Cin Seddi

Grup iyi,elemanları iyi,kişilikleri iyi...
Efenim Cuma günü yine çok iyiydiniz.Klibi ben de inşallah en kısa zamanda izleyebilirim.Tekrar ne zaman yayınlayacak?
Görüşürüzzzzzzzzzzzzzzz...

sizleri henüz canlı olarak biryerlerde dinlemedim, ama iyi bir grup olduğunuz hem bu zamana kadar yaptıklarınızdan hem de "Gazi" li olmanızdan belli :D :D çünkü Gazi de her zaman çok iyi gruplar bulunmaktadır...

klip içinde ellerinize sağlık, başarılarınızın devamına........

sevgili Cin Seddi klibinizi dream tv'de izledim.
ellerinize sağlık,yüreğinize sağlık...
hakkınızda daha nice güzel icraatler görmek dileğiyle,başarılarınızın devamını dilerim.

Sevgili morvedelisi eleştirin bizim için gerçekten çok anlamlı. Bestenin insanlara doğru bir şekilde ulaştığını gösterip mutlu etti bizleri.
Sevgili KleiNackH klibi biz kendimiz çektik. Hatta kamerayı tutacak ekstra biri bile yoktu :)
Sevgili Göktuğ, bizde size gelmek isteriz ama malum. Programlar çakışıyor. Klibi tekrar yayınlarlar mı Yüxexes'de bilemiyorum açıkçası.
Sevgili temporarydrummer Gazi konusunda haklısın. Şu son 10 yıldır öyle bir müzik potansiyeli var ki Mühendislik-Mimarlık fakültesini de konservatuar yapsalar yeridir. Olumlu düşüncelerin için teşekkürler. İyi olabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Ama daha yenecek çok fırın ekmek var. Bunun farkındayız tabi ki. Uğraşın sonu yok.
Sevgili Eren Kömürlü çok teşekkürler. Sana da çok çok başarılar.
Ve sevgili RunRabbitRun malaesef ki ne zaman yayınlanır yayınlanır mı bilmiyorum ama belki bir gün bir internet sitesinden ulaşılabilir hale getiririz. Size çok çok başarılar.

sevgili kardeşlerim, öncelikle klibinizi tebrik edeyim, vallahi dreamde izledim böle gururlandım helal bea dedim, başarılarınızın devamını diler, gazili olmak bir ayrıcalıktır derim :LOL: , kendinize iyi bakın
sevgi,saygı...

Cin Seddi tek kelimeyle harika.Bu Gazili olma olayını biraz daha abartarak tüm konservatuarların isminin Gazi MMF olmasını talep ediyorum :D Yürüyün Gazili gruplar..hücuuum :LOL:

ozlem_a demiş ki:
Gitarsosu sen naptın yahu alt üst ettin beni sağol teşekkürler. Söyle bakalım hangi parçayı istersin? Dün çok eğlendik süperdi sayenizde...

ya özlem hey you'yu dinlemeyi gercekten cok isterim bu arada her ne kadar alt üst olsanda ;) mükemmel bi sesin var ve enerjin ile bu ses birleserek gruba dahada bi renk katiyorsun yaa iste yukardaki bizede vermiyorki söyle bi ses söyleyelim bizde :p

Efenim sizinle henüz yeni tanışık olmuş bulundum Yüxexes sayesinde gerçekleşti bu ve çok beğendiğimi söylemek istiyorum bu "Hayat ve Aşk" isimli parçanızı.
Diğer parçalarınızı da dinlemek isterdim.Diğer parçaları dinlemeden hakkınızda peşin hükümler de vermek istemiyorum ama diğer çalışmalarınız da bu parça gibi biraz olsun sıradışı gibi duran, melodik altyapı üzerine kurulmuş başarılı çalışmalar ise sizden çok şey bekledigimi söyleyebilirim.Eğer öyle iseniz sıradan Türk rock gruplarından bana çok daha fazla şey ifade ediyorsunuz demek olacaktır.Vokali oldukça başarılı buldum ben de herkes gibi, ayrıca sayın özlem hanım avatarınız da deli şekilde hoşuma gitmiş bulunmaktadır.Lütfen beklediğim daha doğrusu umduğum gibi bir grup olarak ortaya çıkın yani kendinizi gösterin.Olası bir plak şirketi pazarlama stratejisine kurban gitmeyin, benliğinizi yitirmeyin.
Emir gibi söylesem de bunlar emir değil nacizhane tavsiyelerim ve beklentilerimdir sizlerden.

Klip hakkında da birşeyler söylemek istiyorum.Klibe hernedense oldukça güldüm, mesela elbise altında pantolon vardı sanırım, arasıra sadece elbise ile gözüküyordu özlem hanım, sonra sanırım bass gitarist bir ara sol bacağını yüksek mi yüksek masaya dayayıp gitarını çalmaya çalışmıştı, sonracıma elektro gitar solosundan sonra "Bende mi bozdum... uzat elini" kısmında el uzatma durumu falan bana benim de anlayamacagım sekilde komik geldi, enteresan bi durum evet hala da çözemedim.Ama amatör, karanlık, kasvetli videokliplerden hoşlanmışımdır bu yüzden pek itici gelmedi demo klibiniz, parça sıkı iken zaten klibe pek laf düşmez eleştirme babında [nasıl yazılıyo bu kelime yahu]
Bir de özlem hanım klip boyunca soğuk taşlara oturup oturup durdunuz, yapmayın etmeyin gözünüzü seveyim.Hasta olacaksınız canım, biraz kendinizi ve sesinizi hadi onu geçtim biraz dinleyicilerinizi düşünün, sesiniz kısılırsa n'aparız valla bilmiyorum.
Son olarak bana güzel dakikalar yasattıgınız icin bu parca sayesinde cok teşekkürler ama diger sarkılarınızı da dinlemek istiyorum lütfen bana ulaştırın eger ulaştırma gibi bir durumunuz varsa tabii.

Başarılar!...

Abi ben klibi istiyorum bi şekirle rapid yapamazmıyız? uğur yapabilir sanırım abi yapında izleyelim yaa çok meral ettim millette merak içinde bekliyodur teşekkürrer

değerli him hayranı (tıpkı bizim gibi) villevalo :) ,
demo klibimizin bu şekilde irdelenerek izlenmesi ve esas önemli olanın müziğin-şarkının kendisi olduğu fikrini paylaşmamız bizi çok mutlu etti.

değerli fikirlerini, güzel düşünce ve sözlerini bizden esirgemeyen tüm dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz, en samimi duygularımızla kendi kendimize çektiğimiz ilk videomuz o...

aynı dönemde kayıt edilmiş diğer şarkımız (bu rüya), Rock and win yarışmasında (ankara saklıkent) ilk 10'a kalarak ortak albümde yer alma şansı yakaladı...sanırım, tam tarih belli değil ama, sene sonunda bu kayıtta bu sayede yayınlanmış olacak.

dun gece yine harikaydınız yalnız dişim ağrıdığı için yeteri kadar kudurmamadım :) aksilik oldu biraz aslında..
bikere şunu söylemem lazım çok sorumlu işini ciddiye alan bir grupsunuz soundcheck i 1 saat öncesinden bara gelip yapmaya başlıyorsunuz herkes zamanında geliyor dün inanın ses cam gibiydi harika geliyordu + vokal sık sık sahneden inip aşşada da kontrol etti sesi...
tekrar tebrikler çok eğlendim dün ;)

Dün gece sizi ilk kez izledim ve ''lan bunlarda bi farklılık var be''dedim kendi kendime 8) Iron maiden ve metallica çalmanızda ayrıca sevindirdi beni :twisted: bi ara iron da onlere geçip kafa bile salladım :twisted: bu arada bende gaziliyim ehueh :p Klibiniz varmış onuda şimdiden merak ettim valla :) çooook çoooook başarılar sizlere...mümkün oldukça sizleri takip ederek destekliycem :elsalla

Umut Bey klibinizi internet sitenizde yayınlasın da indirelim. Kendisine doktora öğrenciliğinde başarılar diliyorum, bu azimle basçı bir profesör olur kendisi...

Geri