacagiz..isteyenler demoya isimleri belirtilecek mekanlardan ulasabilecekler... 😀

slm zaza.beni tanımıssındır heralde.sizin 3 parcanızın oldugu cdyi acayip dinlemek istiyorum ya.eger onu bi sekilde edinebilirsem cok sevinirim(giris gelişme biraz sacma oldu ama kusura bakma artık).simdi grup hakkında biseyler solicem icimde kalmasın kim nasıl anlarsada anlasın.bence ruj bu ankara ortamında kesinlikle hak ettigi degeri gormeyen bir gruptur.keske bu ortam daha duzgun olsaydı en azından millet karı kız icin degilde muzik icin konserleri doldursaydı eminim hersey daha iyi olurdu.en azından biraz muzikten anlasalardı da ''bu ne ya,abi bunlarda cok bayıklar'' gibi sacma sapan yorumlarda bulunmasalardı.kesinlikle cok iyisiniz.umarım artık bu millette uyanır da siz ve sizin gibi turk muziginin ihtiyacı olan gruplara hak ettikleri degeri verir;muzigin sadece bir eglence aracı olmadıgını anlar.eger gereksiz konusmussam veya salladıgımı dusunuyorsanız kusura bakmayın ama solediklerimin hepsini en samimi duygularımla yazdım.hadi eyvallah...

yigit,

locus ta konusmustum seninle..ciddi anlamda, grubunuzu sahnede gorduumde dumurumu gizleyemedim..ali yi(R.U.J. bass) surekli durtup muzigi daha dikkatli dinlemesi icin uyardim..neyse the next highway ile ilgili dusuncelerimi forumunuza ayrica bi bos zamanimda uzunca yazarim.. 😉

soylediklerinin birilerinden tepki alacagini dusunme bence..yarasi olan gocunur..gayet de guzel aciklamissin..
ben her konsere cikisimizda sahneye ilk geldiimde,mikrofona ilk soylediim laf ,bizim onlari hoplayip ziplatmayacagimiz oluyor..garip bisiy tabe..seyirciyi elimden geldii kadar R.U.J. tribine sokmaya calisiyorum..ama sonucta insanlar da oraya para vererek eglenmeye geliyor.. eglence anlayisi farkli bi olay..biz mesela huzunlenerek de eglenebilen insanlariz..ama herkes boyle deil..ve ayrica biz oraya calmasi icin cagirilan bir grubuz..daha fazla ne yapabiliriz ki..
ayrica bu tip konserlerde insanlari ziplatmanin cok kolay olduu kanisindayim..(insanlar kapi gicirtisina oynar halde oluyo)..biz bu yolu secmek istemedik..ama bunu bi tarz olusturalim die de yapmiyoruz..sadece bize "bu" dogru geliyor..
""muzigi dinlerken tuylerin diken diken olur ya,iste R.U.J. onu yapmaya calisiyor""..dipten vurmaya..
konser sirasinda "off baydik" dienlerin, dinleyip "off yaaa supperrr" dedikleri seylere de biz "cok bayik" diyoruz..sanki karsilikmis gibi oldu ama..cidden hosumuza gitmiyor.basit geliyor..ama onlar olmasa biz napariz🙂..

muzik piyasasinda hakettiimiz yer hakkindaki dusuncelerin icin sana cok tesekkurler..burda boyle yazilar cogaldikca,ve boyle insanlarin olduunu gordukce ,bizim daha iyi sarkilar ve paylasimla ,insanlarin karsisinda olcaamizden eminim..tabe burdaki her grup icin gecerlidir bu lafim..

turk rock muzigi hakkinda soylenecek cok sey olduunu dusunuyorum..buraya imkani yok sigmasinin..icinden de cikilmaz bir konu zaten ..turkiyedeki her sey gibi..

ayrica cd icin soyle bisiy yapabiliriz simdilik..henuz cogaltmadik..ama sana bi kiyak🙂..studyo zoo da bilgisayarda var..adnan abiyi taniyosan bi kac bos cd ile gidip ordan kopyalayabilirsin..tanimiyor isen benim rica ettiimi solersin o ceker sana..kusra bakma simdilik boyle..

ayrica seninle oturup uzuncana konusmak isterdim butun bu mevzulari ama abicim uniwerrsite 4..nukleer muhendislik..adam agliyo bea..hade eywalla

zaza R.U.J. vocs

zafer nasılsın iyisin inşallah ben hakan bu arada.bir ben dinleyemedin sizin kayıdı.bir ara bi sekilde bana verin.yeni şarkılarıda merakla bekliyorum...saglıcakla kal

Sözüm meclisten dışarı ama Ankara'da amatör denilen kısımda ki gerçekten en saglam gerçekten en mükemmel grup mesela love song çalarken şey cafe de gözlerim dolmuştu bunu yaşadım ve beni çok mutlu ediyor müziginiz kimse iyi olanın yanında degil şu an en büyük istegimiz grup olarak sizinle konsere çıkmak R.U.J. cidden başka bi konser istemiyoruz ...

herkese slm,
uzun zamandir nete ugrayamiyordum..gelen msjlar icin tesekkurler..oncelikle hakan'a:"iiyim abi..kosusturuyorum iste..bildiin gibi.cd isini soole yapabiliriz..zooya gittiginde , bi bos cd goturursen yaninda ve de adnan abiden rica edebilirsen ordn cekebilirsin sarkilari..aslinda garipsedim.senin daha sarkilari dinleyemediini..ama olm dolu adamsin sen...is adami 😉 ..normal yane ayiplamamak lazim..dinledikten sonra iyi kotu elestirilerini beklerim..kendine ii bak.."

erenjim..cok saolasin guzel yorumlarin icin...biz de isteriz sizinle konser...olm "sosyal" adamlarsiniz..bizim isimiz gucumuz var..ayarlayin konserleri..calalim..dagilalim...aglayalim..
herkese cok selamlar...
Zafer - R.U.J. vocs

Ne diyelim başarılar... 🙂 (çok mu sıradan oldu ya?)

Bu arada bu şey cafe nerede görmüştümde unuttum 😢

Saygılar... :twisted:

ayrıca şarkıları çekmek için verdiğin link kırık! imzanın altındaki linke tıkladığımız zaman ''No GarageBand.com artists are named like rujcocugu.
Try simplifying your search. '' olarak bir hata çıkıyo karşımıza. kolay gelsin beyler!

baris saol ya..komik bi hata yapmisim...su durduramadigim uc noktalarim buna neden olmus... yeniden verelim.. www.garageband.com/artist/rujcocugu

su an gorunurde konser yok ya..ama olsa fena olmaz..bir iki eleman bisiyler duzenleyecz fln dediler..ama yatti herhalde.. buyk ihtimalle universite seliklerinde bisiyler olur..

simdi linki guvenle kullanabilirsiniz🙂...Zaza R.U.J. vocs

gilberte son verdiim linkte hata olmamasi lazim..cunku ben simdi denedim ve sorunsuz girdim sayfaya..herneyse yine de sayfaya giremezsen eger www.garageband.com dan search e girip,R.U.J. ismiyle arama yaparsan bizi bulabilirsin..eger o da olmazsa sadece Studyo Zoo da bulunuyo demomuzdan..giderken bi bos cd alip gidiyosun ve ordan cekiyo adnan abi sana..🙂..amma zahmetli grubuz degil mi?bence deger,guven bana..isim hakkindaki dusuncen icin cok tesekkurler....Zaza ,R.U.J. vocs

Zaza , abi ayarlayalım bi konser istiyorumda ugraşacak vakit bulamıyorum en azından mekan düşünsek beraber bi fikrin olursa yaz abi olurmu ona göre bende ayarlamaya çalışıym özledim artık 🙂

Geri