South Park

15.sezon başlayacak. 14.sezon da acaip şeyler oldu. 201.bölüme denk gelen "201" adlı bölümde south parkın alaya aldığı tüm karakterler bir araya geldi ve Eric Cartman'ın babası şok edici bir kişi olduğu ortaya çıktı! Birde jersey'li lere ayar verdikleri bölüm ve facebook bölümü nefisti.

ahhh ahhh... nerede o eskı anımasyonlar çizgi filimler :) eskiden bir maske vardı bır tusubasa vardı fılımın yarısı sahayı kosmakla gecıyordu:))) batman falan vardı en azından gayette guzeldi şimdiki çocuklara acır oldum hepsi pc basında bız eskıden boylemıydık sabah sokaga bır cıkardık top oynamaya gece 10 11 kadar. bısı dıkkatımı cektı bugunlerde yenı nesil gercekten tam bır monoton oluyor ot gelıp saman gitmek dıye ben bu yenı nesıle dıyorum.

ahhh ahhh... nerede o eskı anımasyonlar çizgi filimler :) eskiden bir maske vardı bır tusubasa vardı fılımın yarısı sahayı kosmakla gecıyordu:))) batman falan vardı en azından gayette guzeldi şimdiki çocuklara acır oldum hepsi pc basında bız eskıden boylemıydık sabah sokaga bır cıkardık top oynamaya gece 10 11 kadar. bısı dıkkatımı cektı bugunlerde yenı nesil gercekten tam bır monoton oluyor ot gelıp saman gitmek dıye ben bu yenı nesıle dıyorum.
dostum yalnız south park çocuk dizisi değil tamamen mualif ve kült bir yetişkin çizgi dizisidir. hatta dünyanın en mualif dizisi desem inan bana hiç te abartmış olmam.

sp-1608-sarcastaball-ready-to-play.jpg

Stick of Truth oynuyorum iki gündür.

Bugüne kadar beni en çok eğlendiren oyun oldu. Hafızanız iyiyse ve detayları ayıklayabiliyorsanız çok eğleneceksiniz. Skyrim'den Morgan Freeman'a kadar hiç bir detayı atlamamışlar. Espriler çok kaliteli. Kesinlikle tavsiye ederim.

Geri