RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

"Diğeri" şarkınızı son demodaki diğer şarkılarınıza göre daha çok sevdim.Sözler zaten önceki şarkılarınızdaki gibi özenli yazılmış,güzel sözler.Hala canlı dinleyemedim sizi ama en yakın zamanda geleceğim bir konserinize . . .

Saygılar,başarılar . . .

yorumlarınız icin cok tesekkurler arkadaslar..

konserlerimiz oluyor fakat reklam sıkıntısından dolayımıdır nedir insanların haberi olmuyor herhalde... gectigimiz cumartesi mesela Ankara Replik te caldık...:)

bu forumda konser tarihlerini takip ederseniz bizi cok rakat izleyebilirsiniz..
Bursalılar icin bir konser haberi yakındır bu sırada..

Ruj un sarkıları icin

www.purevolume.com/ruj

parçalar ve vokal süper..elinize ağzınıza sağlık..hep duyardım isminizi.bu kadar başarılı bi şey duymak çok keyifli oldu..kolay gelsin..yolgezer'den sevgiler..

bu yıl sizin için çok başarılı 1 yıldı ve dewamıda gelcek inşallah... şu yayımcı,yapımcı,baskıcı,kurgucu,vs. :? :LOL: işleride bitsin sizden iyisi yok... oktay yeni sezonda dw5002 hayırlara wesile ola :D ...

dehshetulwahshet demiş ki:
bu yıl sizin için çok başarılı 1 yıldı ve dewamıda gelcek inşallah... şu yayımcı,yapımcı,baskıcı,kurgucu,vs. :? :LOL: işleride bitsin sizden iyisi yok... oktay yeni sezonda dw5002 hayırlara wesile ola :D ...

Eyvallah şekerim :) Altımıza çektik ferrari diabloyu bundan sonra tek rakibim THY ahahaha :) walla sonsuz teşekkürler Aslı'cım :) Artık güzel ahberlerle arkadaşlarımızı ve sevenlerimizi sevindirme sırası bizde , keep in touch diyorum çok yakında diyorum ınınınıııııııııın.....

For_a_Bandaged_Iris demiş ki:
dehshetulwahshet demiş ki:

Eyvallah şekerim :) Altımıza çektik ferrari diabloyu bundan sonra tek rakibim THY ahahaha :) walla sonsuz teşekkürler Aslı'cım :) Artık güzel ahberlerle arkadaşlarımızı ve sevenlerimizi sevindirme sırası bizde , keep in touch diyorum çok yakında diyorum ınınınıııııııııın.....

nedemek cnm benim için bi zewkti... sayende gezdim oraları kendi çapımda :D

Geri