Hayaldeki Gitar Vs. Gerçekteki Gitar

image.jpg

hayalimdeki gitar tonla param olsa bile alamayacağım bir gitar.. jerry garcia'nın rosebud'ı.. kısmetse replicasını yapıp çalacağım günler gelecektir elbet..

@OsmanBurak değil be hocam.. ama zaten gerçekler için gitarını göster thread'i duruyor halihazırda.. ben şahsen mevcut gitarlarımdan memnunum.. aktif kullandığım bir mex tele, bir de ps4 performer var.. yetiyor fazlasıyla.. gerisi de caselerinde yatıyor şimdilik bakımdan bakıma çıkmak üzere..

Şuan resim atamayacağım ama
bc rich mockingbird st
Guild crossroads
Gibson eds-1275
Birde Gibson LPR9
Böyle markette her gördüğünü isteyen çocuk gibi oldu ama bu azaltılmış liste

Gerçekteki gitar. (Gitarım yok)
1470993001349-180269943.jpg

Hayalimdeki gitarlar: Levinson blade rh4, carvin jb200c(favorim), Fender reclaimed old growth redwood strat, Heritage h-150, ibanez rg770, at100cl, pgm301, jpm 3, jem7v, jackson sl1, musicman jp6, prs 513, vigier excalibur, suh reb beach, modern pro vs vs. ve aklıma gelmeyen diğerleri. Varsa bunlardan birini hediye etmeyi düşünen her zaman beklerim :D

Elde ki mim tele.
Hayalimde ki başka kimsede goremediğim jem.

Dosyalar

• C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_1256237_620x410.jpg
    C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_1256237_620x410.jpg
    43.6 KB · Gösterim: 204
bulundu o :D forumda okuduğum kadarıyla bahçesine bırakmışlar tabi yerse :D reklam kokan hareket bunlar

Ama Vai'de ayıp etmiş :D Ne var yani çalındıysa? Koskoca Vai! Sanki Evo ya da Flo çalınmış pehhh...

Şaka bi yana ben Vai'nin yerinde olsam sağlık olsun der geçerdim. Hayran dediğin kişi malesef egosunu tatmin etmek için gitar da çalar, Hayranı olduğu insanı sahnede de vurur.. :(

adamın elinde imkanı var zaten istese yaptırır da işte :D ben olayı reklama ve vai'nin gitarlarına olan duygusal bağımlılığına vuruyorum, gerçeği allah bilir :)

Geri