Cin Seddi

selam,sevgili"Canneerr",sevgili"Mertrix" ,sevgili"Junkcan"ve sevgili"Blurart"...
çok teşekkürler ...
mmm :roll: "bırak kadının olayım "güzel şarkı da sizce şebnem şarkıları fazla olmaz mı repertuarda,böyle tadımlık iyiydi,sonra sıkmayalım sizleri ;) :)
Arkadaşlar SiZi SeViYoRuM :elsallaa,bizdensiniz...

CİN SEDDİ'NİN büyük savaşçıları size BLACK TOOTH klanından selamlar getirdim.
Klanımız derki!
Göndermiş olduğunuz barış ve cesaret kokulu mesajınız elimize ulaştı ve Büyük Metalik dünya için sizin yanınızda cesaret ve azimle her koşulda savaşmaya hazırız.
Bu uğurda kazanılacak bir zafer hepimizindir,
YAŞASIN METALİK DÜNYA
Bundan sonra sloganımız bu.
Bu sloganla yola çıkan hergrup kardeşimizdir.

Cin seddi...
bu akşam gene muhteşemdiniz
her hafta olduğu gibi...
uğur gitarda özlem vokalde döktürdü..
hepinize kolaygelsin...
elinize ağzınıza sağlık...

Cin seddi...
bu akşam gene muhteşemdiniz
her hafta olduğu gibi...
uğur gitarda özlem vokalde döktürdü..
hepinize kolaygelsin...
elinize ağzınıza sağlık...

...

dinledim nihayet :D methettigi kadar varmis arkadaslarimin. her ne kadar 5 sarkilik bi sure kadar kalabildiysem de haftaya tum programi dinlicem umarim..

elinize, yureginize saglik. sebnem ferah sarkilari bitirdi beni :mrgreen: sen naptin ya ozlem, o nasi bi sestir, o nasi bi yorumdur? :roll:

sevgili cin seddi uzun bir aradan sonra ve bizizde ilk defa sizi dinledim her ne kadar bizizi sevmesemde varlığınız hgerşeye bedeldi yeni şarkılarınız davulcunuz ve 2.gitaristiniz hayırlı olsun gerçekten sizin kalitenize yakışır kalitedeler özellikle yeni davulcunuzu çok beğendim tabi ozlem ve uğur sizin hakkınızda çok bi şey sölemeye gerek yok her zamanki formunuzdaydınız -pod xt leri ikilemişsiniz-. bu arada bizizin ses sistemi gayet iyiymiş.

nese çok konuştum bayramın 3.günü yolcuda görüşmek üzere. -özlem söledi yolcudaymışsınız o gün- bu sefer tüm tayfa geliriz inşallah... :)

Sevgili, mertrix, john myung, Ponza, caner çok teşekkürler geldiğiniz ve destekleriniz,alkışlarınız,eşlik ettiğiniz ve bizimle eğlendiğiniz için. Sevgili gargoyle, harmonix ve alison , alkış ve desteğinizle orda olduğunuz için çok teşekkürler ve yolunuzda sonsuz başarılar. Sevgili Black tooth elemanları, Tuna "the downender" Yaşasın Metalik Dünya" ve hangnail çok teşekkürler sizlere iyi dilekleriniz için, iyi ki varsınız.
Yolcu'da bayram dolayısıyla bir programımız olacak. Herkesi bekleriz. Artık sizi tüm tayfa orada görürüz umarım sevgili Ponza...
Herkese tekrar sonsuz teşekkürler...

ya aklıma takıldı siz bi iki haftadır Skin'in bi şarkısı var ya onu niye 2 kez çalıyosunuz??

süper soru sormuşum cümle daha fazla devcrikleşemezmiş..

teşekkürler hepinize ,biz de sizi tanıdığımıza çok memnun olduk...Herşey yolunda gider umarım...
Canercim,programı o şarkıyla kapatmayı seviyoruz...Umarım siz de zevk alıyorsunuzdur ...

Evet, Canerr arkadaşa katılıyorum. Fefe Dobson da çok eğlenceli olur bence. Her gelişimde yeni parçalarla karşılaşmak iyi oluyor. Bu sefer de bu şarkıyı dinlemek güzel olur. Başarılar.

Evet, Canerr arkadaşa katılıyorum. Fefe Dobson da çok eğlenceli olur bence. Her gelişimde yeni parçalarla karşılaşmak iyi oluyor. Bu sefer de bu şarkıyı dinlemek güzel olur. Başarılar.

Geri