Normal Manyetiklerden Emg Aktiflere Geçme

Arkadaşlar merhaba, gitarımın üzerinde 2 humbucker manyetik, 3 yollu switch, 2 ton ve 1 ses düğmesi var (sanırım çünkü switchi değiştirdiğimde ses düğmesi de değişiyor bazen ortadaki ses oluyor düğmelerden bazen soldaki)
Asıl sorum benim gitarın üzerindeki switch, potanslar ve jack yeni alacağım EMG aktif manyetiklerle uyumlu olur mu yoksa EMG Zakk Wylde setinde olan switch potanslar vs. gibi uyumlu parçalar olmalı mı? Bu arada 1 ses 1 ton olmasını düşünüyorum yani tonlardan biri iptal olacak.

Şimdiden teşekkürler.

switch olur ama potlar ve jack input'un olmaz, aktif emgler 25k pot gerektiriyor, gitarının humbuckerlı olduğunu var sayarsak sendeki potlar muhtemelen 500k'dır, jack takılı değilken pil tüketmemesi için jack input'unun da stereo olması gerekli

• Konu Sahibi Konu Sahibi
switch olur ama potlar ve jack input'un olmaz, aktif emgler 25k pot gerektiriyor, gitarının humbuckerlı olduğunu var sayarsak sendeki potlar muhtemelen 500k'dır, jack takılı değilken pil tüketmemesi için jack input'unun da stereo olması gerekli
Anladım teşekkür ederim. Bir de merak ettiğim şu konu var başlık açıp kirlilik yaratmayayım; EMG 81-60-89 arasında ne farklar var?

Geri