Cin Seddi

dün geceki programda yinee süperdiii. yol yorgunu olmanıza rağmen sahnedeki performans işte cin seddi dedirtti :D
zıp zıp zıplattınız :zipla hunharca eğlendirdiniz çoook tesekkurler.
eglenmekten fotograf cekemedim valla (malum bir fotoğraf delisiyim :oops: ) ama yinede bi kaç bişi var :kaydim

IMG_1591.jpg

Herkese selamlar. Bir konser haberini verelim.
27 Ocak Cumartesi Bursa'da Resimli Bar' da sahne alacağız. Bursa'daki arkadaşlara da buradan duyuralım. Bekliyoruz. Görüşmek üzere...

sizi çok seviyorum ya özelliklede o kadar baygın şarkıdan sonra çıkıpta "FUEL"çalmıyomusunuz orda kopuyorum cennete gidip geliyorum
sevdiğim başka bi olayda;
en sevmediğim bi şarkı olan "stop" çalarken vokale
"you better stop" demek
neden amatör gruplarda yer alıyosunuz onuda anlamadım mozartın 13. senfonisini çalamadığınız içinmi ?
sizi çok seviyorum gitarisitin saçından vokalin giydiği t-shirtün üstündeki ROCK yazısına kadar
bide 18 yaş sınırı olmasaa :(((((((

sevgili cin seddi grubu yolunuz açık ola özlemcim başarıyı kovalamak yerine ayağına geliceni sölemiştim hatırlarsan devam edin bölece kendinizi koruyarak ilerlemenize hayranım bol şanslar albüm yolunda Zıkkımdan sevgiler...

cin seddiyi severek dinliyorum!! istanbuldaki studio live konserinizde süper geçmiş(ayriyeten seksendört grubuda sanıryorum ki beğenmişler sizi) sağolsun arkadaşlar bayağı dinlettiler konseri..özlemcim sesine hastayım umarım bizi o sesten mahrum bırakmazsınız!!

çok teşekkürler...
:arrow: Aktüel dergisinin bu haftaki sayısında bizle yapılan röportaj bulunuyor.
Önümüzdeki günlerde de konser programımız

:arrow: 17 Şubat C.tesi Gizli Bahçe-Antalya
:arrow: 23 Şubat Cuma Bios-İzmir

şeklindedir, görüşmek üzere.

sanki bi isim benzerliği mi vardır nedir? çünkü biz ne Çin Seddi grubuyuz ne eskişehirliyiz ne de repertuarımızda korn var :D olur böyle vakalar diyoruz :D:D:D

:) evet bu sabah gazeteye göz gezdirirken gördüm bizi...artık C ve Ç arasındaki karışıklığa alıştım da..tarzın punk olmasını ve korn çalıyo olmamızı ve Eskişehirli olmamızı nasıl karıştırdılar onu anlayamadım...:) gene de hoş bi süpriz...

bu haftaki aktüel dergisinde hoş bi fotoğrafımız eşliğinde röportajımız bulunmakta..görüşmek üzere

selamlar
Özgürcüm, Gamzecim çok teşekkürler güzel motivasyonunuz için, en yakın zamanda tekrar bir konser vesilesiyle görüşmek üzere...
sevgili Menekşe, ilgin için çok teşekkürler cidden... olabilir Mete, artık bu vesileyle bir punk şarkısı ekleriz :) üstelik bunu da Deep Purple'dan sonra çalarız :)

şaka bir yana arkadaşlar, benim hoşuma gidiyor böyle şeyler...

ek olarak dün A-maze grubunun performansını izledik, Ufuk aynı zamanda vokalisti oldu o grubun ve cidden harikalardı,burdan tekrar yinelemek isterim bu düşüncemi.
grubumuzda tek vokal yapmayan Burak kaldı :roll:

hepinize iyi zamanlar diliyorum, görüşmek üzere...

Geri