Anemi

ben açık konuşayım anemi hakkında olumlu yorum yapamayacağım... Kusura bakmayın moral bozukluğu olabilir ama sizi abeğenmiyorum ben pek fazla t.a.k adlı şarkınızada bayılıyorum bunu sölemeden gecemeyeceğim :) bar grubu olarak t.a.k şarkısı ile ünlenen bir grup çok saçma piyasa artık böyle doldu abi ya adam çıkıp bir sarkı yapıyor ünlü oluyor bu akımda en çok rabet görende punk grupları bence düz mantıkta bunun bir örnegi neyse yorumu fazla uzatmayayım başarılar... şunuda ekleyeyim dumanın şarkılarını söylemeye çalışmayın bence olmuyor rüyanda görsen inan mada buna örnek ömür boyu çalıssanızda olmaz yapamazsınız vokal degişinceye kadar tabiki

explosives demiş ki:
ben açık konuşayım anemi hakkında olumlu yorum yapamayacağım... Kusura bakmayın moral bozukluğu olabilir ama sizi abeğenmiyorum ben pek fazla t.a.k adlı şarkınızada bayılıyorum bunu sölemeden gecemeyeceğim :) bar grubu olarak t.a.k şarkısı ile ünlenen bir grup çok saçma piyasa artık böyle doldu abi ya adam çıkıp bir sarkı yapıyor ünlü oluyor bu akımda en çok rabet görende punk grupları bence düz mantıkta bunun bir örnegi neyse yorumu fazla uzatmayayım başarılar... şunuda ekleyeyim dumanın şarkılarını söylemeye çalışmayın bence olmuyor rüyanda görsen inan mada buna örnek ömür boyu çalıssanızda olmaz yapamazsınız vokal degişinceye kadar tabiki

öncelikle bu guzel yorumun için anemi adına ben tesekkur edeyim... kisa yorum yazacağım bu sefer :) aneminin ruyanda gorsen ininmayı su anm-ki vokal cocukla söylemesi imkansız çünkü o sarkıda 4 hokkamıydı adı neydi adını unuttum 4 çesit ses var... vokaldede bu yetenek yok bu yorumumda sadece ruyanda gorsen ininma açısından yorum yapıyorum ve bu bnm gorusum biraz prof. olarak dusunuyorum yapamadığın sarkıyı yapmadır benm dusuncem ama genel olarak ta iyi gibi bişey bnde bi aydınlı olarak grur duyuyorum ins daha iyi olurlar

öncelikle uzun yorum yapmama izin verdiğn için teşekkürler :D ya aslında dediğin gibi barda kimse takmıyo bu olaylara o konuda haklısın ama ben bnm grubuma bar gruu denilmesini istemem sahsen bana çok kötü igrenc gelio bu söz bar grubu çok banel böyle belki bizde bize gelen bar tekliflerini düşünüp barda calsaydık bizde suanda Türkiyede duyulup iyi biyerlerde olabilirdik ama bnce anemi bardada calsa kendine bar grubu dedirtmemesini bilmeli :) bu arada anında güzelmiş balıkesirde suan İzmirdesin sanırım ve bayansın ve anemi hastasısın :D

çok agır konustun farkındaysan anemi kim ki cekemiyecegiz biz ya jetone u bile kıskanırım ama anemiyi kıskanmam daha dogrusu kıskanamam bünyüm izin vermez anemiyi kim takıyoki bnde takayım nese sen böle gruparı dinlemeye devam et arkadasım ilerdede böyle yaparsın aneminin özentisi olursun bütün sarkıları sölersin rmetal-rock-punk-pop-top neyse böle bi albüm yaparsın ben bu yorumuda niye yazıyorum acaba ya onu merak ediyorum 6 sayfa yorum olmus anemiye degmez bunlar için 6 sayfa ya 1 sayfa yeterdi zaten butun yorumlarıda biz doldurduk sana anemili günler arkadasım :arrow:

anemiyi bikaç kez dinledim sanırım. BEnim düşüncem barda iyi gidebilcek bi grup öyle de kalır gibime geliyor.

Son sayfayı okuduktan sonraki zapin hakkındaki düşüncem ise fazlaca anemi özentisi olduğu :roll:

orbay grupta diil artık.. arda geldi.. anemi yavaştan istanbula yerleşmiş olmakla birlikte, ara ara izmire ziyaretlerde bulunmakta.. çok yakında da albümleri çıkacak..

hayatımda dinlediğim en iğrenç piyasa bar gruplarından biri anemi. Onlardan önce çalar saat çıktı ben oh be müzik bu dedim. Sesi de bitürlü ayarlıyamıyor anemi. Gitar sesini duyan oluyo mu anemiyi dinlerken? Ben bass buğultusundan ve kalitesiz bi vokalden başka bişey duymuyorum..

Geri