Cin Seddi

y4s2_3d10 demiş ki:
ya kopmayın ve unutmayın buraları garage da olylar olmuş olabilir ama yinede ankara da kalın en azından bi kere ÖZLEMİ sahne yaparken görmeden olmaz

ÖZLER özlemi ankara

CAN cabinde AKREP istanbula gidin diyon ayıp ayıp🙂

eet tek geyik donmeyen başlık cin seddiydi burdada başladı kuş gribi gibi valla yayılıyo bu mazallaaaaah
Ne akrebi kızım ?!?!?

Cin Seddi inatla gitmemeni temenni ediyorum🙂

ya ne geyiği bea gerçekleri geyik olarak atlatma at elini cebine gör nese kapat bu konuyu cıvıtma forumu 🙂

PS:
kuş gribi bukadar yavaş yayılmıyo

selam
can içimden bir ses orada görüşeceğimizi söylüyor :roll: ve sana teşekkür ediyorum,
yasemincim seninle de tanıştığıma çok memnun oldum, tekrar görüşebilmek üzere... :elsalla

Ehehe ben Cin seddini tanımıyorum bikaç kere dinledim.Running Free çalıp Live after death deki gibi şarkıyı uzatıp seyircilere söyletmişlerdi.Benimde gönlümü çaldılar tabi bi maiden fanatigi olarak 🙂 uzun lafın kısası gitmeyin 🙂

oo özlem gelmiş foruma da biz kaçırmışız yaa istanbul a yakışır cin seddi bizede aslında bahane çıkar istanbula gitmek için 🙂 ama ankara nın boşluğunu yaşatmayın bize ayağınız haftada bir değsin ankaraya

p.s
sizi izlemeden bi yere gitmek yok

Antalya'ya ya da İstanbul'a gidip çalmanızı takdir ediyorum, zaten Ankara sınırlarını aşmanız beklenen bir gelişmeydi; peki İstanbul sonrası görünen bir Ankara programı ya da konseri var mı? Ya da şöyle sorayım, bi daha hiç mi olmayacak Ankara? 🙁 Sizi dinlemeyeli bayağı oluyor, özledik ama yani....

flyer_b185.jpg

THE GIRLS PARTY

Etkinlik Tarihi : 01.02.2006
Etkinlik Saati: 21:00
Etkinlik Fiyatlı: 12 YTL Öğr. : 10YTL
www.biletix.com

Rock’ın asi kızları Balans’da: The Girls Party

Genç rock müziğinin asi kızları Balans sahnesinde. İstanbul’dan Pin-Up, Bursalı Yolgezer ve Ankaralı Cin Seddi, 1 Şubat Çarşamba akşamı The Girls Party adlı gecede bir arada olacak. Farklı coğrafyalardan bir araya gelen 3 topluluğun şehirlerarası buluşması nefes kesecek.

Pin-Up
Pin-Up hırslı, hızlı ve sert dört genç hanım olan Ilgın Itır, Ayşegül Esen, Ezgi Özkan ve Özlem Gündoğmuş tarafından 2003 yılında kuruldu. Topluluğun üyeleri müzikal geçmişlere ve eğitimlere sahip olup, daha önce de çeşitli projelerde yer aldılar. Yaş ortalaması 22 olan Pin-up, Türk rock müziğindeki kadın müzisyen eksikliğini doldurmak amacıyla genç dinleyicilere yönelip, öncelikli olarak underground tarzlara eğiliyor.

Yolgezer
2000 yılında Bursa’da kurulan topluluk, darbuka kullanarak Türk ezgilerini ön plana çıkaran Türkçe sözlü alternatif rock müzik yapmakta. Üç yıldır Barışarock festivalinde geniş kitleler tarafından büyük beğeni toplayan topluluk, yaptıkları refika bestesiyle birçok kişi tarafından tanınmayı başardı, önümüzdeki aylarda albümün çıkması planlanıyor.

Cin Seddi
Kendi besteleriyle uğraşan, müziğinin temelini rock ile melodik, modern öğelerle sentezlemeyi hedefleyen, 1997 yılından beri çeşitli topluluklarda ve yerlerde müzik yapmış olan Özlem, Uğur, Umut, Ufuk ve Tunç tarafından 2003 yılında kendilerine ait müziği oluşturabilmek amacı ile kurulmuş Cin Seddi. Topluluğun repertuarında, Evanescence, SamBrown, Skunk Anansie, Deep Purple, Rainbow, Anathema, Lenny Kravitz, Gary Moore, Şebnem Ferah, Muse, Guns''n Roses gibi sanatçıların şarkıları bulunmakta.

ewt zaten Turkrockta yazanların çogu yabancı genellikle İngilteredeniz biz çok az turk var burda
ne yani şimdi Metallica konseri olsa 1 Şubat ta onada mı yazık diyceksin..
Ona bakarsan 26 Ocak Dünya Gereksiz Yazıp,Konuşanlar Günü napalım yani ?

ceysileyn demiş ki:
maresalx demiş ki:
Başarılı; -hem iddia hem kanıt- aynı cümlede...
Evet senin tekerlekli sandalyeye mahkum,sadece kendi egosunu okşamak icin forumlara girip ortalığı karıştıran bir ezik olduğunu bilmeyenler yanlış anlayabilir.Hemen kapat o bilgisayarı ve başını yastığının altına sok uzunca bi surede cıkma.
Bu arada beni şaşırttın surekli benim yazdıklarımı takip edip benim açıklarımı yakalamaya çalışman..ehühehüeh

maresalx demiş ki:
ceysileyn demiş ki:
maresalx demiş ki:
Başarılı; -hem iddia hem kanıt- aynı cümlede...
Evet senin tekerlekli sandalyeye mahkum,sadece kendi egosunu okşamak icin forumlara girip ortalığı karıştıran bir ezik olduğunu bilmeyenler yanlış anlayabilir.Hemen kapat o bilgisayarı ve başını yastığının altına sok uzunca bi surede cıkma.
Bu arada beni şaşırttın surekli benim yazdıklarımı takip edip benim açıklarımı yakalamaya çalışman..ehühehüeh

😛 Kızgınlık var sanırım ortada neyse ben karışmayım.. 😆 Cin Seddi' ne istanbulda başarılar dilerim..

başarı dilekleriniz için teşekkürler....İstanbullu Rock dinleyicisi ile buluşmak güzel olacak...hemen dönmeyip ertesi gün küçük güzel bi istanbul tatili yapacağız grupça...yakında aktif hale geçecek internet sitemizde de gerek bu konserden gerekse daha önceki canlı performanslarımızdan görüntüleri sizlerle paylaşıcaz....görüşmek üzere...

Uzun zamandır girmiyorum forumlara...Pardon giriyorum, takip ediyorum ama login olup yazmıyorum hiç.
Özledik sizleri ve programlarınızı. Ankara'da hafta sonları çıkabileceğiniz düzenli bir yer bulsanız ne iyi olur. 😀

Geri