ÞakaGibi

27Şubat,Pazar Günü YOLCU BARde gerçekleşcek
"STOP THE ROCK" adı altındaki bu güzel organizasyonda birbirinden güzel 3grupla (Rakkas, About:Blank ve Kargasa) sahne alacağız..
Kapılar17*00'de açılacak ve giris:5YTL
Herkezi şiddetle hemde baya bi şiddetle Yolcu'ya bekliyoruz..
Eglenelim karşılıklı=)-

Sihirliturta; çok teşekkürler yorumlarin için..Grubu hergün bir adım ileriye götürmek için "her alanda" çalışmalarımız sürüyor..
Odtü konseri de şahsen benim favorimdi..
Rock Şenliğindede orada olup çalmayı çok isterdik ama olmadı sağlık olsun, başka organizasyonlara inşallah..
Trompetci arkadasımız Emre kendisi bize şimdilik tam oturan iki şarkı bunların biri seninde begendiğini söylediğin bestemiz "Uzak" ve "Jailhouse rock" onun için inip çıkıyor=)- Ama anons konusunda haklısın sahnede durus konusunda azcık daha çalışmamız gerek ama o geceki "elektirip"i gercekten bizi dagıttı.. İlginç bir konserdi..
Bizi takip ettiğin ve eleştirilerini bizden esirgemediğin için çok teşekkürler..
Böyle böyle gelişcez..

pazar orda olmaya caliscas
en sevdiimis ankaralı 2 grup about:blank ve saka gibi var
ne gusel gusel musik yapan güsel insanlar birbirlerini hemen buluyorlar beraber konser yapiyorlar

basarilar

locus solus ta isleyememistim gormeyeli siz cok guzel olmussunuz olum
sonuna kadar kalamassamda gercekten cok begendigimi solicem, bitince konusamadim burdna soliyim bare...
bestelere devam, cok gusel hersey

:alkıs
tebrik ederim vallahi, sizi ilk defa izleme şansını yakaladım. Kendinize has çok güzel bir tarzınız var. Gerek coverlar gerekse besteler çok güzeldi. Umarım başka konserlerde daha yollarımız kesişir...:D

Orada bizimle birlikte sahne alan ve yorumlarını forumumuza yazan diğer gruptaki arkadaslara tesekkür ediyoruz..
Bizi gene yanlız bırakmayan kardeşlerimiz Catwalk'a tesekkürler..
Onun dısında fungusamongus ve yosun, hoşgeldiniz yeniden umarım sizede en yakın zamanda o çok beklediğiniz demoyu kaydeder ve yollarız(birkaç ay=)
Yolcu'ya gelip bizi izleyen herkese teşşekkürler..
Rakkass grubuna bu konser için ayrıca teşekkürler..
Herkese iyi günler=)-

merhaba,konserinize kalamadık malum konserler kesişti,ama Erinçle tanıştığımıza memnun olduk.(Nasıl tanıdım ama?Şaka gibi di mi?)Tekrar görüşmek üzere,kucak dolusu başarılaaaar...

en sonunda izleyebildim sizi saanede, çok eğlendim valla 1 daaki konsere gene gelcem kesmedi bu beni ama tadı damaımda kaldı. :taptim

Geri