Kaotik

bu demo daha bi kaotik oldu ;) ( bestelere ne oldu ? diye soran kaotikgillerin arşivlerinde kesin bulunması gereken bir çalışma :twisted: )

'Sus be kadın' ismi bile şekilli.. Artık şöyle bir olay gerçekleşebilecek..

Kadın: Yine ne dinliyorsun Barış!!
Barış: SUS BE KADIN!

Bu demo her erkekte bulunmalı :)

teşekkürler arkadaşlar :)

eğer isterseniz ilk demomuzu sizlere çsm aracılığıyla ulaştırabiliriz ama benim tavsiyem 2. demonun bitmesini beklemeniz olur çünkü 2 si bi arada olucak 2 kez gelmek zorunda kalmazsınız ;)

tamam beklicem saolun cevaplar için =)

muhtemelen kabul etmiceksiniz ama bi yorumum var :D
marilyn monroe'u sizden dinledim cok begendim..simdi kargodan dinleyesim gelmio..bana gore kargodan daha ii bi yorum :D sarkının basındaki konusmalar falan cok samimi :p

MOLA parcası sanırım kendi besteniz.cok sevdim..

basarılarınızın devamını dilerim..

pudding demiş ki:
tamam beklicem saolun cevaplar için =)

muhtemelen kabul etmiceksiniz ama bi yorumum var :D
marilyn monroe'u sizden dinledim cok begendim..simdi kargodan dinleyesim gelmio..bana gore kargodan daha ii bi yorum :D sarkının basındaki konusmalar falan cok samimi :p

MOLA parcası sanırım kendi besteniz.cok sevdim..

basarılarınızın devamını dilerim..

tekrar teşekkürler besteler hakkındaki bu tür yorumlar bizleri çok sevindidiyor ;)

Marlyn Monroe yu gercekten cok guzel yorumladık arkadaşım ama grupca fikrimiz boşa vakit kaybıydı :D neyseki yaparken çok eğlenmiştik... yanımıza kar kaldı a bide tabi müzik piyasası hakkında alınan dersleride unutmamak lazım :twisted:

sezen + levent yüksel, athena, aşık veysel, mustafa sandal, ajda pekkan, candan erçetin, gökhan kırdar, yıldızların altında, değer mi hiç + kargo, başka sorusu olan? :)

deprem birlikte çekelim kafaları dinlerken :)

şu coverlarada bir hücum kayıt yapın verin bana ulan seviyorum da seviyorum. sizlerin değerini ne zaman anlicak insanlar merak ediyorum. Ankara da var olan en iyi gruplardan birisiniz ama hala hak ettiğiniz saygı göremiyorsunuz. Ama inanıyorum sizdeki bu inanç oldukça eninde sonunda hak ettiğiniz yerde olacaksınız, o zaman burun kıvıranlar size imrenerek bakıcak.

Sabah akşam bıdı bıdııı sabah akşam bıdı bıdııııı :D
Sus be kadın adlı şarkıdan bahsetmişlerdi ama ben bir türlü dinleyememiştim.iki gün önce çsm ye eflatun un biten kayıtlarını almak için gittiğimde" kaçak "olarak sizin şarkıyı da dinledim (yani basist çalarken dinledim kikikikikikiki :D )(zaten sizden sürekli bahsetmekteydi tuna kişisi :D (kayıt sopasında filan heryerde sizi görüyodum :D
Benim beklediğimin dışında sözleri vardı aslında, ama eğlenceli şarkı işte güzel olmuş .başarılar diliyorum...
Bol şans...

Çok teşekkürler... Kayıt sopası olmasa bitmezdi bu demo :D

Açıkcası sus be kadın bizi en şaşırtan şarkımız
Yapılış aşaması doğaçlamaydı, öle anlık bi sinir boşalmasıydı ve hiç dokunulmadı şarkıya...

Gel gelelim bi gün bi konserde doğaçlama çaldık beğeni topladı sonraki konserlerde istek almaya başladı bu böle devam edince şarkı kapanış şarkımız oldu bizde dayanamadık kaydettik ;) en sonunda

Bakalım arkadaşlar umarım siz haklı çıkarsınız

Geri