Cin Seddi

evet arkadaşlar yaaa yok mu? nedir program vs özledim, en on odtu şenliklerinde izledim ah ah okulu özlemişim neyse çok çok iyiydi, baya iyiydi :p demoları dinledim klibi indirdim :zipla haberlerinizi bekliyorum takipteyim yazın buraya bakıcam

Teşekkürler arkadaşlar desteğiniz için...

Bu arada bu akşam saat 22.30'da Tunalı Gölge Bar'da sahne alacağız. (Kuğulu Park'ın karşısında)

Herkesi bekleriz. Görüşmek üzere...

Selam arkadaşlar, aylar oldu sizi sahnede izleyemedim, sizleri de müziğinizi de özledim. Web sayfanız hoş olmuş, birazdan şarkınızı da indiricem :).

Bu akşam Tunalı Gölge haberi hoş sürpriz oldu, ayarlayabilirsem oradayım, görüşmek dileğiyle... sevgiler

Alp

Çin Seddi sizi ilk defa bugün dinledim "hayat ve aşk" adlı parçanızı.. ve sürekli dönüyor ;)
Şebnem Ferah coverınızı da dinleyebilir miyim acaba?? demonuz var mı??

selaaam :elsalla
"""sevgili freefreshfish size bu akşam için iyi bir program olmasını diliyoruz, hayırlı olsun...
""" alpciğim nerelerdesin, biz de özledik seni...
""" sevgili aysu ve undefined ilginize gerçekten çok mutlu olduk şarkıyı dinlemeniz ve hakkında yorum yapmanız bizi memnun etti, bu şarkının demo-klibini isterseniz sitemizden de indirebilirsiniz, ayrıca şebnem ferah coverı sitemizde olmasa da repertuarımızda var bir gün programımıza bekleriz...sitemizde canlı kayıt olarak skin'den faithfulness parçası var...gölge-tunalı'da asılan afişlerde program günümüz SALI görünüyor, zaten extra bir durum olursa buradan ve sitemizden bildiririz, görüşmek üzere...

"""ergincim programlar eksik oluyor sensiz ... ;)

tekrar görüşmek üzere...
:ıslık

ozlem_a demiş ki:
selaaam :elsalla
"""sevgili freefreshfish size bu akşam için iyi bir program olmasını diliyoruz, hayırlı olsun...
""" alpciğim nerelerdesin, biz de özledik seni...
""" sevgili aysu ve undefined ilginize gerçekten çok mutlu olduk şarkıyı dinlemeniz ve hakkında yorum yapmanız bizi memnun etti, bu şarkının demo-klibini isterseniz sitemizden de indirebilirsiniz, ayrıca şebnem ferah coverı sitemizde olmasa da repertuarımızda var bir gün programımıza bekleriz...sitemizde canlı kayıt olarak skin'den faithfulness parçası var...gölge-tunalı'da asılan afişlerde program günümüz SALI görünüyor, zaten extra bir durum olursa buradan ve sitemizden bildiririz, görüşmek üzere...

"""ergincim programlar eksik oluyor sensiz ... ;)

tekrar görüşmek üzere...
:ıslık

ya malesef bu salı gelemicem okul vizeler falan off.. ama en kısa zamanda sizi canlı izlemem lazım gerçekten çok başarılısınız 2 gündür bu rüya ve hayat ve aşk ı dinliyorum tüm gün boyunca!!! siteden klibinizi de indirdim umarım bu başarınız kalıcı olur ve bir gün çok iyi yerlere gelirsiniz!

arkadaşlar selam, grubunuzu izmir gezisinde can (maresalx) dan duydum. Sitenizi yeni gezebildim ve bestelerinizi (ve klibinizi) yeni dinleme fırsatı buldum. Hayat ve Aşk'ı çok beğendim, vokalin yorumu harika.

Klip hakkında eleştirilerim olacak ama boş bir vaktimde daha çok irdeleyerek yazmak istiyorum bunu. Genel de çok takdir ettim, amatör gruplar olarak elimizden geldiğince (kendi imkanlarımızla) birşeyler ortaya koymak ne olursa olsun saygı duyulması gereken bir şey.

Umarım herşey dilediğiniz gibi ilerler, başarılarınızın devamı..

sevgili alp, arda.... valla gözlerimiz arıyor sahnede çalarken sizleri.....Forumumuza bekliyoruz arkadaşlar...www.cinseddi.tk

buraya bizimle veya kendinizle hatta daha başka konularla ilgili aklınıza gelen herşeyi, her türlü yorumu ve öneriyi yapabilirsiniz....

ve yarın akşam Tunalı GÖLGE'deyiz. Görüşmek üzere....

Geri