Schecter jeff loomis cygnus vs schecter hellraiser c-1

Yok o ilan icin demedim. Ben eskiden schecteri ikinci el de cok makul fiyatlara satilan bir gitar olarak hatirlardim. Ust duzey kore schecterlara gecen heveslenip baktim. Cogu ya sifirina yakin ya da daha fazla. Dore fiyatlariyla kiyaslayinca oyle gordum. Belki turkiye dore de ucuza satiliyordur ve onlarda yurtdisi fiyatlarina oranla bir fiyat vermislerdir. Neredeyse %80i abarti fiyatti, ust duzeyler icin.

Acayip güzel fırsat zaten şu anda var. 1 ay önce 2500'e SLS vardı mavi gıcır gıcır, SRV'de Atx solo 6 400 USD gibi komik bir rakama gitti. 3000 TL'ye kadar kore Schecter kelepir'dir. Ondan sonra pahalı demem ama alırken kazanmazsın o kadar.

Acayip güzel fırsat zaten şu anda var. 1 ay önce 2500'e SLS vardı mavi gıcır gıcır, SRV'de Atx solo 6 400 USD gibi komik bir rakama gitti. 3000 TL'ye kadar kore Schecter kelepir'dir. Ondan sonra pahalı demem ama alırken kazanmazsın o kadar.
Valla kelepir olabilir ama alan yok. Boyuna takas teklifi geliyor, düzgün takas gelse o da neyse. Yalnız bir Schecter azmanı olarak şu 2500'e giden SLS'yi merak ettim. Sarı sitede ilanı var mıydı, gördüğümü hatırlamıyorum.

Geri