Rockfabrik Effects

Hele bir de güzel fiyatlı olursa tadından yenmez gibi geliyor. Has be has türk malı distorşın kullanırız o zaman :D İleride daha fazla çeşit bekliyoruz. Heyecanla takipteyiz :D
En kaliteli parçaları kullandığımız için fiyat haliyle yükseliyor fakat üzerine çalışıyoruz ve o konuda da elimizden geleni yapacağız. Zaten ekip gözünü para hırsı bürümüş insanlardan oluşmuyor. Kafayı müzikle gitarla bozmuş insanlardan oluşuyor, bu yüzden herkesin ağzında kazanılan parayı bir sonraki model üretimi için yatırmak var sürekli, yani aldığınız her pedal bir sonraki pedalın ortaya çıkmasını sağlayacak.

Bir ara durumlarda dist pedali muhabbeti donmustu, solid state olan bass mid ve tiz frekanslarini cekinmeden fulleyip "tokmak" gibi (o sira donen muhabbetten aklimda kalanlar) vurmasini saglayabilecegimiz :)... Okuduklarima gore sahip olacagim ilk pedalin o olmasini cok istiyordum hatta bu aralar @izzzyy abiye pm atacaktim acaba proje iptal mi oldu diye...
Bu arada amp drivecisi @hackeiommi abiminde tavsiyesidir boyle drive zor bulunur :D

Bir ara durumlarda dist pedali muhabbeti donmustu, solid state olan bass mid ve tiz frekanslarini cekinmeden fulleyip "tokmak" gibi (o sira donen muhabbetten aklimda kalanlar) vurmasini saglayabilecegimiz :)... Okuduklarima gore sahip olacagim ilk pedalin o olmasini cok istiyordum hatta bu aralar @izzzyy abiye pm atacaktim acaba proje iptal mi oldu diye...
Bu arada amp drivecisi @hackeiommi abiminde tavsiyesidir boyle drive zor bulunur :D
Herşeyin en iyisini yapmaya çalışınca tahmin edilenden çok daha fazla vakit alıyor, çok yoğun çalışmamıza rağmen uzun bir süreç oldu ;) Ben de amp drivecısıyımdır bu arada, tabuları yıkan bir cihaz olmasına özellikle önemliydi bu yüzden :D

Sevgili @izzzyy

Güzel bir yolculuğa doğru, önemli bir ilk adım atmışsınız, öncelikle umarım istediğiniz gibi devam eder (y)...Sonrasında, henüz prototip aşamasında olmasına rağmen, ortaya çıkacak ürünlerin sırası nasıl olacak (örn. Facebook da bir tane wah gödüm), biraz bilgi verebilir misin, biz de ön sıralardan yerimizi ayırtalım... ;)

Sevgiler ve saygılar...

Son düzenleme:
Çok güzel bir iş olmuş inşallah daha ötesini de görürürüz. Tabi bu arada hak geçirmezsiniz umarım sadede high gain pedallar değil transparan drivelarda görürüz. Şimdiye kadar Türkiye'de yapılan en başarılı iş olarak gördüm ileride dünyaya açılmak nasip olursa arkasına made in ( * Görmek istiyoruz o bayrak mutlaka olmalı :)

Sevgili @izzzyy

Güzel bir yolculuğa önemli bir ilk adım atmışsınız, öncelikle umarım istediğiniz gibi devam eder...Sonrasında, henüz prototip aşamasında olmasına rağmen, ortaya çıkacak ürünlerin sırası nasıl olacak (örn. Facebook da bir tane wah gödüm), biraz bilgi verebilir misin, biz de ön sıralardan yerimizi ayırtalım... ;)

Sevgiler ve saygılar...

Çok teşekkür ederim öncelikle, şu anda prototipleri hazır çok garip bir wah ile, çok garip bir overdrive pedalımız var. Garip dememin sebebi şu, piyasada gördüğümüz eksiklere göre tasarım parametrelerini belirleyerek başlıyoruz her tasarıma bizi şaşırttığı zaman oldu diyoruz :D İşler iyi giderse bundan sonra overdrive pedalı piyasada olacak, wah kutularını bulmak oldukça güç bu yüzden şimdilik onu yapmayı düşünmüyoruz, sadece istek üzerine olabilir.

Çok güzel bir iş olmuş inşallah daha ötesini de görürürüz. Tabi bu arada hak geçirmezsiniz umarım sadede high gain pedallar değil transparan drivelarda görürüz. Şimdiye kadar Türkiye'de yapılan en başarılı iş olarak gördüm ileride dünyaya açılmak nasip olursa arkasına made in ( * Görmek istiyoruz o bayrak mutlaka olmalı :)
Olur mu hak yemek, tam onu yazıyordum bende, aşırı transparan bir overdrive pedalının prototipi hazır sırada o var ;)

Çok teşekkür ederim öncelikle, şu anda prototipleri hazır çok garip bir wah ile, çok garip bir overdrive pedalımız var. Garip dememin sebebi şu, piyasada gördüğümüz eksiklere göre tasarım parametrelerini belirleyerek başlıyoruz her tasarıma bizi şaşırttığı zaman oldu diyoruz :D İşler iyi giderse bundan sonra overdrive pedalı piyasada olacak, wah kutularını bulmak oldukça güç bu yüzden şimdilik onu yapmayı düşünmüyoruz, sadece istek üzerine olabilir.
Sevgili @izzzyy

Önemli bir soru daha, bir yandan pedal tamiri de yapacak mısınız, yapsanız süper olur... :love:

Sevgiler ve saygılar...

Geri