Cin Seddi

**arkadaşlar web sitenize baktım ama bestelerinzi koymamışsınız..Halk bestelerinizi merak ediyor..bir link yazsanızda internetten indirsek harika olur aslında..

**bu arada bass gitaristiniz umut süper bir jest yaparak studyo24ten doğum günümü kutlamış tüm grup adına...ve ben daha bugün görebildim...umut kardeşime çok teşekkür...foruma girmiyorsa siz iletirsiniz artık...(sanırım geri kalanın haberi yok bu işten ama olsun hepinizin yerine kutlamış dolayısıyla teşekkür de hepinize :) )

**yav bizizdeki programlarınıza gelmeyi çok istiyorum (daha önce rutin olaraktan sizi ve tusheyi takip etmekteydi tanselus) ama ümitköy e taşındığımızdan beri bir mobilite sorunu çekmekteyim..her seferinde de ümitköy e dönemeyip arkadaşlarda kalmak da olmuyor..neyse peder bey sponsorluğunda insallah 4 teker sahibi olup gelicem gene izlemeye sizi..grşmek üzere arkadaşlar ..iyi bakasınız kendinize :)

Selam Tanselus. Evet şu an haberim oluyor. Doğum Günün kutlu olsun. Daha önceleri yazıyordun. Umarım mobilize olur ve bizi izlemeye gelirsin. :) Bekliyoruz. Kendine iyi bak. Görüşmek üzere...

**saolun arkadaşlar.düşünmeniz bile yeter...yarın gelicem bi aksilik olmazsa...bişekilde döncez artık süper köyümüz ümitköye..bi tane 12:30 otobüsü efsanesi var necatibeyden kalkan...umarım cidden efsane değildir :)

Herkese Selam,
Cumartesi gelen izleyen herkese teşekkürler...
Yılbaşı gecesine ait programlarımızı bildirmek istiyorum.

BİZİZ ROCK BAR (TUNALI CAD.) : 21.30
BİLKENT UPTOWN : 01.30

Herkesi bekleriz programlarımıza. Görüşmek üzere...

Valla kolay gelsin bayaa bi yorulacağa benziyorsunuz. İki uzak mekan mesafe olarak. Bu arada bizim sıkça gidebileceğimiz başka mekanlarda da çıkmayı düşünüyor musunuz?

Cin Seddi

Yılbaşı gecesi

21:30-00-15 Biziz Rock Bar'da

01:30-03:30 Bilkent Uptown'da

Herkese mutlu bir yıl dileriz.
Sağlığınız,keyfiniz yerinde olsun,büyük ikramiye size çıksın :)

Valla Özlemciğim, büyük ikramiye bana çıkacak. :)
Sahnedeyken inip kontrol etsem sizin için sorun olmaz di mi :)
Herkesin Yeni Yıl'ı kutlu olsun. Programlarımızı da bekliyoruz.

özlemcim yeni yıla sizinle giremedik, telafi edelim diye bi sonraki gece geldik ama yoktunuz.neyse yeni yıla beraber giremedik ama her hafta biz yerimizde (sahne kenarında) olacağız.görüşmek üzere. iyi yıllar:)))

msheless demiş ki:
Valla kolay gelsin bayaa bi yorulacağa benziyorsunuz. İki uzak mekan mesafe olarak. Bu arada bizim sıkça gidebileceğimiz başka mekanlarda da çıkmayı düşünüyor musunuz?

Uzunca bir aradan sonra tekrar merhabaaaaa :elsallaa ,evet düşünüyoruz da bu konuyu sayemde ertelemek zorunda kalıyoruz :? Saatler sorun oluyor...
"mceatnu" farkettim dün yoktunuz :dan
Bir de dünkü seyircilere teşekkürü bir borç bilirim,çok naziksiniz :) :alkıs :twisted:
Görüşmek üzeree :elsalla :)

dün akşam çok eğlendik arkadaşlar sayenizde,projelerden raporlardan kafa kaldırıp da finallerden nasibimizi aldıktan sorra bi kafa dağıtmak gerekiyodu walla,dün çok iyi geldi :)
teşekkürler

ozlem_a demiş ki:
msheless demiş ki:

Uzunca bir aradan sonra tekrar merhabaaaaa :elsallaa ,evet düşünüyoruz da bu konuyu sayemde ertelemek zorunda kalıyoruz :? Saatler sorun oluyor...
Bir de dünkü seyircilere teşekkürü bir borç bilirim,çok naziksiniz :) :alkıs :twisted:
ewet gelemedik.ama odtude final şenliklerini yaşıyoruz şu aralar.bir de ardından tatil.1 ay kadar sizleri dinleyemeyeceğiz.onun için haftaya söz.1 aylık eğlenceyi depolamalıyız.
ps:bizler sahne kenarı ekürisi olarak 1 ay süresince izmir civarlarında olacağız.olur da cin seddi olarak o taraflara yolunuz düşerse, bizleri programınızdan haberdar edin ki sizleri oradada dinleyebilelim.
görüşmek üzere :elsallaa

slm cin seddi ya 1 aydır sizi dinlemeye gelemiyoruz ve hep bir esiklik hissediyoruz.
Sizi ve şarkılarınızla eğlenmeyi çok özledik.Fineller bitsin her hafta en önde yerimizi alıcaz.

darkelf demiş ki:
slm cin seddi ya 1 aydır sizi dinlemeye gelemiyoruz ve hep bir esiklik hissediyoruz.
Sizi ve şarkılarınızla eğlenmeyi çok özledik.Fineller bitsin her hafta en önde yerimizi alıcaz.

benim bitti vallaha bu cumartesi tekrar beraber eğlenicez :beer :zipla :metal :metalhead :kaydim

tek kelimeyle "süperdi".Özlemişim çok...Seyirci inmenizi istemiyor farkında mısınız?Tabii farkındasınızdır:)
...ve Özlem RAINBOW söyledi.Tebrik ederim.
... ve Uğur helal olsun sana...
Herkesi teker teker tebrik ederim,pozitiflik için:)

Gosde demiş ki:
ozlem_a demiş ki:
msheless demiş ki:

ewet gelemedik.ama odtude final şenliklerini yaşıyoruz şu aralar.bir de ardından tatil.1 ay kadar sizleri dinleyemeyeceğiz.onun için haftaya söz.1 aylık eğlenceyi depolamalıyız.
ps:bizler sahne kenarı ekürisi olarak 1 ay süresince izmir civarlarında olacağız.olur da cin seddi olarak o taraflara yolunuz düşerse, bizleri programınızdan haberdar edin ki sizleri oradada dinleyebilelim.
görüşmek üzere :elsallaa

bu cumartesi bekleyin bizi
öyle değilmi gözdecim??? :LOL:

MeRMaid_ demiş ki:
bu cumartesi bekleyin bizi
öyle değilmi gözdecim??? :LOL:
bekleyin valla.
şu finaller bitmedi ama biz bittik artık. biraz da eğlenmek gerek diyerek yarın tusheyle açıyoruz eğlenceyi.tabi hemen ardından da cumartesi sizinle devam ediyoruz.hatta diyorum ki yarın akşam siz de gelin. eğlenceyi hep beraber başlatalım. ne dersiniz:)

Geri