Cin Seddi

herkese merabalar...grubumuz haftaya SALI'dan itibaren Tandoğandaki(Ankara Üniv.Eczacılık Fak.karşısı) IV.ROCK BAR'da saat 20:00de sahne almaya başlayacaktır...herkesi bekleriz.....

Arkadaşlar IV'e bekleriz hepinizi. Özellikle Ankara Üniversitesi'nde olup da Tunalı 'ya pek uğramıyorsanız özellikle sizi bekleriz programlarımıza. Biziz'de de bizi destekleyen tüm arkadaşların yeri zaten hazır en önde. Görüşmek üzere...

Kırk yıllık IV nin atmosferini bile bir programla değiştirdiniz.Dagda bayırda da çalsanız sizi dinlemekten büyük tat alıyoruz.Bu güzel bir haber oldu.Cin Seddi severleri mutlaka bekleriz.Salı günü görüşmek üzere.. :taptim

Dağda bayırda ha. Valla alemsiniz çok sağolun. Bir gün yaparız belki. IV'in atmosferini sadece biz değil hep beraber değiştirebiliriz arkadaşlar. Bu arada bu akşam da yine herkesi bekliyoruz Biziz'deki programımıza. Bu arada dayanamayacağım söyleyeceğim. Anathema severler varsa onlara da bizim bir sürprizimiz var. Görüşmek üzere...

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

pod-xt demiş ki:
Dağda bayırda ha. Valla alemsiniz çok sağolun. Bir gün yaparız belki. IV'in atmosferini sadece biz değil hep beraber değiştirebiliriz arkadaşlar. Bu arada bu akşam da yine herkesi bekliyoruz Biziz'deki programımıza. Bu arada dayanamayacağım söyleyeceğim. Anathema severler varsa onlara da bizim bir sürprizimiz var. Görüşmek üzere...

Uğur'cum bir de WHISKEY IN THE JAR çalsanız tam olacak. Deep Purple girerken siz il melodilerde hep aha WHISKEY IN THE JAR diyorum sonra DP gelince bozuluyorum. 8) Ona göreee...

salı görüşürüz cin seddi :) zaten kargaşa dagılıomuş canım sıkkın bol bol içeriz artık:( bu arada anathema muhabbetini de harbi merak ettim ama süprizmiş bekleip görcez artık:) :) :)

Herkese selamlar. Bu salı günü IV Rock Bar'a herkesi bekleriz.
Bu arada 9 Mart Çarşamba günü (yani bu çarşamba:) ) Barfly'da 3 grubun katılımı ile bir konser düzenleniyor. Bu konser Ankara Üniversitesi Rock Kültür Topluluğu'nun bir organizasyonudur. Sahne alacak gruplar

Cin Seddi
Melatonin
Dirty Pop

Kapı açılışı saat 18.00
Herkesi bu konsere bekliyoruz. Görüşmek üzere.

pod-xt demiş ki:
Herkese selamlar. Bu salı günü IV Rock Bar'a herkesi bekleriz.
Bu arada 9 Mart Çarşamba günü (yani bu çarşamba:) ) Barfly'da 3 grubun katılımı ile bir konser düzenleniyor. Bu konser Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Rock Topluluğu'nun bir organizasyonudur. Sahne alacak gruplar

Cin Seddi
Melatonin
Dirty Pop

Kapı açılışı saat 18.00
Herkesi bu konsere bekliyoruz. Görüşmek üzere.

Ankara Üni Topluluğu konseri ama grupların hepsi Gazi Uni'den :)

Üst üste 2 gün performans... :!:
Özlem sesini nasıl muhafaza edecek acaba. 8O İnşallah "program ertesi sesim nasıl olacak bir sonraki güne" düşüncelerine girmez yeniden.
Sesinin o performanslarda yorgun düşmesi olası ama SAKLIKENT konseri sonrası ertesi gün BİZİZ'de sesi gayet iyiydi.

selam arda...konserde bi program kadar çalmayız o yüzden hiçbirimizin yorulcağını sanmıyorum...arabada dinlettiğin müzik hala kulağımda....en kısa zamanda istiyorum ,çok beğendim....bu arada m.özkan'ın golü cidden jeneriklikmiş...
bu arada junkcan'ın tespiti süper grupların hepsi gazili.....

Tapatay demiş ki:
selam arda...konserde bi program kadar çalmayız o yüzden hiçbirimizin yorulcağını sanmıyorum...arabada dinlettiğin müzik hala kulağımda....en kısa zamanda istiyorum ,çok beğendim....bu arada m.özkan'ın golü cidden jeneriklikmiş...
bu arada junkcan'ın tespiti süper grupların hepsi gazili.....

Selam TUNÇ...
Sana 2 adet SYMPHONY X bir adetde ANGRA cd'si çekiyorum.
CD'ler yarın öbür gün :!: elinde olur. Dinlediğin zaman bir daha kopamayacağın şeyler.

Evet MÖZKAN'ın golü acaipti...Tribünde gülmekten yarıldık http://www.trlig.com/gencler
Bu linkteki 60 nolu videoyu izleyip golü ve sonrasındaki bizim tribünde şoparmamızı görebilirsiniz. Videolar bizim ALKARALAR'dan bir arkadaşın amatör çekimleri. ( www.alkaralar.com ) ( http://www.alkaralar.com/icerikarastir.php?name=eksimtraksozluk&rop=icerik_goster&id=39 ) =) benimle ilgili ALKARALARIN düşünceleri 8)

Cin Seddi bu hafta uzunca bir süre sonra sizi tekrar dinlemek çok güzeldi. O yoğun kalabalığa en iyi şekilde hitap ediyorusunuz. Soundunuz konser soundu gibiydi. Atmosfer de öyle... Işıklar , sisler vs. Başarılarınızın devamının geleceğine inanıyorum. Bu görülüyor zaten sahneden seyirciye, mekana yaydığınız elektrik ve enerjiden. Sizi dinlerken çok mutlu olduğumu belirtmek isterim. Bir süre Ankara dışındaydım. Artık genelde buralarda olacağım. Tekrar görüşmek üzere.

Sevgili Junkcan ayarlayanlar Ank.Uni'den :p
Sevgili Arda başı darda! deneyeceğim... :yaratik ;)
Sevgili Ergin,umarım yakında Voltran'ı oluşturabiliriz.
Sevgili Undran2,çok teşekkürler... :) Biziz kendine çok iyi bakıyor,güzel cümlelerin için teşekkürler,tekrar bekleriz... :elsalla
Görüşmek üzere... :zipla

Sevgili Arda başı darda! deneyeceğim... :yaratik ;)

Hahahah...Güzelll öğretiyorum olayımı...
:D
Sevgili Ergin,umarım yakında Voltran'ı oluşturabiliriz.örüşmek

Hahahaha espiri güzel... Başkalarını bilmem ama ben bu tarz espirilere gülüyorum.
SİYAH ASLANNN... YEŞİL ASLANNN. NE GÜNLERDİ BEEE. VOLTRAN'la... :D

Junkcan ne güzel işte bütün Gazili arkadaşlar da gelsin hep beraber eğleniriz.
Ergin, Burak, Undran2 çok sağolun iyi düşünceleriniz için. Umuyoruz daha da iyilerini yapacağız.
Bugün (Salı) I.V. Rock Bar saat 20.00
Yarın (Çarşamba) Bar fly Konseri Kapı açılışı 18.00
Herkesi bekliyoruz programlarımıza. Görüşmek üzere...

Geri