RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

Bursa konserinden bugun donduk..hersey cok guzeldi..gelenlere tesekkurler..

Backstage Bar in kendi işletmesi ile ilgili problemlerden dolayi bugun sahne alamiyoruz.. en yakin zamanda gorusmek uzere..

Bugün Kırıkkale Üni'de vermiş olduğunuz konser için yeniden teşekkür ederiz.....

Yine herkes hayran kaldı...Gerçekten çok daha iyi yerleri hakeden bi grup, ki yakında olacak inş......

:)

Kırıkkale konserini izlemiş birisi olarak bu performans cogu prof grupta bıle yok dıyebılırım.gercekten abartmıyorum ızleme fırsatı olanlar mutlaka ızlemelı.inşalla albümde çıkarda klibide izleriz :)

bugün gölgede mükemmeldiniz yine..bikaç aydır dinleyemiyodum sizi çok güzeldi yine..kırıkkalede de anladığım kadarıyla yine çok çok iyiymişsiniz tebrik ediyorum sizi grupça ve teker teker..
'olamaz' da çok güzeldi:)

Cok saglam bi kadronuz oldugu icin sizi daha once izlemedigim halde ne kadar iyi oldugunuzu tahmin edebiliyodum.Ama dun izledikten sonra tahmin ettigimden bile cok cok daha iyi oldugunuzu gordum.Daha onceden izlememis olduguma cok uzuldum.En kisa zamanda tekrar gorusmek uzere tum gruba sevgiler...

Cicatriz demiş ki:
Cok saglam bi kadronuz oldugu icin sizi daha once izlemedigim halde ne kadar iyi oldugunuzu tahmin edebiliyodum.Ama dun izledikten sonra tahmin ettigimden bile cok cok daha iyi oldugunuzu gordum.Daha onceden izlememis olduguma cok uzuldum.En kisa zamanda tekrar gorusmek uzere tum gruba sevgiler...

ne sandıydın yaaaaaaaaa...... :evil: :twisted: :twisted: :evil: :D :D

arkadaslar hepinize bol bol teskkurler ..Kırıkkale Uni muhtesemdi.. Emre ve Murat'a burda da tesekkurler cok cok ... yesim hocaya vs..
bonus olarak tunalı Gölgede caldık gece..normalde ajandada olmayan bi sekilde oldu ama guzeldi.. Ali & Cicatriz size de tesekkurler guzel yorumlarınız icin..

9 Haziran bursa çaçaron bar

16 HAZIRAN 2006 OSS KALEM KIRMA ŞENLİÐİ ATATÜRK SPOR SALONU -ANKARA (Bu konser öss ye gircek öğrencilere moral vermek amacıyla yapılmakta olup,gectiğimiz senelerde 15-20 bin genç öss adayının katılımıyla gerçekleşmiştir.giriş ucretsizdir.seven herkezi bekleriz)

Ruj favori amatör gruplarımdan(:) .Belki de en cok sevdigim.ilerde iyi yerlere gelecekler..Phi ve Exi favorilerim.Canlı izLemek Lazım.

Geri