Kıraç

bence gercekten iyi müzisyen.fikirlerine gelince bence dogru seyler soyluyo.bunları belirtmesinde ne sakinca var.
bir garip ask bestesi bencede en iyi albümü.
ayrica yavuz cetin gibi cok yetenekli bi adamida boyle erken kaybetmek gercekten cok kotu.sunuda soylemek isterim sinan cetin gercekten uyuz bir adam ve iyi bir yonetmen degil...

Son zamanlarda yaptıgı müzikler her ne kadar pop'a kacsada cook güzel.. bence bu adam olmasa Turkiye'de film müziklerini kim yapacak die arkadaslarla hep tartısırız... tek isim war Gökhan Kırdar.. o da yetmez heralde :D

neyse.. bence tüm albumleri güzel.. ilk dinleyişte itici gelior ama birkac kere dinledikten sonra "way be süpermiş" diyor insan...

bu kadar.... :LOL:

Adam 14 yıldır 2 ders yüzünden Marmara ün. Güzel sanatlar fakültesinden mezun olamıyor :LOL: İşin komik tarafı bu ünv.tenin bu adama yılın müzik adamı ödlünü vermesidir.. :D

yıne mı begenmeme muhabeetı ve yıne begenmeyen arkadas sabıt neyse sorun degıl ama bızım cevap vermemız artık gereksız o ben begenıyorum dıye tepkı gostermıyo mesela dımı...bu arada arka sayfalara dusmus kırac coook ayıp

mor_edream demiş ki:
Ben pek sevmezdim birkac sarkisi disinda ama TV8 ' de bir roportajda baya mantikli seyler soyledi ...

bazı yerlerde haklı şeyler söyledi ama bazı yerlerde tabiri caizse s..tı.... yani bir insana bilip bilmeden iftira atılması hiçde hoş değil... "ceza için uyuşutrucu kullanıyor" demesi....

ne dinlerim ne dinlemem bir iki parçası vardır denk gelirsem tv de dinlerim...

Kıraç'ın yaptığı anadolu rock resmen sıkmaya başladı ayriyeten fazla piyasaya kaçmasa ve gereksiz demeçlerde bulunmasa sevilesi dinlenesi sağlam bir rockçı

Çok iyi bir düzenlemeci olduğunuda unutmamak lazım :)
Özellikle dizi ve film müziklerinde şu an en iyi lerden gözüküyor o olmasa zerda nın , asmalı konağın soundtrack lerini kim yapardı :D

cash demiş ki:
o olmasa zerda nın , asmalı konağın soundtrack lerini kim yapardı :D

Kıraç'ı çok severim.
Ve haklısın çok iyi bir düzenlemeci.
Şimdi çok bilmişlik gibi olmasın ama Asmalı Konak'ın müziklerini O yapmadı. :)

İstanbul Masalı'nın müzikleri güzel, Aliye'nin müzikleri ise müthiş... Albüm çıksın diye dört gözle bekliyorum. Sırf müzikler için diziyi izlemeye katlanıyorum da. :)

Hehehe maalesef piyasayı takip etmediğim için bilmiyorum , aklımda öyle kalmış demekki :D severim ama kıraçı , önceden çok önyargılı bakıyordum ama iyi bir müzisyen hakkını yememek gerek...

Evet gerçekten iyi bi düzenleyici. Sesinide çok güzel kullanıyo valla. Ama daha iyi işler becerebilir o seslede şu an gidişatı güzel bence. Cem Karacayı andıran bi seside var kanımca o yüzdende seviyorum

Evet gerçekten iyi bi düzenleyici. Sesinide çok güzel kullanıyo valla. Ama daha iyi işler becerebilir o seslede şu an gidişatı güzel bence. Cem Karacayı andıran bi seside var kanımca o yüzdende seviyorum

müzikal yönüne diyecek hiç bir sözüm yok fakat artık hemen hemen her gün farklı bir kanalda herkese laf atmasından ötürü çok soğudum.

ben tv izlemiyorum herhalde..Pek denk gelmedim o tip programlara...Sanatçı kimliğine lafım yok beğeniyorum ama birilerine laf atıyorsa bu hiç hoş değil...

Geri