Knightmare (Heavy/Power Metal) - Ankara

Ben (94-95 gibiydi sanırım), Hacettepe Sıhhiye kampüsü Snack (ya da daha doğru söylenişiyle "Sinek") bardaki beygirli afişleri, M salon konserlerini hatırlıyorum....

Bülent'in (Ersoy olan Bulloween olmayan) ameliyattan sonra kavanozda teşhir edilip gazetelerin ilk sayfasına çıkan (bu kesinlikle gerçektir!!!) gereksiz addettiği aksesuarını, ayrıca Bülent'in (Ersoy olmayan Bulloween olan) uzun, sırma saçlarını da hatırlıyorum 😀

Bülent Abi'nin (Bülloween olan, diğeri abla artık) eve film izlemeye gittiğimde ilk 6-7 konserin görüntüsünü izlemiştik. Hepiciğinin saçlar uzun, tribünler tıklım tıklım idi. Aaaah, nerde o eski laleler. Hatta bunun şarkısı da vardır; "Laleleeeerr laleler laleler..."

Yaaaaaaaa işte yıllar bööle geçip gidiyor işte sayın rock severler. Geyiğim grubun kuruluşunu, ilk konserimizi hatta gelen seyircilere kadar herşeyi hatırlıyorum. Unutulacak şeyler diilki hiçbiri. Acaaip eğlenirdik o günlerde, gençsin, saçlar uzun rakın rol yıllar anlıycan. Gerçi şimdide süper tabi nazar deemesin. Lale devri bitmesin.

Çok geçmişe takılma BülloweeN' ciiim ( valla bu ismi akıl ettiğim çok iyi olmuş haaa ) : ) huehue neyse...

En son 19 Mart konserinden sonra arkadaşlarımızın " Knightmare' a doyamadık, başka konser olmayacak mı ?" şeklindeki çok güzel ve bizi gaza getirici söylemlerine müjdeli cevaplarımız çok yakında olacaktır değil mi ? 😉

Hatta ard arda olacak bu cevaplar. Öyleki artık 3-4 günde bir Knightmare' ı izleyebileceksiniz önümüzdeki bir zaman, 1-2 hafta boyunca 😉 🙂 😛

Kesinleştikçe, daha bi açık, seçik ve net belli oldukça buradan haber salınacaktır arkadaşlar. Aman diyim beklemede kalın 😉

2003 yılında Uygar abimin Rock Station forumunda dediği gibi; The Empire Strikes Back !!! 😉 🙂 😛

En son 19 Mart konserinden sonra arkadaşlarımızın " Knightmare' a doyamadık, başka konser olmayacak mı ?" şeklindeki çok güzel ve bizi gaza getirici söylemlerine müjdeli cevaplarımız çok yakında olacaktır değil mi ?

Hatta ard arda olacak bu cevaplar. Öyleki artık 3-4 günde bir Knightmare' ı izleyebileceksiniz önümüzdeki bir zaman, 1-2 hafta boyunca

Çok sevindirici bir haber. 3-4 günde bir yetmez, her gün Knightmare izleyelim

Evet evet, sizlere yeni sürprizimiz açıklayayım o zaman: evlere Knightmare servisi :!: :!:

Diyelim evde canınız sıkıldı, şöööyle sert bir müzik olsa neşemizi bulsak diye düşündünüz... hemen 0800 831 769 nolu telefonu arıyorsunuz ve oradaki tok sesli, kaslı erkeğe (bilin bakalım kiiim???) mesaj bırakıyorsunuz... aynı gün içerisinde kapınız çalıyor ve işteee Knightmare üyeleri güler yüzleri ve sevecen tavırları ile karşınızda: artık seçim size kalmış; ister Bülloween ile metal tarihinde bir yolculuğa çıkın, ister Koray ile AIDS'ten cerrahiye tıp muhabbeti yapın, isterseniz Hakan'dan dürüm tiyatrosu ve sweet(!!!) picking tüyoları, Özgür'den "Lovecraft ve aşk sanatı" tavsiyeleri alın... hem de knightmare istediğiniz (daha doğrusu bildikleri) parçaları sizlere evinizde icra etsin... halka hizmet budur arkadaşlar...

(Uyarı: Özgür ve Koray'ın aynı anda espri yapmaları ve birbirlerinin esprilerini duyarak aktive olmalarının nöronal dejenerasyon ve erken bunamaya (hatta şunama ve onamaya!!!) neden olduğu saptanmıştır, dikkat!!)

Mesela ben metalciyim ve 2günde bir yoğun koray ve özgür efektine maaruz kalıyorum. Bu nedenle sürekli mental tedavi görmekteyim.Evim olan Habeşistana gitcem, Allah rızası için bi yol parası abijim.

Bu arada sanırım nisan ayında haftada 1 gibi öldürücü bir konser periyoduna gircez. Allah bütün ankaralılara korusun, onlara bize dayanma gücü versin.

Yeni bir konser teklifi daha elime demin ulaşmış durumda 🙂 en son Knightmare' ında yer aldığı konseri düzenleyenlerden biri olan Tarık (thetick) arkadaşımızdan.

Beklemede kalın arkadaşlar. Grup elemanları askere gitmeye başlamadan sizi bolca Knightmare' la dolduracağız 😉 :twisted:

Olaylar kesinleştikçe buradan gerekli bilgiler verilecektir efenim.

Saygılar ve Sevgiler 😉

Buyrunus efem , Knightmare severlere güzel bir konser haberi verelim madem 😉

Bu sefer kabagı da bekliyoruz :twisted:

ufaka6gn.jpg

Eveeeeeeeeet Nisan ayının sonları ne Mayıs ayının baş ve ortaları 😛 yoğun bir Knightmare dönemi olacaktır arkadaşlar.

Serkan arkadaşımızın hatırlatmasını yineleyelim... 😉

23 Nisan 2006 Pazar günü Garage Rock Bar' da Knightmare, Sınıf 64, Arcane, Mind Crime ve Metabolic gruplarının sahne alacağı Metal Soul Part #1 Konseri olacaktır.

Şimdiden planınızı, programınızı yapın. Sonra yok gelemedim, yok kuş uçtu kervan geçti. "Ayy yaaa yakın bi zamanda bi daha yok mu?" gibi söylemlerle gelmeyin efendiler 🙂 😛

Canımızda tam bal kabağı çekmişti, kabak tatlısı çekmişti bol cevizli filan demeyin, tatlı krizlerinizden bizi sorumlu tutmayın !?!? 🙂 😀

Bizden hatırlatması. Knightmare' ın Nisan ayı ilk olayı 23 Nisan konseriyle başlamaktadır. Aman diyim... :twisted:

23 Nisan konseri yavaş yavaş yaklaşırken size ufak bir yenilik söyliyim. İnşallah bu konserde Knightmare' dan 1 adet Stratovarius coverı da dinleyeceksiniz 😉

Parçanın adını vermeyeyim sürpriz olsun. Özgür' ün sesinin Stratovarius' a ne kadar gittiğinide görmüş olacaksınız böylece umarım 🙂

nede olsa Özgür' ün en sevdiği vokallerden biri 🙂 😛 Değil mi Özgür' cüğüm ? 😀

Geri