Haftada 1 Etüt Projesi

'Müzik Teorisi' forumunda Maboula tarafından 30 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

1. Forumda en keyifli ve gerekli paylaşımlardan biri olmus, konuyu açan Maboula arkadaşımıza ve destek veren herkese teşekkürlerBenim nacizane bir önerim olacak , özel ders imkanı bulamayan çok fazla genç arkadaşlarımız var.Tabi ki lickler ile ilgili etutler cok gerekli ancak ek olarak temel harmony,modlar,modlarda kullanilan akorlar, bazı teknikler (bend,vibratio,legato gibi) , ceşitli parmak alıstirmalari gunlük calismalar tarzi videolar da eklenirse zaman icinde ciddi bir kaynak olur diye düşünuyorum.

2. Çok hoş bir proje olmuş.Klasik gitar ve flamenko gitar etütleri konusunda yardımcı olabilirim boş vaktim oldukça,tabi sadece elektro gitar lickleri için değilse.

inhumanform, celal12345 ve Maboula bunu beğendi.
  3. Ayrıca videoları ilk yorumunuza da eklerseniz takip etmesi daha rahat olur kanımca.

Maboula bunu beğendi.
  4. Teşekkür ederim önerileriniz bizlere ışık oluyor. @blink @Flamenco @taratur @Can Temtek @kadiraksoy
    Etütleri Youtube'da PlayList haline getirdim. Ayrıca ilk sayfa da da paylaştım.

taratur ve berdin123 bunu beğendi.
  5. Hocam klasik gitar ve flamenko tekniği dersleriniz için bu proje içerisinde ilk talepliniz ben olayım. Parmaklarımı hala kullanabiliyorken iyicene açmak istiyorum.

Flamenco bunu beğendi.
  6. Asıl ben teşekkür ederim, forumda tartışmalar vs. yerine böyle imece usulü bir şeyler yapmak çok çok daha güzel ve özel oluyor :)

İlker Türkmen ve Maboula bunu beğendi.
  7. Dostum başarılar dilerim. Takipte olacağım :)

Maboula bunu beğendi.
  8. Cok guzel bir proje olmus
    Bence de arada teorik temali anlatimlar hos olabilir

Maboula bunu beğendi.
  9. Emeği geçen ve geçecek herkesin ellerine sağlık. Sonunda foruma gerçekten fayda sağlayacak bir başlık. Umarım gitar çalmanın, gitar tonuna doğrudan etkisini hala kavrayamamış insanlar için bir nebze farkındalık yaratır. Hangi amfi, hangi pedal diye fellik fellik arayışlarda olanların vaktini daha verimli geçirmesine sebep olur umarım :)

10. ne oldu buna yahu?

MrHyp3r, Ekonline ve berdin123 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş