Kaotik

iyi olmus konusmalar falan, marilyn monroe havalarini hatirlatti bana, ve gene farkliligiyla ilgi cekicek olan bi kaotik sarkisi olmus bence.

yarismada basarilar.. demo yu da bekliyoruz ailecenek. :D

Sus Be Kadın!!!

Oncelikle Funk a'la Turka adına selam herkese;

Piyasada çalan grupların tekdüzeliğinden şikayet edilen şu günlerde yine farklı birşeyler yapan ve başarısını bu farklılığına yansıtan Kaotik'i tebrik ederim. Yazılan yorumların hepsini okudum;
öncelikle şunu söylemeliyim ki Kaotik herşeyden önce amatör bir grup. Yani kayıtlarının , konserlerinin , provalarının ve enstrümanlarının giderlerini kendi cebinden karşılayan demek uzun uzadıya. Bu yuzden her yorumdan once başarılı kayıtlar ve konserler için kendilerine tebrik edilmeli.

Kayıtlarından sohbetlere kadar yanlarında bulunan bir insan olarak soylemeliyim ki bu kadar sıkıntı arasında bu verimlilik muhteşem. Evet çoğu arkadaşıma katılıyorum belki Nokiasupersound için daha güzel Kaotik şarkılarından birisi de yollanabilirdi ama oturup düşününce tıpkı KargoCoverYarışmasında aldıkları eleştiriler aklıma geliyor. Sonuçta jüri bu sefer daha profesyonel (ki kargo yarışmasında dinleyicilerin kargodan daha profesyonel bir kulaga sahip olduklarına eminim :twisted: ) ve o kadar parça icerisinde farklı bir tarz yine dikkat çekecektir.

Ben bir muzisyen olarak şanslarının çok olduğunu düşünüyorum ve Funk a'la Turka'nın kardeş grubuna başarılar diliyorum...

KAOTİK FOREVER!!! 8)

kendi adıma kaotik'in yaptığı şarkıları çok beğendiğimi söylemem gerek... şimdiden tarzlarını oturtabilmiş olmaları ve yaptıkları şarkıların güzel olmanın yanı sıra eğlenceli de olması kendi adıma takdire şayan şeyler... bu yarışma da da kendilerine başarılar dilerim...

yalnız kargo ve kargo cover yarışması adına da bir iki kelam yazmak istedim...
"boş vaadler" denilen nedir bilemiyorum nitekim kargo cover yarışması güven erkin erkal'ın programında çalınmaktan başka bir şey vaad etmedi... bu da dergi , radyo , tv şeklinde gerçekleşti... güven erkin erkal ve dream tv dışında powertürk tv de kaotik'in kazandığını duyururken, nr1 tv ve cnntürkte yarışmanın haberlerini yaptı... nokia ile kıyaslamak elbette doğru değil... biri milyar dolarlık devasa bir şirket, diğeri kendi yağında kavrulan - hiç bi gelir, sponsorluk, reklam, tv, radyo desteği olmayan - bir oluşum...

bu tarz yarışmaların amatör gruplar için faydası adlarını duyurmak, kendilerini tanıtmaktır... bir bar'da sahne alındığında gelen insan sayısı 200 - 400 kişidir. Yarışmayı yaptığımız sürece ( başlangıç- finalist-sonuç aşaması) Kaotik'in Marilyn Monroe coverını toplamda 20,679 farklı kişi dinlemiştir (Şubat 11067, Mart 6155, Nisan 3457) Tek bir konuya odaklı bir site üstünden bu yarışmanın yapıldığı ve 2-3 rock müzik sitesindeki duyurular dışında bir reklam yapılmadığı dikkate alınacak olursa bu rakamlar hiçte küçümsenecek bişi değildir... Kaotik bir cover yapmış ve kendini 20,679 insana tanıtmış ve üstüne birincilikte alıp, bu emeği adına gösterebilecek bir ünvana sahip olmuştur. Kimse kimseyi ne olur katılın diye zorlamadığına göre, kendi özgür irade ile katınıldığına dikkate alınmalıdır... ne olur amaç geyik ise ? yaptık, yolladık, 21 bin insana dinlettik, tv ye çıktık, masamıza koyucak bir ödülümüz oldu... bunun neresi kötü ?

bir dip notta bir müzisyeni veya grubu beğenmemek/dinlememek/ sevmemek demek onları küçük görme hakkı vermemeli insanlara...

gereken açıklama ivy arkadaşımıza özelden yapılmıştır arkadaşlar kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ediyoruz...

geçmişe bitmişe yapılacak bişey yok önümüze bakalım ;)

dün akşam yayınlanan yüksexes prorgramında 19 kasım cumartesi günkü Dip'te gerçekleşecek Colossal Project konseri için Alive, Kaotik ve Deli Gömleği referans gösterilmiştir.. teşekkürler.

efendim paranoyak güzel olmuş bir de geceyi koysanız tadından yinmez valla.. yarın gelirsem güzel olacak..yarın birde steve vai de varmış.. steve vai vs. Kaotik :p

Geri