İstanbul Aktif Müzisyenden 'bass Gitar' Dersleri

24 yaşındayım, Üniversite'de Marmara Beden eğitimi ve antrenörlük bölümünü bitirdim. Bunun yanı sıra 10 senedir bas gitar çalmaktayım, 10 yılın öncesinden de 5 yıl klasik ve elektro gitar çaldım, yaklaşık 10-15 senedir elime gitarı almadığım bir gün geçirmedim dersem yalan olur belki 10-15 gün almadığım olmuştur.

-Yabancı bass gitar kaynaklarından faydalanarak aynı zamanda gerekli gördüğüm yerlerde dersler almıştım ve halen ders almaya devam etmekteyim.

-Kitaplar ve metodlar sadece para amaçlı yapılan ve üretilen meta(eşya)lardır. Eğer iyi bir müzisyen olmak istiyorsanız illa bir ensturman calmanıza gerek yok, önemli olan iyi bir vizyona sahip olmak, iyi bir bakış açısı en önemlisi.

-Eğer kısa sürede yoğun bir tempo ile çalışıp ufaktan grup kurup ya da bir gruba dahil olmak istiyorsanız, bu konular üzerinde pratiği olan ve sürekli kafa patlatan bir dostunuz olarak yanınızdayım.

- Önemli: Benim tek bir isteğim var, gerçekten bas gitarı çalmak isteyenler müziği kaygılarla değil de onu doğasıyla kabul edip anlamak için çabalayacak müzisyen adayları iletişime geçsinler.

- Her zaman sizi ve kendi sınırlarımı zorlayacak şekilde bir çalışma disiplini içerisinde çalışacağız.

- Ders süreleri genelde 1 saat olarak kabul edilir, yetişkin bir insan en fazla 15-20 dk boyunca aralıksız odaklanabilir, ama yapacağımız pratikler sebebiyle ders süresi 1 saati geçebilir.

Uzman olduğum türler: Jazz,Funk,Blues,Rock

İsim ve soy isim: Kadir Akyol (facebooktan da iletişime geçebilirsiniz.)
Telefon : 0507 868 23 53 ( whatsapp ya da aramalara açık.)
 

Dosyalar

Üst