Kaotik

Kaotik ''Mutsuz'' adlı parçasıyla şu dakika itibariyle Nokia supersound a katılmış bulunmaktadır arkadaşlar, vatana millete hayırlı olsun

ooooooooo hani konser ne zaman oldu hala ne konsere davet var nede konser haberi yatmaya iyi alıştınız ama :)
burak için sesi iyice kartlaşmış diolar walla ben duydum ben milletin yalancısıyım bende dedim ben burağı küçüklünden beri tanırım yaz aylarında sesi kalınlaşır dedim senin yüzünden yalancıda oldum :p :p
neyse inşallah en kısa zamanda konser haberlerinizi burda görürüz tekrardan kalın salıcakla :)

böylesi daha güzel
nediyim şarkılar çok güsel başarılarınızın devamını dilerimmi diyim :p inandırıcı olmaz gerçi uzun süredir yazmıodum sen haricinde herkes yutardı belki :)

grubu odtüde izlemeden önce cok daha iyi bir izlenimi vardı bende.. şimdi bu eski bi konser konusmak yanlıs olur belki ama. cidden işi neden bu kadar piyasaya yöneltiniz anlamadm. o kadar seyirciye bence daha kaliteli bi işler cıkabilirdi.. sus be kadın gibi kainatımızın gercegi olmus bi sarkıyı calmadınız ne diyim:)
yanlıs bi anlasılma olmasın.. nacizane görüsüm. saygılar

p_Absolution_q demiş ki:
grubu odtüde izlemeden önce cok daha iyi bir izlenimi vardı bende.. şimdi bu eski bi konser konusmak yanlıs olur belki ama. cidden işi neden bu kadar piyasaya yöneltiniz anlamadm. o kadar seyirciye bence daha kaliteli bi işler cıkabilirdi.. sus be kadın gibi kainatımızın gercegi olmus bi sarkıyı calmadınız ne diyim:)
yanlıs bi anlasılma olmasın.. nacizane görüsüm. saygılar

Düşünceni aktardığın için teşekkürler. Aldığımız bir karar da albüm çıkana kadar ve insanların aldığı biletin üstünde sadece Kaotik yazana kadar çıktığımız sahnelerde bestelere çok az yer vereceğiz tekrardan teşekkürler sevgiler saygılar... ;)

videoda ve forumda emeği geçen arkadaşların ellerine sağlık :) bizimle aynı dilekleri paylaştığınız içinse ayrıyetten teşekkürler... ( valla bizimde videodan aynen sizin gibi haberimiz oldu ;) )

Merhaba arkadaşlar, kaotik'in en eski dinleyicilerinden biriyim. Ankara anadolu lisesinden ali cihat yıldırım. Bence çok iyi şarkılarınız var, çok daha iyilerini yapacaksınız eminim. Bence "Gece" adlı şarkınız da çok iyi bence, en az "Mutsuz" kadar, yarışmalar için düşünülebilir.
Saygılar:)

Geri