Düğme Pil Yatağı Bulamıyorum

IMG_8724.jpg
Epiphone hummunigbird pro elektro akustik gitarım var ekolayzer bölümünin içinde pil yatağı var hiç bir yerde bulamıyorum düğme pil için 2 li yatak nerden bulabilirim.

Ankaradayken arkadaşımın 3D yazıcısı vardı böyle bulması zor parçaları ondan rica ederdim yapardı. Eğer İstanbul yada Ankara'daysanız bu işi yapanlar elbet vardır.sadece internetten uygun boyutlardaki dosyasını (STL formatında oluyor sanırım) bulmanız yeterli hazır kalıpların dosyaları oluyor genelde biraz araştırırsanız bi sonuç elde edebilirsiniz

kozmetiği etkilemezse silikon tabancası ve 1 adet falçata ile aynı yataga girebilen bi parça elde edebilirsiniz, tek kullanımlık olur ama :) kullan at tarzı

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ankaradayken arkadaşımın 3D yazıcısı vardı böyle bulması zor parçaları ondan rica ederdim yapardı. Eğer İstanbul yada Ankara'daysanız bu işi yapanlar elbet vardır.sadece internetten uygun boyutlardaki dosyasını (STL formatında oluyor sanırım) bulmanız yeterli hazır kalıpların dosyaları oluyor genelde biraz araştırırsanız bi sonuç elde edebilirsiniz
İstanbulda bulamadım arkadaşınız yapar mı acaba

Konusu açılmışken sorayım takasla almak istediğim bir elektro akustik gitarda pil yuvası girişinin dişi kırık tam oturmuyormuş alacağım kişi bana çok basit bir işlemle yapılabileceğini söyledi bu doğru mudur ? Bu sorunu nasıl halledebiliriz:D

Bu arada dediğim gibi kumanda satan yada oto teyp takan yerlere git çift pille çalışan Kumanda var mı diye sor. Varsa artık kumandayla birlikte al diğer türlü çok zor bulursun.

image.jpg

Oto teyp satan yerlerde çok var böyle Kumanda mutlaka sormalısın

Geri