Gitar ayarı için alyan anahtarı nereden bulunur?

Bütün Fenderler'in truss-rod'u 1/8"dir. Özel bir firmaya ya da özel bir mağazaya gerek yok, bütün nalburlarda ya da yapı malzemesi satan firmalarda bulunur. Inch sistemiyle bir takım alırsanız sorununuz çözülür. Örneğin Stanley'in 8li takımları mevcut, Koçtaş da 5-10 TL gibi bir şey olsa gerek. Cr-V çeliği oldukları için aşınma ihtimalleri de yoktur. Yalnız boyutun inch sistemi olmasına dikkat edin, mm olursa yalama yapar.

Foto yanlış ama ürün odur.

@dthakankoca Türkiye'de de kaliteli çok düzgün ürünler mevcut, ebay'den alacağı da kaliteli çelik olmayacaktır, 3 günde bozulur. Buradan düzgün bir Stanley alırsa ömürlük olur.

Kesinlikle doğru...ama 0.05 gerçekten nadir..inch bolca var ama çoğu daha kalından başlıyor...ebayde usa satıcısı olursa kaliteli oluyor..ben izmirde bir ara bayağı aradım..verdiğim benzin ve otopark parasına rağmen bulamadım... 3 5 dolara kapıya kadar geldi...

Sevgili Aiyiadam,
Denk gelirse alsın ama burada metrik daha yaygın...İnch de var ama 0.05 inch lik içeren çok nadir...Ama siz bulduysanız tabi ki vardır orada...Geçen sanayide sorduğumda koca hırdavatçıdaki adamın birisi inch sistem kalktı abi dedi :)

Sevgili Aiyiadam,
Denk gelirse alsın ama burada metrik daha yaygın...İnch de var ama 0.05 inch lik içeren çok nadir...Ama siz bulduysanız tabi ki vardır orada...Geçen sanayide sorduğumda koca hırdavatçıdaki adamın birisi inch sistem kalktı abi dedi :)

Ben direkt elimde köprü vidasıyla gidip uygun allen aramıştım. Ve Karaköy'e gidene kadar bayağı da bir bakınmıştım. Belirttiğiniz gibi, kolayca bulunan bir şey değil ..

Solo Müzik'e sormadan çişe gitmemen lazım Ankara'da güzel kardeşim onlara sorsana önce işte, kaç kere dedik burada. :) Ben onlardan aldım vardı...

Aynen bu şekilde açılan her başlığa yazdım Solomusic te çok yedek parça var önce oraya danışmakta fayda var.Telefon ederseniz yardımcı olurlar , kargolarıda hızlıdır birkaç alışverişim oldu ertesi gün ulaştı.

Geri