V.C. Andrews

ya biri bana çatıdaki rüzgar'ı çok uzun olmamakla birlikte olayları da çok atlamadan özetini yazabilir mi ya. ben denedim 2-3 sayfa sürdü ama daha kısa olması gerekiyor. yardım!!!!

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

burboz demiş ki:
walla kadın öldü ama hala yeni kitapları çıkıyoo, nasıl oluyo anlamıyor..
gerçekten müthiş bi yazar, çok sürükleyici romanları..
nedense hep kardeşler arasındaki ilşkileri anlatıyo, üvey bile olsa insan kardeşiyle beraber olur mu hiççç???

Yazarin ailesi aciklama yapmi$: V.C. Andrews tadinda yazan bi yazar bulduk, V.C. Andrews adi altinda yazmaya devam ediyo diye.

Hep karde$ler arasindaki ili$ki deil ki.. :) Amca, kuzen de olabilio :p

sanırım şu andrews tadında yazdığını iddia ettikleri yazar ice ve raini falan yazdı..yani en yeni kitaplar o ordan varsayıyorum..eğer öyleyse valla hiç de anderws la falan alakası yok son derece alakasız ve sıkıcı yazıyo..çatıyı izlemek isterim ya hiç denk gelmedim cnbc e de...olursa falan haber verirseniz sevinirim..

millet haberiniz olsun dedim !!!yenisayfa.com.tr!!! de v.c andrews in pek çok kitabı var. isterseniz google dan da arayabilirsiniz v.c andrews le ilgili yabancı sitelerede göz atabilirsiniz mesela adı virginia chole andrews miş

chirkeF demiş ki:
sanırım şu andrews tadında yazdığını iddia ettikleri yazar ice ve raini falan yazdı..yani en yeni kitaplar o ordan varsayıyorum..eğer öyleyse valla hiç de anderws la falan alakası yok son derece alakasız ve sıkıcı yazıyo..çatıyı izlemek isterim ya hiç denk gelmedim cnbc e de...olursa falan haber verirseniz sevinirim..

Evet, Rain serisinin tamamini okudum ve V.C. Andrews'la hic alakasi olmadigini fark ettim.

Ice serisinden de Cinnamon'u okudum, o biraz daha yakindi V.C. Andrews tarzina.

Evden Uzaklara Ucu$, Yabani Cicekler vs. sanirim onlari da aslinda V.C. Andrews yazmami$.

kitaplarının arka kapaklarındaki yazıda hep şuna benzer bir şey vardır: "yazar kitaplarının konusunu gerçek hayattan alıp almadığı sorusunu ise cevapsız bırakıyor." ki bu tamamen reklama dayalı, ticari kaygıyla yazılır kanımca

Yönetici Notu: Yazılarınız anlaşılmayacak nitelikte kelimeler içermektedir. Türkçe'nin kasti olarak hatalı kullanımı alanında bir daha uyarılmanız takdirinde siteden uzaklaştırılacaksınız. Lütfen forum kurallarını okuyunuz.

her kitabı ayrı bir pembe dizidir. her zaman acınası durumda bir genç kız vardır ve ensestin anasını ağlatmıştır. evet olaylar komik değil etkileyici ama bunu bu şekilde iğrençleştirmek komik.
ölünce yerine "yenisinin" getirilmesi de ayrı bi saçmalıktır, hangi gerçek yazar ölünce yerine yenisi yazabiliyor? (bkz: edebi nitelik nedir ne değildir)
tabi sürükleyici olabilir yazdıkları, orasını bilemiyorum. ama neresinden bakarsan bak tam bir amerikan çılgınlığı.

kimberley demiş ki:
her kitabı ayrı bir pembe dizidir. her zaman acınası durumda bir genç kız vardır ve ensestin anasını ağlatmıştır. evet olaylar komik değil etkileyici ama bunu bu şekilde iğrençleştirmek komik.
ölünce yerine "yenisinin" getirilmesi de ayrı bi saçmalıktır, hangi gerçek yazar ölünce yerine yenisi yazabiliyor? (bkz: edebi nitelik nedir ne değildir)
tabi sürükleyici olabilir yazdıkları, orasını bilemiyorum. ama neresinden bakarsan bak tam bir amerikan çılgınlığı.

bncede çok haklısın gerçi bn çatınn ilk bi kaç serisiniokudm ama gt gide harbidn pembe dizi tadı wermeye başladı ztn o kitabın öle bi sayfalık dewam listesini grnce şok gçrmştm çatı dışındak iki kitabıda birbirine çok bnzio çok klasik ipek ongunun biraz daha amerkan wari we daha iisi bnce..

Bu yaz yapacak bişi bulamamanın verdiği sinirle evde bulduğum tüm kitaplarını okudum, okurken hiç sıkılmadım da(o kadar entrika içinde sıkılamıyodum zaten orası ayrı) sorsan hep aynı kitabı okumuşum gibi geliyo. Hep aynı hikaye, hep aynı olaylar..

birden fazla kitabını okuyanlar eminim anlamışlardır hep aynı olaylar ama farklı isimler.sıkıcı oluyo işte bu yarıda bırakmayı sevmiyosan bitene kadar sıkılarak ve tahmin ederek okuyosun

ya ortaokul ve lıse yıllarım vc andrews ın kıtaplarını okumakla gectı.bı olay bı kıtapla bıtse ıyı en az 3 kıtapta bıtıo.aslına bakarsanız.bızım turk fılmlerıyle dalga gecıolar ama bu kıtaplar onlarında gelısmıs versıyonu.zaten butun kıtaplarda konu aynıdır.acıların cocugu bı kız vardır ortada basına gelmeyen kalmaz:)

ben de yazarın neredeyse bütün kitaplarını okudum, ortaokuldaydım sanırım. Deli gibi okurdum iki günde bir kitap alırdım :D Çatı serisi beni çok etkilemişti çok sürükleyiciydi ilk kitapları özellikle ama son kitaplarında o ilk "çatı" nın tadı yoktu. Rain seriside bence çok sıkıcıydı. Dili akıcı olmasına rağmen konusu sürükleyici değildi. Bir de yazarın genel bir özelliği olmasından olacak, bütün kitaplar akla hayale gelmeyecek aile entrikalarıyla doludur :p [/quote]

Geri