Hücum Kedi

keremtuzun demiş ki:
Şu anda hücum kedi elemanlarından Öztürk kendi yeni albümü ile uğraşıyor. Melih ve benim içinde olduğumuz ayrı bir proje var. Can her ikisine de katılıyor. Hücum kedi kesişen küme gibi oldu yani.
Şu anda beste çalışması yok, ama sonuçta kedidir ne yapsa yeridir. Allah Kerim...
hücum kediyi fotoğraflamak gerek.. ;)

Hücum Kedi 3 Hafta için Taksim Trend'de,
10 Aralık C.tesi -
16 Aralık Cuma - (ön grup one bite stand)
23 Aralık Cuma - (ön grup one bite stand)

Hepsi için Saat 12:30 Giriş 10YTL

Etkinlik takvimine de girmeye çalıştım ama tecrübesizlik başa bela oldu.

Yönetici Uyarısı: Mesaj silinmiştir. Turkrock.com' da;
Telif hakkı bulunan müzik dosyasına link vermek, bunları barındıran korsan cdlerin satışını forumda veya özel mesaj ile yapmaya çalışmak veya her türlü yazılım crack/serial paylaşımı, kısacası KORSAN'IN HER TÜRLÜSÜ YASAKTIR!

10.12.2005 Hücumkedi konserinden görüntüler :

Öncelikle tükürdüğümü bir daha yalayıp yorum yazmaktan alamadım kendimi. :) Neyse dünkü atmosfer gerçekten de muhteşemdi. İçerideki seyirci(devamlı çığlık atan bi herif dışında :x ) Her grubun istiyeceği türden bir seyirciydi . Bunun yanında hücumkedi sahnede çok eğlenceliydi. Güldürdüler eğlendirdiler gayet hoş bir gece geçirdik.

Gelelim performansa. Dün akşam çok farklı bişey gördüm! Hücumkedinin ne kadar muhteşem bir davulcusu olduğunu. Adam özellikle dün tam bir makineli tüfek tadındaydı. Sen bir saate o kadar zor ataklı şarkıları sıkıştır , 15 dk aranın ardından yine her şarkıyı aynı coşkuyla çalmaya devam et. Üzerine bide 46&2 çal. Ben bu işi anlamdım valla :? Önceden hiçbir zaman burağın yerini tutamaycağını düşünürdüm ama kesinlikle Burağın yapıp yapabileceği performansların çoğundan daha başarılıydı. Hemen akabindede şöyle bir soru geldi aklıma ; Eğer Can ' da gruptan ayrılırsa ne olur? Ben bu kadar iyi bir davulcu daha bulamayacakları düşüncesindeyim. Gerçi Burak ayrılıncada aynı şeyleri düşünmüştük ama. :p

Ayrıca bugüne kadar izlediğim en gaz freedom ı çaldılar sağolsunlar ama büyük umutlar beslenilen slither davulu ve solosu dışında tam bir hayal kırıklığı oldu. :roll: Üzerinde biraz daha durulması lazım gibi geldi bana. :eek:

keremtuzun demiş ki:
"bi kere grup çalarken sahneye sürekli zırt pırt birilerinin çıkması çok amatörce bir görüntü oluşturuyor.Yani davulcu bi zile vurup zil yana gidince hemen sahneye birileri atlıyo,eliyle oynuyo felan
bu davulcunun kendi hatasıdır setup'u düzgün kurmadan zili ws.. düzgün ayarlamadan sahneye çıkıpta bu sorunları yaşadığınız an dediğim gibi 2 şarkıda 5 kere sahneye birileri atlarsa iyi görünmüyor. "

Güzel ve doğru bir yorum. Fakat oradaki davulu ve aksamı da gözden kaçırmamak gerek. Maxtone marka, artık emekliliği gelmiş bir davul ve aksamın Can'a dayanamaması doğal.

kesinlikle buda dogru..sadece davul degil daha bircok sey eski pusku ama yinede hala kulaklarımda 8)
harika bir geceydi

Bu etkinlikte yer almıyoruz, bir dahaki sefere.

"Hucum Kedi 5 ocakta Kocaeli Halk Egıtım merkezınde. 'Fest-i rock' adı altında yapılacak festıvalde amator gruplar da sahne alacaktır. Konser 19:00 da baslayacak"

13 ocak tarihinde Bronx'ta gerceklesicek konserde on grup var mi yoksa el ilanlarinda yazildigi gibi sadece Hucum Kedi'mi sahne alacak bilen varmi acaba?
Bide biletler ne kadar olacak?

Geri