Gitar ve Ekipmanı Hakkında (Genel)

merhaba, gitarımı ayakta çalarken sap ağır geliyor ve yere paralel bir hale geçiyor gitar. sanırım askım da kaygan. bu sorunu askıyla çözebilir miyim?? eğer evetse bir askı önerebilir misiniz???
saygılar...

DiMarzio ClipLock alma, çok kaygan, emniyet kemeri gibi. Mümkünse kalın bir askı al. Bende bir Dunlop D-38 Flambe var. O çok kaygan değil. Diğer modellere de bak.

Ayrıca arama yaparsan bu konunun daha önceden tartışıldığını görebilirsin.

jackson jdr94 gitarımı modifiye etmeye çalışıyorum floyd rose u sorunlu manyetik olarak emg ve 5 alıcam büyük ihtimalle ama floyd rose hakkında bilgim yok fiyatları ortalama ne kadardır hangi çeşitleri veya markaları vardır bunlardan hangileri iyidir bilgilendirirseniz sevinirim

Gitara yeni başlayanlardanım.Jackson ps4'üm ve microcube amfim var. Rammstein ve Duman sesine erişebilmem için ne tür araç gereçe ihtiyacım olduğunu yazabilirseniz sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

Washburn X-11 ler o fiyata alınacak iyi gitarlardan, manyetikleri beklenenden iyidir, ancak ses kalitesi için aynı şeyi söyleyemem. Yine de Washburn aldıysan ve fiyatı makulse güzel seçim yapmışsın demek daha iyi olur ;)

Ya benim 650-700 usd civarı param var.sert çalıyorum.2 seçeneğim var;

1- http://www.turkrock.com/ftopic52201.html
650 usd a bu gitar + gigbag + duncan sh-6 distortion(15 günde)

2-Esp Ltd m-400(emg 81-81, set neck, alder body)(buna kasarsam param yılbaşında yetiyo ancak)

hangisini önerirsiniz?megadeth, metallica falan bazen slipknot falan çalıcam.şimdide sağolun:)

merhaba arkadaşlar. bir yıldır sahibi olduğum(ilk sahibiyim) ibanez gitarımı ve korg tonework ampli simülatörlü processorumu satmak istiyorum. gitarın modeli prestige rg2570e, pedal ise tonework ax1500g. 1350$ gibi bir fiyat düşünüyorum. ikisinde de hiçbir problem bulunmamaktadır. başka bir gitar alacağım için parasına ihtiyacım var.team j. craft prestige orjinal hardcase de gitarla beraberdir.pedal da kendi kutusu, adaptörü vs. ile birlikte çok güzel tonlar mevcuttur.gitar resimi için ibanezin sitesine girip bakabilirsiniz.tam bir performans canavarı... ii şanlar

holydeath demiş ki:
merhaba arkadaşlar. bir yıldır sahibi olduğum(ilk sahibiyim) ibanez gitarımı ve korg tonework ampli simülatörlü processorumu satmak istiyorum. gitarın modeli prestige rg2570e, pedal ise tonework ax1500g. 1350$ gibi bir fiyat düşünüyorum. ikisinde de hiçbir problem bulunmamaktadır. başka bir gitar alacağım için parasına ihtiyacım var.team j. craft prestige orjinal hardcase de gitarla beraberdir.pedal da kendi kutusu, adaptörü vs. ile birlikte çok güzel tonlar mevcuttur.gitar resimi için ibanezin sitesine girip bakabilirsiniz.tam bir performans canavarı... ii şanlar
bu arada gitar orjinal japondur.

Geri