Cin Seddi

selam arkadaşlar,
nihayet uzuuuun bir yolculuktan sonra evimizdeyiz ama aklım ve kalbim orda kaldı...
yolgezer'in, pin-up'ın sıcak, içten davranışları için kendi adıma çok teşekkür ederim, gerçekten güzel bir geceydi...bu burda kalmamalı.
...ve tanıştığımız herkes , iyiki oradaydınız.
istanbul'da ciddi bir akış ve enerji transferi var, hızlı akıp geçiyor herşey...
can , göktuğ gerçekten orada görünce sizi çok şaşırdım, sağolun, rethink sana da...herkese...
tekrar görüşmek üzere...

merhaba cin seddi. internetten takip edebildiğim kadarıyla istanbul konseri sağlam olmuş. başarılı performanslarınızın sürekliliğini diliyorum. bunun yanısıra cuma geceleri garage bir alışkanlığa dönüşmeye başlamışken düzenin değişmesine gerçekten üzüldüm. ufukta görünen programlar var mı? ve bir de en yakın konser ne zaman? başlığınızı takip ediyorum buralardan duyurursunuz herhalde. kolay gelsin...

sevgili nmfless, istanbul konseri gerçekten hem sound hem de ortam olarak çok güzeldi..bizim için ise ilk defa bestelerimizin çoğunu çaldığımız bi konser olarak daha özeldi....ayrıca beraber çaldığımız Pin Up ve Yolgezer gruplarının tüm üyeleri çok sıcak insanlardı.(tekrar görüşmek üzere)...
sevgili derya_sultan..önümüzdeki programları da burdan ve internet sitemizden duyuracağız...

Güzel konserdi,
Long Liive Rock'n Roll.............
Bir de Kill the King çalarsanız ne güzel olur

Başarılar

sevgili Conceptic...kanıma giriyosun:) ....Gates of babylon, Burn, Kill the King...Hiç beli olmaz...bunlar bize uzak şarkılar değil :)
her an süpriz yapabiliriz...

Bir kişi eksiğiyle İstanbul istiklal caddesi hatırası..
istanbul5gq.jpg

bu arada bugun son reklam filmim "fırbız"ı seslendirdikleri icin özlem ve ugur'a cok cok cok teşekkürler :D

Merhaba Cin Seddi,

Biz Dr. Gypsy olarak sizinle tanışıp aynı sahneyi paylaşmaktan çok mutlluluk duyduk. Hem kendi besteleriniz hemde çalmış olduğunuz cover'lar gerçekten çok başarılı. Umarız sizinle beraber tekrar sahne alırız...

Kendinize Çok İyi Bakın Arkadaşlar

Dr. Gypsy

teşekkürler Dr.Gypsy :) biz de çok memnun olduk...

bu arada İstanbul Mojo macerası çok yorucu olmasına rağmen oldukça keyifliydi..üstüne üstlük süpriz misafirleriyle programımıza renk geldi :)

Mojo programıyla ilgili çeşitli görüntüleri yakında internet sayfamıza yerleştiririz....

görüşmek üzere

Cin Seddi vokali Özlem'in de rol aldığı yardımlarından ötürü teşekkürü bir borç bildiğim Uğur'uyla son deneysel kısa film çalışmam Banyo
http://www.kisafilmciyiz.biz/banyo.htm
Beni hüzünlere gark eden şey bu filmin DVD versiyonunu bir dalgınlık sonucu silmiş olmamdır..malesef elimizde son örnek 320x240 çözünürlük kaldı.. ühühhü
Beni kırmayıp bu deneysel çalışmamda rol aldığınız için teşekkürler sevgili cinler!!!
Pek te şukela oldu be :p

merhabalar....biraz dinlendikten sonra konserlerimize devam ediyoruz...gelişmeleri burdan ve internet sayfamızdan takip edebilirsiniz...ilk olarak ODTÜ Rock Şenliklerindeyiz...Ankara'da ilk defa kendi bestelerimizin tamamını paylaşacağız....görüşmek üzere...herkese bol MÜZİKLİ günler...
(bugün aşırı bi pozitiflik var üstümde buraya da yansıdı galiba:) ) herneyse :)

Bu bascınızın aburuk tavırları yuzunden aslında yazmama kararı almıştım forumunuza
ama yazmadan edemiycem hatta ifadelerle anlatmak gerekirse :tap: :tap: :tap: :tap:
özlem gene sesini konuşturmuşsun,harika kullanmışsın
Tebrikler & Başarılar

Geri