RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

Biz de grup olarak tum heyecanımızla 4 Şubat Cumartesi gununu bekliyoruz yeni sarkılarımız ve coverlarımızla o gun sahnede olacagız.. tum İstanbullu sevenlerimizi StudioLive da gormek uzere..

sizi ilk defa dinledim
çok iyisiniz
tebrikler :)
ancak daha önce bu konuya değinilip değinilmediğine bakmadan
isminizin neden ruj olduğunu soracağım
feminen bir isim :D
hadi diyelim baş harflerin kısaltılması,siz ne 3 kişisiniz ne de j ile başlayan erkek var :LOL:
merak ettim doğrusuuu!

Somut bir yanıt vermek zor ama şöyle denebilir ; yaptığımız müziğin kafamızda canlandırdığı imaj buydu.

Bu arada RUJ güzel bir aparattır bence , sadece efemine birşeyleri çağrıştırıyor ise sana , ne fena...:)

beymenclub demiş ki:
Grubunuzun felsefesinden ve ilerdeki projelerden bahseder misiniz?? Bide plak şirketinizden...

grup felsefesi diye bir olayımız yok..guzel muzik yapıp ,uzerine guzel sozler yazmak icin ugrasıyoruz...ilerdeki projeler ise guzel muzik yapıp,uzerine guzel sozler yazmak.. henuz bir plak sirketimiz de bulunmamaktadir..

ya ben ce parçalar süper oolmuş.senin adın glb zafer çünkü vokalisim demişsin.şarkıları bi kere dinlemedim hapsini 3 kez falan dinledim.daha önce hiç böle olmamıştı yani ilk dinledigimde bu kadar zevk almamıştım.bizimdebi grubumuz war aslında ama daha ciddi anlamda stüdyoya gimedik.ben gitar vokalım kısa bi süre önce bi yerde çaldık.ama bilinen şarkılar acaba bi stüdyo kaydı yapsak bize ne kadara mal olur?bu arada manyak bi grupsunuz başarılarınızın devamını dilerim

purevolume.com'daki yeni parçalarınızı dinledim. "Söz verdim" de, "Olamaz" da Ruj kokuyor resmen. :) Bütün parçalarınız gibi çok başarılı çalışmalar olmuş. Ellerinize sağlık. Gelişmeler var sanırsam, umarım yakın zamanda güzel haberler iletirsiniz bizlere. Yakın takipçiniz olarak her zaman arkanızdayım. ;)

Başarılar, sevgiler...

cilekessh demiş ki:
ruj u cok sıkıstırmayın nlar en iyi zamanı bilirler ama bizde özledik artık bi seyler olsa(dimi oktay abi=)
onlar en iyi zamanı bilirler ne demek yaaa... yoksa bu ruj denen grup eski efsane gruplardan biri mi?????!!!!! yoksa yaşları çok mu büyük??!! yoksa hayatları hep amerikada inanılmaz konserler wererek mi geçmiş??!!! tamam iyi grup olabilir de, en iyi zamanı falan bilemezler bence :)

En en iyi zamanı bilemez olsalardı,çoktan önlerine çıkmış kolay fırsatları değerlendirebilirlerdi.bir atılım yapmadan önce kendisi için en doğru zamanı bilmelidir insan,öyle her fırsata atlarsan piyasadaki kaybolmaya mahkum pek çokları gibi olursun.ruj bence doğru olanı yapıyor.

hepinize ayrı ayrı tesekkurler arkadaslar..

su an elimizden geldigi kadar calısmaktayiz guzel birseyler olussun diye bu isin zamanı veya zorunlulugu yoktur.. Bazi seyler hazır oldugunda Ruj ister istemez gerektigi yerde olacaktır zaten.. Olay acele etmek olsaydı coktan ederdik cidden.. en iyi zamanı biliyoruz diye de bir iddiamız yok.. bizi seven bir arkadasımız soylemis onu sagolsun..:)

ayrıca grup eski efsane bi grup degildir.. 3.5 seneliktir .. grup elemanları yaslı degildir.. amerika'da da konser vermiyoruz.. pardon birimiz verior.. bu sene amerika birlesik devletleri,cek cumhuriyeti, almanya, brezilya, lubnan vs gibi yerlerde konserler verecek bir uyemiz mevcuttur grupta.. :)

buraya mesajımın tesekkurden baska amacı, 2 gun sonra gerceklesecek İstanbul StudioLive konserimizi haber vermek. Saat 22:00 gibi sahnede olacagız. yaklasık 1 bucuk saat bizi dinleyebilir gelen arkadaslar .. cok mutlu oluruz.. Biz den sonra da ana grup olaark "Kargo" sahne alacak..

herkese sevgiler & saygılar

gümbür gümbürdü,çok güçlü bir konserdi kesinlikle,cover şarkılar kalabalığı süper coşturdu,kendi besteleriniz,eskileri ve yenileri her zamanki gibi çok etkiledi,profesyonelliğiniz zaten bilir kişilercede onaylandı artık bu konserle,hepiniz sahnede çok şık durdunuz kesinlikle,istanbul yaradı size ne diyelim başarılar devamlar sevgiler saygılar.....

14 şubatt

yahu 14 şubat'ta saklıkent'te kargo'dan önce çıkmıcakmısınız,bi yerde okudum bi daha bi yerde görmedim bununla ilgili hiçbişi,ona göre bilet alcas yahu yoksa kargoyu neyleyim:) oktay,zafer bişiy deyn yaw!

Geri