Dexter

Ah Vogel, vah Vogel. Dexter'ı dinlememenin zararını boynunun köküne inen kasatura ile ödemek.. Aga belliydi, Vogel'ın oğlu seni de yer beni de. Gözlerdeki sinsiliğe bak hele bak bak

final

breaking bad ten önce izledim daha çok tat almak için.

debra nın fişini çekip denize atması çok koydu be. ama oduncu olması çok saçma yahu. git hatunun yanına işte.

Kimse kusura bakmasın ama, bok gibi bir finaldi! Saçmalıklarla doldurmuşlar! Bir sürü boş sahne vardı! Final havasında değildi! Bir de rekor kırmış!

Evet, sakinim!

final bölümü de diğer bölümler kadar iyiydi.debra yı o halde göreceğim aklımın ucundan geçmezdi.ölür diyordum ama bu şekilde değil...bunun bir dram dizisi olduğunu unutmamak lazım.himym ile karıştırmayın.mutlu son olsaydı olmazdı.ha bir de gerçekçi olmak lazım ki,final nasıl olursa olsun zaten hiç bitmesini istemedik ki -ya da ben istemedim- dexter'ın.ay vil mis yu dex :/

Harika bir finaldi. Tam olması gerektiği gibi. Küçük yaşta travma yaşamış bir insanın hayatından, yaşayışından vazgeçmesi beklenemez. Bu son tam dexter karakterine uygun sondur. Bu tarz insanlar ya hapse ya ölüme ya da yalnızlığa gider. Bu süreçte de kendilerini sevenlere zarar verirler. Sanırım birçok insan pembe bir son bekliyordu.

Herkesin aklında farklı farklı finaller vardı ,denize açıldığı sahnede dedim ''kendini de denize bıraktı sonunda vay be'' ama adamın yine bir planı varmış , sonuçta dex bu olcak tabi :) .Şimdi şu tarz olayları düşünmeye başladım sene olcak 2030 dexter geri döncek, harrison büyümüş, hannah işte ''nasıl yalan söylersin'' , ''nasıl öylece gidersin'' triplerinde, sonra oğlunu almak isteyecek falan filan. Şimdi bak yazınca daha da merak ettim o zamanları :) yeni dizi istiyoruz harrison olsun ismi .

Sezon finalini yeni izledim 8 yıldır takip ediyorum sanki yakın bir dostumu kaybetmiş gibi hissediyorum ah dex
Spoiler
Dex in sondaki ormancı bakışı yapımcılar ucu açık bırakmış herhangi bi sinema filmi ile tam bitirebilirkim bilir belki tekrar başlar özlüyoruz dexter reyiz debrayı suya attığı sahnede ağlayacaktım vay be dexter da bitti ya ne diyeyim

Geri