Metallica

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda MetalAddiction tarafından 13 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

1. Bence Gaga güzel kurtardı durumu. James'i şarkıya dahil etti.

2. Ben bu teknik sıkıntıların James ve grubuna verilen iyi bir ders olarak görüyorum.Metallica'yı severim ama L.gaga haberi beni bitirmişti.James'in o sonda gitar fırlatması gecenin hareketi.Megadeth'e neden MoP çaldıklarına en iyi cevabı D.Mustaine twitter hesabından verdi bence :)

randy_rhoads bunu beğendi.
  3. Lars bir röportajda şarkıdan sonraki 10 dakika James'i hayatım boyunca öyle görmemiştim demiş.

alive4unknows bunu beğendi.
  4. Lady gaganın aşırı dansöz misali oynaması biraz bozmuş bence . Albume gelince benim favorim manuking . Gerçek ten başlangıçtaki o slow girişi olsun ve heavy tonları gayet başarılı. Bi ara işteyken full bu albumu dinliyordum sonra sıktı ama nedense..

5. Kind*. Robert'a aitmiş o kısım hocam, ben pek sevmedim ama.

6. Pardon king yazmışım :) Giriş kısmındaki slow partımı robert'a ait ? Murder one 'a nediyorsunuz ? Bence albümün en iyi klibi hardwired'ten sonra

7. Evet o şarkının introsu Robert'a ait. Murder one klibi bence müzik tarihine geçecek güzellikte. Çok güzel düşünülmüş.

8. Klip çekmeye karşı Metallica dan Lady gagayla düete uzanan uzuuun bir yol. Her anında heyecan duyulacak bir şey mutlaka vardı da , son zamanlarda artık jeymz reyis ve tayfası sıkmaya başladı. Yani bence Fenerbahçe gibiler, çok seviyoruz ama niye sevdiğimizi bile unuttuk.

Slaytanic ve PASLIBEYLER bunu beğendi.
  9. Adamların müzik bilgisi enstrüman hakimiyeti saygıyı hak ediyor. Zaten bunu tartışmak komik olurdu , Metallica yaşan efsanevi gruplardan biridir , tarz meselesi kimine göre en iyisi kimine göre en kötüsü vs. Benim kendi görüşüm Metallica da özellikle JH son albümlerde kullandığı gitar tonu vs çok çok başarılı. Albümde iyi parçalarda var yok değil ama LADY GAGA olayı benim için Metallica yı bitirdi işin artık sadece ticarete döndüğünü gösterdi .

10. Müzik bir şov ve eğlence işi. Yanı Lady gaga olayı ile bitiyorsa çok önceleri bitmesi gerekirdi sizin açınızdan diye düşünüyorum.

Cizgidelisi ve berdin123 bunu beğendi.
  11. Metallica benim metal müzik ile tanışmamı sağlayan grup 90 lar dan bu yanada hergün takip ettiğim dinlediğim grup müzik bana göre eğlence değil yaşam tarzı , fakat para içi yapılan saçma Showlardan nefret ederimki st.anger dan bu yana hep böyle ve lady gaga zirveledi bu benim görüşüm ,yarın Slayer de katy perry ile düet yapsa keza aynı olucak :) sizin yada bir başkasının görüşüne saygı duyuyorum . Herkesin beklentisi düşüncesi özeldir .

12. Yok hocam ben karşıt bir görüş sunmadım, sadece metallicanın ilk özüne aykırı hareketi değil demek istedim.

13. Kendi görüşünüz bende kendiminkini beyan ettim , 80 lerden. Bu yana milyonları kazanan grubunun böyle bir reklama ihtiyacı yok , benim müzik görüşüm farkı benim için efsaneleşen insanlar para için Show yapanlar değil .

14. Bende kendi fikrimi dile getireyim o zaman. Büyük firmalardan örnek vereceğim. Apple şirketinin reklama ihtiyacı yok, zaten alanında bir numara. Ama yeni bir telefon çıkarttığı zaman her yer de reklamlarını görürüz. Aynı şekilde Facebook, Twitter, Google gibi büyük firmalarda böyledir. Dünyanın en güçlü ve zengin markaları ve kesinlikle reklama ihtiyaçları yok ama yapıyorlar. Bu işin gerekliliği budur çünkü. Metallica da yapabileceği en "genel" reklamı yaptı.

15. peki sizce böyle bir grubun reklama ihtiyacı var mı ?

16. Dinlediğiniz gruplar neler ?

17. Iron Maiden yarın britney ile düet yapsa , taktir edermisiniz ?

18. Kesinlikle yok hocam ama piyasa böyle, herkes böyle yapacak bir şey yok.

19. metallica black album den sonra bozmamış mıydı beyler ? gene mi bozdular ?

20. :) tartışmaya gerek yok bizim müzik den beklentilerimiz çok farklı .

Weareone bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş