Knightmare (Heavy/Power Metal) - Ankara

Konsere yetişmese de bitmiş 3 yeni parçamız var!!!!
Bakalım beğenecek misiniz? :kemancı Bu parçalar herhalde ilk kez kayıtlarda çalınacak ve sonraki konserlerde sahnede seslendirilecek...

Selam,

Eylül ayındaki olay kesinleşti, yani Knightmare'den iyi bir görsel ve işitsel ziyafete hazır olun :). Ha yine de şu an bu olayı açıklamak için erken buluyorum, bir kaç teknik ayrıntı kaldı onları da halleder halletmez hepiniz öğreneceksiniz zaten. Bu konser Ankara'da olacak

Yanısıra Ekim ayı sonunda İzmir ve bundan bir veya iki hafta sonrasında da Antalya'da konserler olacak. Anlayacağınız Knightmare bu yıla hızlı bir biçimde başlayacak ve albüm kayıtları tamamlanır tamamlanmaz program daha da yoğunluk kazanacak :).

Takipte kalın.

Çıkarın tabii canım, gezin eğlenin, hatta storyteller şöyle güzel bir hikaye bile patlatabilir arada:D :D :D

I want out bu sefer zor görünüyor ama başka bir cover var (sürpriz!!!). Gelin dinleyin, beğenmezseniz bir daha çalmayız yeminlen... önemli olan siz seçkin dinleyicilerimizin mutluluğudur Knightmare için :p :p :p

OOOO bakıyorumda ortam bayağ şen şakrak olmuş sohbetler koyulaşmış, espriler yapılmış : ))

bende yaban ellerde takılıyorum staj mtaj...davul abanıyorum bir yandan...
cover mover
lord of the thunder
anneni kandır
babanı inandır
gel bu gece

diyorum son olarak : )

haydin gorüşürüüüük :twisted:

Evet arkadaşlar daha önce bazı ufak detaylardan dolayı tam olarak açıklamamıştık. Artık herşey kesinleşti ve işte:

KNIGHTMARE 24 EYLÜL CUMA AKŞAMI SAKLIKENT'TE THERION İLE AYNI SAHNEYİ PAYLAŞACAK.

Daha önce açıklamış olduğum diğer konserlerden İZMİR 31 EKİM ve ANTALYA 14 KASIM tarihlerinde.

Hepinizi Heavy Metal eşliğinde coşmaya bekliyoruz!!! :metalhead

Afişide çalmışım Saklıkent'in kapısından. "Konuk grup Knightmare " ;)
Hadi bakalım az kaldı konsere, simdiden başarılar dileyelim... Görüşmek üzere konserde...

İlginiz ve desteğiniz için çok teşekkürler :)

bazı arkadaşlar bilet fiyatlarını sormuş...biletix in sitesinde yazdığına göre 10 eylüle kadar 27.500.000 TL 10 eylülden sonrada 35.000.000 TL imiş fiyatlar...

Allah'ın dediği olur valla...

Artık bi kere BülloweeN bizi çayıra saldı...bundan sonra olacaklardan sorumlu değiliz :twisted:

Bence de bu Therion konseri mükemmel olmuş. Ama afişte Knightmare çok küçük yazılmış! Logo güzel ama grubun adını küçük yazmışlar :D Umarım çok iyi bir konser olur dağıtırsınız ortalığı :D

Evet logo küçük olmuş ama sağlık olsun 10 sene sonunda insan bu tür şeylere alışıyor. Zaten önemli olan isminizin ne kadar büyük yazıldığı çok önemli değil, konserden sonra metal kafaları nekadar mutlu edebildiğimiz önemli.

Heyecanla:

- Grup elemanlarının staj, iş vb. olaylarından dönmesini...
- Ayın 24'ü olmasını...
- Gitarları bağlayıp amfileri açmayı...
- vee Saklıkent'te müziğin ateşini sizlerle birlikte hissetmeyi bekliyoruz :zipla :zipla

:metalhead :metalhead :metalhead

Ben zaten burada hazırlanmaya çoktandır başladım Ardacığım merak etme...

Orayada gelirim, davuluda çalarım, grupçada çalışırım, gazada gelirim :twisted:

Görüşmek üzere kendinize iyi bakın...

Turning hours into days burning muscles feel the pain
The heart and soul of discipline my friends

diyceklerim bunlardır...

Therion' a ve gelenlere Knightmare ateşini göstereceğimizi umuyorum...

Olabildiğince gaza gelip kontrolü kaybetmemeye çalışıyorum kusuruma bakmayın...

24 Eylül Cuma günü görüşmek üzere.... :twisted:

Evet artık konsere sayılı günler kaldı...

Desteğiniz için gerçekten çok teşekkürler...Sanki biz ana grubuzda Therion alt gurubumuz gibi hissettirdiniz bana : )

Bu konserde Trooper' ı coverlamıycaz...Başka coverlarımız olacak...

Cuma günü görüşmek üzere... ;)

Geri