Cin Seddi

Arkadaşlar 17 Mayıs Salı günü (Yani bugün)saat 16.00 da Hacettepe Beytepe şenliklerinde sahne alacağız. Akşam aynı sahnede Athena sahnede olacaktır. Herkese iyi eğlenceler. Görüşmek üzere.

Hacettepe'de tekrar sahne almak gerçekten çok keyifliydi. Güzel ve eğlenceli bir konser oldu. Sıcak, çimenlere yayılmış insanlar, lunapark :) tam bir panayırdı gerçekten. Herkese teşekkürler. Görüşmek üzere...

Arkadaşlar canımsınız&ciğerimsiniz
Özenle seçilmiş bir playlist ve mükemmel bir sahne performansı
Hiçbirinizi övmeyeceğim zira övmeye başlarsam sabahlamam gerekir
Takipçinizim

Hacettepe'de merdivenlerden iniyordum baktım Cin Seddi . Bir dinliyeyim dedim uzun zamandır dinliyemiyordum . Playlist seçimi gayet iyiydi , sizlerde öyle . Favorim herzamanki gibi Faithfulness . Umarım hakettiğiniz yere gelirsiniz arkadaşlar . Sevgiler & Saygılar ...

abicim nasıl hafta içi yazın sorun olmayacak..valla yaz kış sorun oluyor. benim gibi ihtiyarlar için daha da zor valla. ben tv dizilerine takılacam :))

arkadaşlar yıkılacaksınız biliyorum ama artık perfect strangers olayından vaz geçmiş bulunmaktayım. "elbet bir gün buluşacağız bu böyle yarım kalmayacak" veya"ayrılıdık işte ne oldu sanki" şarkıları için tezahurat yapıcam. yandınız valla..
Burak
(bu nickide değiştireyim bari)

uno_forastero_perfecto demiş ki:
abicim nasıl hafta içi yazın sorun olmayacak..valla yaz kış sorun oluyor. benim gibi ihtiyarlar için daha da zor valla. ben tv dizilerine takılacam :))

arkadaşlar yıkılacaksınız biliyorum ama artık perfect strangers olayından vaz geçmiş bulunmaktayım. "elbet bir gün buluşacağız bu böyle yarım kalmayacak" veya"ayrılıdık işte ne oldu sanki" şarkıları için tezahurat yapıcam. yandınız valla..
Burak
(bu nickide değiştireyim bari)

Valla moruk haklısın. Bende yaşlandım (yaş 26 :p ) ve senelerdir yoğun olan iş hayatım bu sene çok daha yoğun. Hafta sonu cmt çıkıp takılmak bile bu yoğun iş hayatında bana ufak yorgunluklar bırakabiliyor ama 26 hazirandan sonra Eylül'e kadar tatile gireceğim. Dolayısyla bana zor olmayacak hafta içi takılmak. 8)

Ayrıca... O durumlar için rock camiasınında yaptığı çok güzel şarkılar var.
Onları isteyebilirsin. Scorpions'tan STILL LOVING YOU, HELLOWEEN'den IF I KNEW, MARTY FRIEDMAN'dan HANDS OF TIME, MEGADETH'den ADDICTED TO CHAOS gibi daha niceleri... Özellikle güçlü hissetmek istendiği zaman ADDICTED TO CHAOS'un sözleri açıp okunuabilir.
http://www.darklyrics.com/lyrics/megadeth/youthanasia.html#3

Konu rock müzik olunca çözüm bol.

Ama bakalım Cin Seddi bunlardan birisini veya benzerini eklermi play list'e. Şebnem Ferah'ın dokunaklı :LOL: şarkıları her zaman kesmeyebilir adamı konu aşk olunca. Çünkü aşk acısı dokunaklılığı "light" kaçan pop rock parçalrına göre daha derinlerde tezahür edebiliyor. Dolayısıyla daha heavy rock parçalar bünyeye kurtarıcı olarak takviye alınabilir. :D

Selam,Hacettepe'de,Gazi'de bizi dinleyen yorumlarını esirgemeyen herkese çok teşekkürler...
Endorphine ekibi;sizin şarkıları seviyoruz biz,hacettepe'de biraz dinleme şansım olmuştu rock şenliğinde...
Lobicim sağol keşke görüşseydik... :(
dear Karl,thanks for listening to us,I saw you while you were listening to us.:) There was one song that you ask me,this song name is Wicked Game that was a covered by Chris Isaak ;) ... see you next show... :twisted:
Runrabbitrun,o gün yani çarşamba istanbul'daydık dolayısıyla grajda çıkamadık,haftaya umarım...
Burakcım,merak etme,geçen hafta baya bir yorgundum o yüzden dikkat ettiysen melankolik takıldık ilk yarı ,isteğini o yüzden yerine getiremedik ama söz sürprizlerle karşında olacağız...Ayrıca hafta içi de yolun düşerse gelirsin çıktığımız yere ne güzel olur...
Ardaaaaaa,anlıyorum seni light kesmiyor bekle ve gör diyorum :) :twisted:
Bu arada Roxy güzel bir deneyimdi,dereceye giren grupları kutluyoruz,gittik ,gördük,nasılmış,neymiş...
Stüdyomuzu su bastı... :(
Görüşmek üzereeee...

Güzel bir şenlik performansıydı tebrikler..
Başarılarınızın devamını diliyoruz Roxy olmamış canınız sağolsun daha iyileri sizinle olsun görüşmek üzere.

eyvallah kardeş önerilerin gayet iyi oldu..yoksa beni cengiz kurtoğlu, ferdi tayfur tiplerine kurban verecektiniz. şaka bir yana öldürmeyen şey güçlendirir...ya da güçlendirmeyen şey öldürür..her neyse kafam karıştı gene..
özlem roxy sonuçlarına baktım. önemli deil..hiç bir problem yok, her şey plan dahilinde gidiyor. bu sadece başlangıçtı yola devam..
tüm gruba tekrar tebrikler ve selamlar..
Burak

Tapatay demiş ki:
arkadaşlar yeni parçalar belirledik...en kısa zamanda dinletmek ümidiyle........bu arada bizden çalmamızı istediğiniz parçalar varsa iletin....

Sen kaşındın TUNÇ'cuğummm. :twisted:
1-HELOWEEN-If I knew...
2-METALLICA/THIN LIZY-Whiskey In The Jar
3-MEGADETH-A Tout Le Monde
4-EXTREME-More Than Words
Birdeee seni mi kıracağım...
:idea:
5- BLACKMORE'S NIGHT-Under A Violet Moon

Nassı liste ama...

Sevgili Tapatay (ki şahsen tanışmasakta kendisine takdirlerimi sunuyorum) ve Damnation Game (ki kendisi bir süredir gözükmemektedir) Selamlar..
Bu istek kısmı gayet güzel oluyor ama benim gibi bu aralar psikolojisini karanlık tarafa geçmek üzere olan Anakin Skywalker gibi hisseden biri için riskli. Yani şu an bir sıralama yapsam ilk sıraya Fenerbahçe Marşı'nı..ikinci sıraya Titanic Film Müziğini (en azından sonunda gemi batıyordu)..ve de üçüncü sıraya Frank Sinatra'dan Strangers İn the night'ı koyardım (vall rock versiyonu süper olur)..
Kendimi biraz ciddiyete devat ediyorum ve Helloween olacaksa if I could fly, Rainbow'dan I surrender, Deep Purple'dan Burn (klavye uygun olursa), Urge Overkill'dan Girl You'll be a women soon (fazla tarz deil ama olsun), Metallica'dan Am I evil (yes I am..), Cranberries'den Zombie ( Özlem'in sesine uyacağını düşünüyorum) olabilir..Rainbow's Night'dan Under A Violet Moon için sizinle hemfikirim..Kolay Gelsin
Burak
"A Perfect Stranger"

uno_forastero_perfecto demiş ki:
Sevgili Tapatay (ki şahsen tanışmasakta kendisine takdirlerimi sunuyorum) ve Damnation Game (ki kendisi bir süredir gözükmemektedir) Selamlar..
Bu istek kısmı gayet güzel oluyor ama benim gibi bu aralar psikolojisini karanlık tarafa geçmek üzere olan Anakin Skywalker gibi hisseden biri için riskli. Yani şu an bir sıralama yapsam ilk sıraya Fenerbahçe Marşı'nı..ikinci sıraya Titanic Film Müziğini (en azından sonunda gemi batıyordu)..ve de üçüncü sıraya Frank Sinatra'dan Strangers İn the night'ı koyardım (vall rock versiyonu süper olur)..
Kendimi biraz ciddiyete devat ediyorum ve Helloween olacaksa if I could fly, Rainbow'dan I surrender, Deep Purple'dan Burn (klavye uygun olursa), Urge Overkill'dan Girl You'll be a women soon (fazla tarz deil ama olsun), Metallica'dan Am I evil (yes I am..), Cranberries'den Zombie ( Özlem'in sesine uyacağını düşünüyorum) olabilir..Rainbow's Night'dan Under A Violet Moon için sizinle hemfikirim..Kolay Gelsin
Burak
"A Perfect Stranger"

Moruk senle tanışıyormuyuz yaw...?
Pek gözükmediğimi bilmene şaşırdım doğrusu. :?:
Ben karanlık tarafa çoktan geçtim.
Sanırım şarkı listemden de anlaşılıyor.
O yüzden bir süre aranızda olmayacağım. Fakat Cin Seddi'nin güzel programlarını unutmakta mümkün değil, o yüzden uygun gidebilecek bir kaç parça yazmakta sakınca görmedim. 8)

ben de megadeth trust istiyorumm .. : ) arkadaşlar bizizde izlemiştim sizleri bir c.tesi akşamı. tusheye gelmiştim ama sizi dinlerkende baya eğlendim. kolaylıklar ve başarılar :)

Geri