Cin Seddi

Sevgili Arda,beni duyuyor musun acaba? :) Seni görmek mutlu etti bizi...Ayrıca
demoyu dinledim,beğendim.Sanırım yüzyüze de konuşuruz.O zaman haftaya ben de sana Cin Seddi'nin demosunu getireyim ne dersin? :)
Görüşmek üzereeeeee....[/quote]

Seni duymamak mümkün mü acaba? ;)
Bu kadar iyi bir sahne performansı ve karizma.
Doğrusunu söylemek gerekirse 1-2 hafta öncesine kadar TUSHE programları için gidiyordum BİZİZ'e ama artık sizin programlarınızda ilgimi çekiyor çünkü parça seçimleriniz ve o parçaları yorumlayışınız gün geçtikçe iyi oluyor...
Geçen cmt. sahne den gözümü hiç ayırmadan sizleri dinledim durdum.
Gitar tonları ve kısa saçlı gitaristinizin (neydi ismi :roll: ) gitarının duyulmaması haricinde gayet iyiydiniz.

80'leri seven birisi olarak SELF CONTROL'e bayıldım. ;) :arrow:
Bir de Özlem'in sahne imajı bir önceki haftaya göre daha iyiydi. Hele saçları dağıtıp headbang'e başlaması bir başka... :D

Fakat en son parça da isimimin anons edilmesi ve en sevdiğim parçalardan birisinin benim için çalınması beni çok mutlu etti.

Çok iyisiniz... sağolun.

Önümüzdeki cmt burnumdan ufak bir operasyon geçireceğim büyük ihtimal. Fakat akşama gelmeye çalışırım diye düşünüyorum.
Demoyu dinlediğine ve beğendiğine sevindim özlem. Türkiye'de de hakkıyla power metal yapılıyormuş sanırım. Rock Station'da canlı performansımızıda sergileyeceğiz. Şimdilik canlı performansımızı merak edenleri stüdyo çalışmalarımıza davet ediyoruz.
8)
Demonuz olduğunu bilmiyordum. Getirirseniz bütün gün arabanın cd çalarından çıkarmam herhal... :D :idea: :arrow:
8)

8O aaaa! ilk yarıları kaçırmıyorum...hem ben beleş dinliyorum ne gerek var.... :LOL: puhaaa...yok galiba da türkçenin azizliği.aslında kibarlık belirtio ama sende YOK GALİBA..neyse hade... :D .sizi seviyorum..

herkese selamlar,

--- :arrow: 14 Şubat çok sevgili SeVgiLİLeR GünÜ'NDE
saat 20:00'de *YoLCu'dayız...O gün romantik bir akşam planlamayan tüm çiftleri ve tekleri davet ederiz...

*hosta piknik üstü/sakarya

** İki haftadan sonra dün deli gibi eğlendim tabi o
kalabalıkta çok zordu,nefes alamıyordum :)
Nefesimi kestiniz!Müptelanız oldum bea!Uyumunuzu sempatikliğinizi, seviyorum.

NiGhTwİsH istiyoruz."deadgardens", "nemo" ,"come
cover me" ya da "I wish ı had an angel " olabilir mi
acaba, tabiki biliyorum bar için sert kaçabilir ama ,fantazi
olsun diye yapabilirsiniz belki...

ozlem_a demiş ki:
herkese selamlar,

--- :arrow: 14 Şubat çok sevgili SeVgiLİLeR GünÜ'NDE
saat 20:00'de *YoLCu'dayız...O gün romantik bir akşam planlamayan tüm çiftleri ve tekleri davet ederiz...

*hosta piknik üstü/sakarya
bu hafta yine çok eğlenmişsiniz duyduğuma göre :( ya ben de gelmek istiyorum artık . özledim valla ctesileri sizinle olmayı. ctesi bizize yetişemeyebilirim ama 14 şubat ptesiye geliyor değil mi.bak ona gelebilirim belki. romantik bi akşam mı :seytan yok ya eğlenmek, zıplamak :zipla bağırarak şarkı söylemek istiyoruuuum ben :p

o ne kalabalıktı ya..walla biraz geç kaldık dikilcek yer zor bulduk!
arkadaşlar kendinizi baya sevdirmişsiniz anlaşılan.
hakediyorsunuz da bence,başarılar

Sevgili alerji Nightwish!! mmm...Gerçekten beni arkadaşlarımı ikna edebilmem için yüreklendirdin sağol :) "dead gardens" once albümündeki favori şarkılarımdan biri... fakat dediğin gibi sert kaçabilir ,şayet inadım bir sonuç verirse neden olmasın? :) :) Teşekkürler...

Gözdecim,sağ tarafı başkaları kapıyor bak,boş bıraktınız,özledim sizi gelin artık ...

Sevgili Caner uzun zamandır o simandan uzak kalmıştık,iyi ki geldin...

Sevgili Monster83, her hafta bizi yalnız bırakmadığın için sağol...

Sevgili Pitch-dark Yolcu 'da görüşmek üzere...

Bu arada Sevgililer günü programımız şöyledir;

20:00-23:00 @ Yolcu
23:30- ... @ Biziz

ozlem_a demiş ki:
Gözdecim,sağ tarafı başkaları kapıyor bak,boş bıraktınız,özledim sizi gelin artık .
ya sorma walla kaç hafta oldu:( her ctesi kulaklarınızı çınlatıyoruz ama. ankarada olsak bu saatte daha yeni eğlenmeye başlardık diye. ( o kadar reklamınızı yaptık ki annem bile ankya geldiğinde cin seddi+tushe ikilisiyle biakşam planlıyo:) neyse önümüzdeki hafta dönüyormuşuz galiba artık . bu da demek oluyor ki yerimizi geri alıyoruuz.
görüşmek üzere :elsallaa

Gosde demiş ki:
14 şubat ptesiye geliyor değil mi.bak ona gelebilirim belki. romantik bi akşam mı :seytan yok ya eğlenmek, zıplamak :zipla bağırarak şarkı söylemek istiyoruuuum ben :p
yavru deli misin gidilir mi o kadar çiftin ortasına
bunalım olma bak sonra ben moral verme depomu tükettim burda
biz cumartesileri gitmeye devam bekle azcik yaw
geliyoruz millet bekleyin
az kaldi donuyoruz :roll:

MeRMaid_ demiş ki:
Gosde demiş ki:
14 şubat ptesiye geliyor değil mi.bak ona gelebilirim belki. romantik bi akşam mı :seytan yok ya eğlenmek, zıplamak :zipla bağırarak şarkı söylemek istiyoruuuum ben :p

Alın bendende o kadar. :?
Biz en iyisi cmt gecelerini kaçırmayalım. Her cmt oradayım.
Hatta bütün hafta cmt gecelerini bekliyorum. Çünkü saatlerce ders vermekten mahfoluyorum hafta içi (öğretmenlikde zor iş) ve cmt geceleri dışarı çıkıp değişik bir hayat görmek yaşıtım olan insanların arasına karışmak güzel.
Ama 14 Şubat... mümkünse ben de almıyım.

Gecen cmt Necromancy ile konuşuyorduk ve Biziz'i ne kadar sevdiğimizi söyledik ve bana eliyle duvardaki Biziz-kürkçü dükkanı afişini gösterdi. Güzel bir afiş.

Hele Cin Seddi ve Tushe ile iyi bir aile ortamı yakalandı. Fakat bu hafta biraz belediye otobüsü gibiydik. Ne kadar amele varsa doluşmuş. Fakat yinede sahnede ROCK çalıyor. İyi bir durum...

Bu arada barın kalabalıklığı ortada FORD olayının :p daniskasının olmasına neden oldu. Millet birbirine sürtündü durdu... :?

Ayrıca Özlem... Demo muhabbetini inşallah yanlış anlamadın!!! :(
Demomu istiyorum derken kendiminkini değil sizinkini istediğimi söylemiştim...
Ayrıca hastamısın diye sorduğumda ise iyi gözükmüyordun... Yapabileceğimiz bir şey var mı diye soracaktım.

Yanlış anlaşılmalardan pek hoşlanmıyorum. :(

Kendinize iyi bakın... Nice Biziz'li cmt'silere.

DamnationGame demiş ki:
MeRMaid_ demiş ki:
Gosde demiş ki:

Alın bendende o kadar. :?
Biz en iyisi cmt gecelerini kaçırmayalım. Her cmt oradayım.
Hatta bütün hafta cmt gecelerini bekliyorum. Çünkü saatlerce ders vermekten mahfoluyorum hafta içi (öğretmenlikde zor iş) ve cmt geceleri dışarı çıkıp değişik bir hayat görmek yaşıtım olan insanların arasına karışmak güzel.
Ama 14 Şubat... mümkünse ben de almıyım.

Hele Cin Seddi ve Tushe ile iyi bir aile ortamı yakalandı. Fakat bu hafta biraz belediye otobüsü gibiydik. Ne kadar amele varsa doluşmuş. Fakat yinede sahnede ROCK çalıyor. İyi bir durum...

Bu arada barın kalabalıklığı ortada FORD olayının :p daniskasının olmasına neden oldu. Millet birbirine sürtündü durdu... :?

Kendinize iyi bakın... Nice Biziz'li cmt'silere.

arkadaşlar artık bizizi "barın kalabalıklığı ortada FORD olayının :p daniskasının olmasına neden oldu. Millet birbirine sürtündü durdu... :? " durumuna neden olanlardan kurtarmanın ve tekrar ele geçirmenin vakti geldi bence artık.(malum sahnedekiler kardar dinleyicilerinde önemi büyük gecenin güzel geçmesi adına) ankaraya dönüşle birlikte ctesiler bizizle yeniden bizim o zaman.
ayrıca cin seddi+tushe+biziz in yarattığı ortamın güzelliğine bendende +1
bir de son bişi. :!: ya şu 14 şubat olayına çok takılmayın bence .her gün aynı ne de olsa.amacımız fazladan bi gün daha eğlenmek olmalı. eğer eşiniz yoksa çevrenizdekilere çiftlere aldırmadan cin seddi ve müziğiyle eğlenmeye bakın(nasıl da reklamını yaptım ama gecenin :p ) eşiyle yada eşsiz geceye gidecek olanlara şimdiden iyi eğlenceler. (ben gidemeyeceğim herhalde benim yerime de eğlenin)

Ardacigim hakikaten ctesileri iple ceker oldum... Bende oyle yogunum ki ofis ti pedagojik formasyondu bi bakiyorum gene Ctesi gelmis gene gecmis... Gunler gunleri kovaliyor ve ben her Ctesi anaa bi hafta daha gecmis diyorum.... Neyse... Ctesi gorusuruuuz...

8O Arkadaşlar aşağıda neler oluyormuş öyle ,sahneden hiç öyle görünmüyor :bilmem ,Ford'çular dışarı!!

Evet bütün hafta ben de cmt'sini bekliyorum,eğlenmekten öte başka bişey beni oraya çeken...Seviyorum orayı,insanlarını... her hafta gelip bizi dinledikten sonra artık sima olarak tanıyıp daha sonra arkadaş olduğumuz insanları,yani sizi (bak çok dugusalım zaten)..."Kürkçü dükkanı Biziz" :D güzeeeel!

Necromancy sana da teşekkürü bir borç bilirim,çok naziksin sağol :oops:

Sevgili Arda :elsalla ,olur öyle arada yanlış anlaşılmalar ama sonradan düzelttik ya,o gürültüde kimin ne dediği anlaşılmıyor ki lütfen kusura bakma,tamamen yüksek sesten,bu arada umarım burnun çok acımıyodur :cry: zira bu hafta sahneye gelmeni ve ForEVer da bize eşlik etmeni rica edeceğim :fikrimvar :) ( :roll: acaba sürpriz mi yapsaydım?)

mmm :? Sevgililer günü kimseyi sarmamış anlaşılan ama arkadaşlar aslında amaç Gözde'nin de söylediği gibi fazladan bir gün daha müzik yapmak yoksa sevgiliye hergün bayram :tap: :dan bir de çiçekçilere :kustum

C.tesi görüşmek üzere...

Sevgili Arda :elsalla ,olur öyle arada yanlış anlaşılmalar ama sonradan düzelttik ya,o gürültüde kimin ne dediği anlaşılmıyor ki lütfen kusura bakma,tamamen yüksek sesten,bu arada umarım burnun çok acımıyodur :cry: zira bu hafta sahneye gelmeni ve ForEVer da bize eşlik etmeni rica edeceğim :fikrimvar :) ( :roll: acaba sürpriz mi yapsaydım?)

Sevgili Özlem...
Bu mesajı sana asker ocağından yazarkene büyühlerin gözlerinen köçüklerin ellerinden öperim...

Finlandiya TURKU'da yapmakta olduğum vatani görevim sırasında 3 kez Statovarius konserine gittim (Çarşı izninde tabbi) ve oradan FOREVER söylemek konusunda tam tekmil hazırlığım var.

Şakka bi yana senle Forever söylemek güzel ama anladımki si minör biraz tiz geldi kart sesime ve mikrofonik olmayan bir sesim var ve mikrofona gelince kötü çıkıyor. Ayıca sözlerinide iyi bilmiyorum.

Yinede netten sözlerini indirip biraz çalışıyım. Olur olur... O gazla söylerim herhal... hemmen www.darklyrics.com adesine gidip buluyım sözleri.

:cry:
Burnuma gelince... Geçen cmt burnumdan atlattığım bu sene içindeki 5. operasyondan sona burnum yine olağan sorununu yapıyor ve içinden yapışmaya devam ediyor. Doktor pzt günü burnumdaki 7 cm'lik tamponu çıkarttı ama ertesi gün tekrar yapışmış. Şimdi içinde ince şerit film var.
Bünyem yaraları fazla çabuk kapatıyormuş. Yarın tekrar kontole gidicem akşam. Umarım film tampon işe yarar yoksa sayın doç doktorum böyle gittiği takirde 2 sene önceki büyük ameliyatı tekra edeceğini söyledi. :(
Para bile almıyor. Adam burnumu GURUR MESELESİ YAPTI... Hele geçen cmt içini elektromanyetik aletle yakınca sağlam BURUN KEBABI oldum.
Pişince güzel kokuyormuşum... :D

NOT=Burnumla ilgili muhabbetle CİN SEDDİ topicini ağlama duvarı haline getirdiğim için özür. :D Sanırım muhabbetimiz iyi...Ondan fırsat buldum. ;)

Geri