Cin Seddi

uzun bi aradan sonra tekrar dinleme sansi buldugum ve sebnem ferah yorumlariyla yine her zamanki gibi mest oldugum guzel bi persembe gecesi oldu, alkolu biraz fazla kacirip erken ayrilmak zorunda kalsam da :?

cok cok gecmis olsun, umarim en kisa zamanda eski sagligina kavusur tunc.

Sevgili arkadaşlar, "Geçmiş olsun" temennileriniz ve iyi dilekleriniz için çok teşekkürler. Tunç'un yokluğunda boşluğunu doldurmaya çalışıyoruz. Desteğiniz bizi mutlu ediyor gerçekten.
Programlarımıza bekliyoruz herkesi.
Perşembe saat 10.00'da Garaj Rock Bar'da olacağız.
Cuma günü yani 17 Haziran'da Replik Rock Bar'ın açılışında çalacağız. (Çevre Sokak Manhattan'ın yanı, binanın hemen köşesi. O akşam Replik'te bira ücretsiz. :) O akşam sevgili Pilli Bebek ile sahne alacağız.
Cumartesi günü önce Rock and Win organizasyonu için Saklıkent'te olacağız. Orada kendi bestemizi çalacağız. Bizi beste açısından merak eden herkesi bekleriz. Ayrıca o gün 14 adet daha katılımcı olacak. Zevkli ve dolu bir akşam olacaktır.
Hemen sonrasında yine Cumartesi akşamı Biziz'de programımızı sürdüreceğiz.
Herkesi bekliyoruz. Görüşmek üzere.

selam
17 haziran cuma günü çevre sokakta bulunan Replik'in açılış partisinde önce biz sonra da Pilli Bebek sahne alacak.Girişte ücretin alınmadığı partide saat 20:00-22:00 arası sınırsız bira ve rakı var :) Herkesi bekliyoruz
aman komaya girmeyin!

Bir sene önce dinledim bu grubu.. Bayan vokal falan iyi, güzel ama naçizane bi tavsiye, Duman şarkısını Şebnem Ferah tarzında söylemek pek olmuyo bence.. Ama genel olarak iyiler, başarılar :D

selam,nacizhane benim de bu konuda bi fikrim var;
ben vokal yaparken daha önce edindiğim bilgilere dayanarak; gırtlağımı zorlamayacak,en rahat ettiğim biçimde söylemeye gayret ediyorum.Şebnem ferah benim çok sevdiğim,şarkı sözlerini kendime yakın hissettiğim bi Türk bayan vokal,yani şarkılarını söylerken "kendim" gibi söylemeye çalışıyorum ki bu beatles,gary moore,elvis için de geçerli,yani tüm repertuarımız için,duman şarkısında zaten bir erkek vokal hissi veremem yine diğerlerini nasıl söylüyorsam o da aynı şekilde oluyor bayan gibi:)diğer duman şarkısını zaten erkek vokalimiz söylüyor...Çok teşekkür ediyorum olumlu eleştirin için görüşmek üzere...

herkese meraba.....geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkürler....bugünden itibaren arkadaşlarımla beraber olmaya başlıyorum...

hem kendi sağlığınız için hem de çevrenizdekilerin (özellikle sigara içmeyen arkadaşlarınızın) sağlığı için sigaradan uzak durun..

Tapatay demiş ki:
herkese meraba.....geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkürler....bugünden itibaren arkadaşlarımla beraber olmaya başlıyorum...

hem kendi sağlığınız için hem de çevrenizdekilerin (özellikle sigara içmeyen arkadaşlarınızın) sağlığı için sigaradan uzak durun..

işte çok anlamlı bir mesaj, dostum öncelikle geçmiş olsun, sonrada sigara konusundaki kendimizi bilmezliğimiz yüzünden bizleri utandırıcı ikazlarda bulunmandan, hernekadar utansakta sigara içen olarak saygı duyuyorum. efet neyazıkki kendimize verdiğimi zararın dışında etrafımızada veriyoruz. umarım bu şeyden biran önce herkes kurtulur. 1 miktar bile olsa etrafta sigara içenlerden dolayı hastalanman çok üzücü bişey. tekrar geçmiş olsun.. başarılar.

Tapatay demiş ki:

Bir sigara karşıtı olarak bu mesajı tebriklerimle destekliyorum...
Çok iyi yazmışsın Tunç... :D

Herkese selamlar. Bu akşam Replik Rock Bar (Çevre Sok. Manhattan Yanı) açılışında 20.00'da çalacağız. 20.00-22.00 arası sınırsız bira ve rakı ücretsiz. Giriş de ücretsizdir. 23.00'de de sevgili Pilli Bebek sahne alacak. Herkesi bekleriz.

Tapatay demiş ki:

:taptim

offffff... sebnem ferah tarzı?.....duman?..hala başladığımız yerdeyiz...
değisik bir nokta arayanlara bir kertenkele türü olan genus Cnemidophous'u incelemelerini öneririm. Bu türün tümü dişi, yani partheneogenesi'le (kendi kendilerine) çoğalıyorlar. Buna rağmen bireylerden biri erkek kılığında turlayıp nafgile bir arayış içinde debeleniyor. Çok ilginç çoook..
Arkadaşların hepsine rock and win'de başarılar diler ve ilk on içinde yer almalarını dilerim.

P.S. Cnemidophousların türk halkı üzerindeki felsefi etkileri üzerine tartışmaya katılmak için özel mesaj atabilirsinizzzz..

Selam size Cin Seddinin Savunucuları
Herşey iyi güzel Hızlı bir ilerleyiş gözlemliyoruz yoksam Cin Sddi Ünlü falanmı oluyo ne....... :twisted:
Arkidişler akşama başarılar diliyorum yarışma için umarım ilk 10 u kesin çıkartırsınız.................
Ya bu arada gördüğüm kadarıyla formunuz çok kültürel bir hal almış her şey var Animal Chanel hesabı Kertenkelelerin çiftleşme yöntemleri falan arkadaş biraz Biyolog hesabı yapmış kendine sanırım ya da kertenkelelere özel bir ilgi besliyor neyse o da onun tercihi KERTENKELE ÇİFTLEŞMESİ zevkler farklı tabiii..............tercihler için diyecek bir şeyim yok.
Neyse öptüm sizi kendinize çok iyi bakın ve gidin bu gece koparın

Çok yaşa BRUTALİZM :twisted:

Geri