Cin Seddi

merhaba arkadaşlar
öncelikle bizi ilk defa dinleyenlerin yorumları ve arkadaşlarımızın verdiği destek karşısında gerçekten çok mutlu olduk çok teşekkür ederiz, umarım hiç bitmez...

yarışma biraz kapasiteyi aşmış sanırım, ortam gaz bulutu...umarım jüri üyeleri giderler, dinlerler ve gerçekten adil bir seçim yaparlar, bunun için tüm katılımcılara başarılar diliyoruz bu kadar çok grubu/kişiyi 10'a düşürmek için ciddi bir zaman gerekiyor, çok keskin bir eleme çünkü...

sevgili bird-y çok sağol yorumların için o zaman cuma günü coşalım, coşturalım.
Kayraa, bird-y, burank, proxx, maymungitarı,threamerx çok sağolun görüşmek üzere...

selam arkadaşlar...bişey sorcam hayat ve aşk sarkınızın klibini indirebileceğimiz bir yer var mı???
Görüşmek dilegiyle ....

Yaw sevgili sayko su bahsi geçen şarkılarınızı bana da bi yollasan, şöle mail yapmak suretiyle. e malumunuz elden almam biraz zor bu aralar. pek çok güzel söz söylenmiş, pek çok güzel yorum yazılmış. bende bi dinlemek isterim besteleri.

Konserde çok iyiydiniz arkadaşlar,tebrikler. Eskidende izlemiştim sizi ama dün gece daha bir enerjik geldiniz :) Başarılarınızın devamını diliyorum,bu arada basscınızda gayet başarılıydı,hepinizi kutluyorum!

Evet dün konserde çok iyiydiniz. :cigara Yeni basçı da iyiydi.Yolunuz açık olsun.Sizinde mi aşk diye şarkınız var.aaa ne tesadüf bi tane de benim var.(aşk adlı şarkım) :D .Ahh şu aşk nelere kaadir :D :D

nokiasupersound'da başarılar.İyi şeyleri hakeden bir grupsunuz.Yolunuz açık olsun.

merhaba arkadaşlar çok teşekkürler desteğiniz ve beğenileriniz için.. Ödül budur işte... :alkıs
Dün gerçekten süper bir hava vardı Garaj'da. büyük bir duman kitlesi :dil ve ardındaki çoğunluktan yükselen sesler :metalhead , harikaydınız hepinize çok teşekkürler :metalhead ...burada kalmasın bu ...herkese çok teşekkürler (semra hanım avatarına koptum bence bbg Uğur da olabilirdi :))
ufak bir hatırlatma
--- :arrow: oylamalar 9 Aralık'a uzatılmış
--- :arrow: eğer 10'dan az kişiye oy verirseniz oyunuz geçersiz sayılacakmış
sizlere kolaylıklar diliyorum, işiniz zor...
bu arada bugün 21:30@BİZİZ

Dün gece ne kadar “heavy” ve “80’s” bi geceydi! Wow! Sizi daha önce de izlemiştim birkaç kere, hep iyiydiniz; ama dün gece ayrı bi azdırdınız valla. :metal ve klişe bi deyişle, her güzel şey gibi kısa sürdü maalesef… :( başlardaki rock’n roll seçiminiz beni biraz ürküttüyse de (tempo bakımından) sonradan çok sağlam toparladınız. Ha bi de ses başlangıçta kötüydü (bası duyamıyorduk mesela), neyse ki düzelttiler… dün geceki playlistinizle ilgili beni rahatsız eden bi şey vardı, o da, keşke “smoke on the water” çalmasaydınız! Ya da tam o noktada çalmasaydınız… akranı bi şarkı, örneğin “in the heat of the night” daha iyi giderdi diye düşünüyorum. Uğur’un enter sandman’i –hazır özlem de yokken :twisted: - çift mikrofonla dönüşümlü söylemesi de ayrı bi olaydı.

Ayrıca sahne düzenini ne zaman değiştirdiniz bilmiyorum ama uğur’la tunç’un yer değiştirmesi, iki vokalin de ortada durması bakımından “görüntü” olarak daha iyi ve toplu olmuş; ama tabii sahnede durum nasıldır bilemiyorum….

Ayrıca 6 tel (Oha! Elektrocu musun be adam!) kullanan yeni basçınıza (sanırım uyum sorunu yaşıyor, eskisi gibi değildi dün gece…) da selam ediyorum…

sonunda cuma gecesi dinleyebildim cin seddini! çok keyif aldımdinlerken. sizinle aynı sahneyi paylaşmak çok güzeldi.

davulcunuza da lojistik desteğinden dolayı teşekkür ederim bu arada :)

Merhaba Dostlar. Ben AuRa'dan Barış. Bu mesajı alır almaz benimle iletişime geçebilirmisiniz. Bursa'da, Antalya'da konser vermeniz için sizinle inlgilenen bir konser organizasyonu var. Cebim 0 505 826 04 82
Bu iş ciddi. İki hafta içinde konser vermenizi isteyecekler. Beni arayın. Sizin Cebinize ulaşamadığım için burdan yazıyorum. Haber bekliyorum. Barış

Herkese selamlar. Bizler bu Cumartesi gününden itibaren 1 yılı aşkın süredir sahne aldığımız Biziz Rock Bar'daki programımızı sonlandırmış bulunmaktayız. Bizi bu süre boyunca orada gelip izleyen herkese teşekkürler.

Geri