Cin Seddi

keyifli bi performansti ellerinize saglik...ayni sahneyi paylasmak cok keyifliydi . sicak ,canayakin insanlarsiniz calismalarinizda kolayliklar dilerim...

Caner, Mert... Bizi sonuna kadar desteklediğiniz için çok teşekkür ederiz sizlere. Erinç iyi dileklerin için, orada olduğun için çok teşekkürler.
Saklıken'te gelip dinleyen herkese çok teşekkürler. Hem iyi bir dayanışma oldu. Hem de anlamlı bir katkı oldu.
Arda uzaylı ikonunu niye üstüne alınıyorsun. Rahat ol.
Sevgili Turbolover siz de harikaydınız. Evet tam Long Live'in solosunda girmiştik yeni yıla. Bütün bir sene o soloyu dinleyerek geçecek demek ki :)
Sevgili Sinek sizinle de aynı sahneyi paylaşmak çok keyifliydi. Size de başarılar tekrar görüşmek üzere.
Bu arada organizasyonunu düzenleyen tüm arkadaşlara çok teşekkürler. tam olarak profesyonelce yürüttüler bu işi. Bir alkış da bizden onlara.

Saklıkent performansınız gerçekten çok iyiydi,kitlendim resmen ama yardım organizasyonuna daha fazla insan gelebilmeliydi diye düşünüyorum,yolunuz açık ne diyeyim...Enstrüman hakimiyeti var,ses var,görüntü var,uyum var,daha ne olsun,mest olsun aşk olsun...Başarılar...

çok güzeldi performans.Cidden.Özlem'in ben bu kadar hareketli olduğunu bilmiyordum sahnede :)= Demek ki Biziz'in sahnesi küçük geliyor ona :)=
Umarım daha iyilerinde de hep beraber eğlenmek coşmak vs. dileğiyle...

slm

Slm Cin Seddi nin yorgun ama yıkılmaz savaşçıları. Bu Heavy Metal seferleri nezaman biter bilmem ama siz ortalığı her cumartesi bitiriyorsunuz.
Öncelikle Black Tooth'u bu ilk konserinde biz yanlız bırakmadığınız için çok teşekkür ederiz umarım gerçekten başarılı olmuşuzdur çünkü sizlerin yorumu gerçekten bizler için çok önemliydi .Sahne deneyimleriniz perfformaslarınız herşeyden öte tecrübeniz bizi eleştirme hakkınızı fazlasıyla veriyor.
Uğur video kasedini senden bi alsakda hemen CD yapsak.
Son olarak benim de size küçük bir tavsiyem olucak o da nemi?
Elbetdeki artık beste dinlemek.
Böylesine kaliteli bir grubun ve özelliklede belli bir kitleye hakim ekibin yavaş yavaş kendi bestelerini ortamlara aşılaması gerektiğini düşünüyorum NACİZANE'''''!!!

Selamlar :)

Tsunami konseri olmuş elinize, dilinize sağlık. Biz orada Joker'i de görmek isterdik ama organizasyon yapılırken "biz istemeyiz" diyenler olmuş, yakıştıramadık.

Rock camiası olarak birbirimize destek olmalıyız, bilmem yanılıyor muyum.. Rekabet falan tabii ki olacak ta böyle şeyler dinleyiciyi üzer.
Şahsen ben bir Joker sever olarak üzüldüm.

Başarılar diliyorum :)

Selamlar...
TUNÇ, bilgisayardan haberleşiriz demiştin cmt gecesi.
Henüz erken biliyorum ama nete az girdiğini tahmin ettiğimden hemen yazayım dedim. Haftaya maç cmt 16:00 ile 18:00 arası. Cmt olursa gelemem demiştin ama saati erken. Ayrıca maç çıkışı ben seni istediğin yere atarım. Programa nasıl olsa 20:30 vs gibi geliyorsunuz 9:30 gibi çalmaya başlıyorsunuz.
Bir düşün istersen haberleşiriz. ;)

kingor demiş ki:
Selamlar :)

Tsunami konseri olmuş elinize, dilinize sağlık. Biz orada Joker'i de görmek isterdik ama organizasyon yapılırken "biz istemeyiz" diyenler olmuş, yakıştıramadık.

Rock camiası olarak birbirimize destek olmalıyız, bilmem yanılıyor muyum.. Rekabet falan tabii ki olacak ta böyle şeyler dinleyiciyi üzer.
Şahsen ben bir Joker sever olarak üzüldüm.

Başarılar diliyorum :)
selam, konser öncesi bize sadece şöyle bir konser olacak şurada yapılacak çıkar mısınız denildi,biz de seve seve dedik,yanlış anlaşılma olmuş galiba diye iyimserliğimizi kullıyoruz,nerden çıkıyor bunlar anlamıyorum,kime ne zaman ne denilmiş?Ayrıca hiçbir grubun da biz şunlarla bunlarla çıkmayız deme lüksü yoktur.Dediğin gibi birbirimize destek olmalıyız,Kendinize iyi bakınız,başarılar...

Yanlış anlaşılmasın. Bu grubunuza yönelik bir suçlama değil, bir üzüntünün dile getirilmesidir. Bu bilgi Saklıkent yönetiminden alınmıştır. Ben sadece Rock camiası olarak birbirmizi desteklememiz gerektiğini belirtmek istedim.
Başarılar :)

Ayrıca ben de bir şeyler eklemek istiyorum. Biz diğer grupları tanımadığımız gibi joker grubu ile de bir tanışmışlığımız yoktur. Tushe ile aynı yerde sahne alıyoruz. Kendileri ile de arkadaşlığımız var. Böyle bir tavrı kimsenin sergilediğine inanmıyorum. Bu bir yardım konseridir. Adı üstünde destek amacı ile yapılmıştır. Biz böyle bir amaç için katılmışken niye başkalarına köstek olalım. Böyle şeyler çok yersiz.
Bu arada Saklıkent konseri tüm gruplar için ve seyirciler için çok güzel geçti. Amacına ulaştığına da inanıyorum. Organizatör arkadaşlara tekrar teşekkür ediyorum. Herkese başarılar...

Saklıkent sahnesini de sizle paylaşmak çok keyifliydi arkadaşlar. Alışmıştık zaten aynı sahneye çıkmaya, güzel oldu.. Başından izleyemedim ama 5 parça falan dinledim, çok ta güzeldi. Nice konserlerde beraber olmak dileğiyle (çok resmi oldu ama... :p)

Bu arada Özlem çektiğin görüntüleri nerede nasıl ne zaman izleyebiliriz?

Arkadaşlar hepinizin eline sağlık.Saklıkentte mükemmeldiniz. :taptim

Özlem sana her zaman böyle büyük bir sahne gerekliymiş....Gün gelecek seni hep böyle yerlerde görecez :metal Maske şarkınla beni büyüledin,ki görüştüğüm herkes bunlar nasıl bir grup ya besteler bi yandan coverlar bi yandan :bilmem
Bu akşam (IV)de çıkcakmısınız???

Sevgili Muratcan Saklıkent'te de beraber sahne almak gerçekten çok keyifliydi bizim içinde. Görüntüleriniz elimde. he heh heee :) Onları bu hafta içi yaptırıp Cumartesi akşamı veririm size.
Görüşmek üzere.
Sevgili Özcan bize Saklıkent'te de destek verdiğiniz için çok teşekkürler.
IV ile ilgili söyleyeceğim şudur arkadaşlar. Bu akşam çıkmıyoruz. Fakat önceden de dediğim gibi biraz beklemede kalın. Orası ile ilgili bir gelişme olduğunda buradan yine haber vereceğiz.
Bu arada 9 Mart'da Barfly'da Cin Seddi'nin de katılacağı bir konser gerçekleşektir. Saatini ve diğer bilgileri tekrar buradan bildireceğiz.
Görüşmek üzere...

:elsalla Bundan 2,5-3 ay önce TRT'de bir programa katılmıştık,tesadüfen biraz önce izledim 8O ,(-dik ailecek,bizimkiler şok geçirdi) :dan program içeriği ve biz :) komikti :dil ,hakikaten kamera insanı bi 5 kilo fazla gösteriyormuş ayrıca uzunum da haylice :zipla ...Şakaya vuruyorum dikkat ederseniz olayın trajikliğini :)Teşekkür eder TRTzede olarak yolumuza devam etmeyi deniyoruz...Sevgiler...

ozlem_a demiş ki:
:elsalla Bundan 2,5-3 ay önce TRT'de bir programa katılmıştık,tesadüfen biraz önce izledim 8O ,(-dik ailecek,bizimkiler şok geçirdi) :dan program içeriği ve biz :) komikti :dil ,hakikaten kamera insanı bi 5 kilo fazla gösteriyormuş ayrıca uzunum da haylice :zipla ...Şakaya vuruyorum dikkat ederseniz olayın trajikliğini :)Teşekkür eder TRTzede olarak yolumuza devam etmeyi deniyoruz...Sevgiler...

hadi yaw :p trt mi :ıslık keşke denk gelseydi de izleseydim.ay çok eğlenceli :p belki tekrar yayınlarlar da izlerim ;)

TRT geyiklerinden hepimizin bir demet bulunuyor anlaşılan.
1,5 sene önce ASTRAHAN Rock Market'e çıkacağı zaman eleman açığı olduğu için bizim davulcu Kemal'le beraber çekimlere gitmiştik.

Tabbi ben parçaları bilmediğim için saçlarımı gitarın klavyesine örtüp devamlı gitarı ve kafamı sallamıştım.

Tabbi öyle bir montajlamışlarki izleyen beni acaip sahne performansı olan, deli gibi çalıp bir yandanda acaip kafa sallayan birisi zannetmiştir kesin.

Hatta o gün DENİZ'li SOLUTUDE ve CIDESPHERE falan vardı.
CIDESPHERE'in vokalisti kameraya kafayı gömmüştü sallarken.

Ayrıca bende olduğumdan daha kilolu ve uzun çıktığımı görünce hayret etmiştim. :LOL: 8O 8)

Geri