Dengesiz Herifler (Ska-Punk) - Ankara

dengesiz herifler yılardır bir raya oturmamış hep kalbürüstü kalmış aslında opseque senin dediğin gibi antipatik ama entresan bi oluşum. grup diyemiyorum 2kişiden grup değil olsa olsa ankara havası olur. saygılar başarılar.

grubu ne sanıyosunuz bilmiyorum, bitmeyen arkadaşlıklar.. herkesin katkıları olan herkesin tarzını ortaya koyduğu hebele hübele... geçiniz. grup için 2 kişi bile fazladır. grup dediğin genelde TEK kişinin çabalarıyla ayakta durur.

ylba.jpg

bizde istiyoruz ki sadece gençler değil 70lik dedeler de dinlesin
efenime söyliyim eğlensin...gelsinler içkimizi içsinler
layık olmaya çalışıyoruz kısacası :D

buarada belirtmedik sanırım ama aranan trompetçi bulunmuştur
dahası 3 tane bateristle görüşülmektedir amma ve lakin 2. gitaristten
haber yoktur...yeniyıla 2. gitaristsiz girersek bütün sene bööle geçerse
pek şenşakrak olur dimi??komik

hepınızın yenı yılı yenı umutlarla yenı mutluluklarla yenı ufuklarla yenı asklarla yenı heyecanlarla ve bınlerce fırsatlarla dolu olsun hepınızın yenı yılı guzel gecsın...

heppınıze saygılarımı sunuyorum abılerım... komajan basarılar

öncelikle bende sizin yeni yılınızı kutlarım..gerçi pek adetim diildir ama
genede saolun koçlarım...
buarada demonun izmire ulaşması için demoları çoğaltmak bikaç günümü alır sonrada ulaşma süresi var..
ama izmirdede olcak en kısa zamanda
bu arada doğru demişsin VAZBXXX ska-punk ın hakkını vermek lazım :D

yeni sorumuz!
dengesiz herifler ska punk ın hakkını veriyormu? bu terbiyesiz herifler ska punk yaptıklarını zannedip daha ziyade oyun havalı etkileşimli ankara gebeş müziği yapıyorlar benim inancım ve tesbitim bu yönde. demoda belllkiii aptallarla ilgili şarkı ve birazda gitme ska punk olabilir gerisi gebeş işi kro işi

Geri