Cin Seddi

Ya Özlemcik programı sonuna kadar izledik ve dinledik aslında ama If'e yetişmemiz gerekiyordu arkadaşlar acele ettiler ben de göremedim seni sahneden indikten sonra. Daha fazla foto vardı ama en iyisi buydu valla. işallah daha güzellerini çekerim. hoşçakalın.

Cin Seddi bu hafta cuma nerde cıkıcak mı cıkmıycakmı bir plan var mı acaba ?
bide bu cuma gunu Turkiyede Metallica'nın tek destek oldugu amator grup Pin-Up geliyormuş garaja
cuma varsa bi etkinlik akalım coşalım :seytan

"since yesterday" den slm! cumartesi akşamı biziz barda harikaydınız. gerçekten güzel bir gece geçirdik. çok teşekkürler arkadaşlar. çalışmalarınızda başarılar diliyoruz. en kısa zamanda görüşmek üzere. ;)

Arkadaşlar sayenizde bu hafta BİZİZ'de yine keyifli saatler geçirdik.
Elleriniz dert görmesin. :D
Fakat bu hafta Tunç'tan biraz Malmsteen çalmasını isteyeceğizzz...
Tunçççççç... ellerinden öperiz. ;) .

Blast demiş ki:
"since yesterday" den slm! cumartesi akşamı biziz barda harikaydınız.
Cin Seddi daha iyi barlara layık şu an Ankara'da minimum çıkması gereken bar Garage Rock Bar Cin Seddi İstanbul'a gidipte çalıcak bir grup
Biziz gibi müzisyene kıymet vermeyen bir yerde çalıoyor sonuçta
Cuma günü Cin Seddi'nin çıkıcağı bir yer var mı ?

Arkadaşlar bu hafta tüm Ankara'daki afişlerden de anlaşılacağı üzere Pin-Up ve Cin Seddi beraber sahne alacaklar Garage Rock Club'ta...Saygılar...

oooo Berrakcım hiç mi ders almadın yahu neyse bu sefer seyirciymişsin :p istediğin kadar dünya dönsün...rs'ye gelemedim çünkü Pazar günleri dinlenmeyi seviyorum ayrıca unuttum :twisted: görüşelim olur mu?
sonra.....
arkadaşlar öncelikle Can teşekkürler , cuma günü gerçekten çok güzeldi...
C.tesi Biziz'de bizimle olan 4 gruba teşekkürler, Since Yesterday'e bizden de sevgiler...
başarı dilekleri için teşekkür ederiz arkadaşlar bizden de sizlere...
Cuma Garaj'da , C.tesi SAKLIKENT'de süper konserde görüşmek üzere. Sanırım tüm Ankara orada olacak!

Özlemcim haberleri almamışsın sanırım,çok şey kaçırdın!Crossfire benden çok çekti pazar günü. :twisted: Topiğe uğramanı tavsiye ederim.Görüşelim bi gün ciddi...

Cin seddinin nokia daki kaydını dinledim çok kaliteli bi kayıt olmuş neredeyse 0 dipses ayrıca düzenleme süper olmuş baterinin hi hati ve ride tonu dışında... beste süper olmuş bişey diyemiorm özlem sesini baya güzel kullanmışsın sözler süper bayıldım bigünde canlı izlemek istiyorum görüşmek üzere...

Geri