Krk Kns 8400 Aldim.

S.a arkadaslar aslinda bu konuyu kulaklik satin almadan once acmaliydim ama vakit bulamadigim icin aldiktan sonra actim =)
Dun krk kns 8400 referans kulakligi aldim. 3d sound test frekans testlerinde baya iyi geldi sesler cok gercekci. Mp3 dinledigimde cok oyle yuksek ses cikmiyor basslar midler tizler yerinde eq yaptigim zaman daha iyi oluyor. Referans kulakliklari flat oldugu icin boyle sanirim. Zaten muzik dinlemek degilde fl studioda muzik yapmak ve klavye calarken klavyedeki sesleri daha detayli versin diye aldm. Samsom sr850 alacaktim kimisi tavsiye etti kimisi etmedi kararsiz kaldim akg k99 vardi ondada kararsiz kaldim. Daha sonra youtubede referans kulakligi ile ilgili video seyrettim krk kns 8400 bulursaniz dinlemeden alin iyi bir kulaklik oldugunu soylediler. Yorum fazla bulamadim. Butcem 250 300 tl idi. 2.el Krk kns 8400 kulakligi 250 tl ye buldum artik alayim dedim surekli kafam karisiyordu. Benden baska kullanan varmi ? Kulakligi cep telefonunda ve pc onboard seskarti ile dinliyorm.yarin bigun ses karti alsam sesde fark oluyor mu? Kulaklik 36 ohm pc cikisi onboard kac ohm bilmiyorum tabi

Geri