Kaotik

eyw alicim :). Yeni bi çok beste tamamladık umarım en azından bunları bir demo da ya da yarışmada değilde bir albumde insanlara sunabiliriz.

youtubetaki sus be kadın videosunu kim yapmış acaba? özellikle vokalin kostümü çok başarılı olmuş. mavi atlet ve büyük zincir kolyelerle sayın mbm'in 4-5 sene önceki dönemi çok iiyi yansıtılmış.

eşşşeğiz biz eşşeğiz ahmetcim kusura bakma :( en yakın zamanda hallediyoruz.

2 videonun 2 side çok leziz yapanların ellerine sağlık

bizde kocaman kocaman teşekkür ettik Göktug ;) Dem e çokca başarılar

kralLP demiş ki:
selamlar..bn de yeni dinlemeye başladım grubu..Haberi Yok fln çok hoşuma gitti..Supersounda da oyumu verdim hemen..Bi sorum olacak..albüm çalışması falan var mı?

:) çok teşekkür ederiz , şuan bütün çalışmalarımız albüme yönelik, umarım en yakın zamanda bu amacımıza ulaşırız...
sevgiler, saygılar

Aikanaro demiş ki:
kralLP demiş ki:
selamlar..bn de yeni dinlemeye başladım grubu..Haberi Yok fln çok hoşuma gitti..Supersounda da oyumu verdim hemen..Bi sorum olacak..albüm çalışması falan var mı?

:) çok teşekkür ederiz , şuan bütün çalışmalarımız albüme yönelik, umarım en yakın zamanda bu amacımıza ulaşırız...
sevgiler, saygılar

hmm teşekkürler..başarılar.. ;)

!!!

KaotiK 30 Eylül Cumartesi günü saat 14:35' de Trt 1 de yayınlanmakta olan ''Gençlik Her Zaman'' adlı programda yer alacaktır. Programda emeği geçen herkeze teşekkürler...

KaotiK 7 Ekim Cumartesi günü Konya Klube Cafe de sahne alacaktır...

Re: !!!

Aikanaro demiş ki:
KaotiK 30 Eylül Cumartesi günü saat 14:35' de Trt 1 de yayınlanmakta olan ''Gençlik Her Zaman'' adlı programda yer alacaktır. Programda emeği geçen herkeze teşekkürler...

Burakcim siz Ankara'da canli canli dinlemek istiyoruz. Oyle uzaklarda, ekranlarda hasret giderilmiyo :( :( :(

Re: !!!

Aikanaro demiş ki:

peki, "neden müzik ? " diye sordular mı programda :) sordularsa bunun cevabını almak için dikkatle izleyecem programı :D

Bir de , neden sus be kadın ? :p

:arrow: Hakancım bakalım en yakın zamanda işallah, uzun zaman oldu

:arrow: Valla Barışcım cumartesi ne izleyeceğimizi en az bende senin kadar merak ediyorum ;)

Beyler selamlar...Konya'da ve Trt'de kolay gelsin.Ayrıca bence de bir Ankara konseri iyi olur...
Bi de Sercan okula gelmiyo mu acaba onu göremiyorum.Daha önce aynı sahneyi hiç paylaşmadık.Umarım bu yakınlarda sizlerle bir konserimiz olur.Kendinize iyi bakın...

Geri