ÞakaGibi

ewa_the_purple demiş ki:
bugun izledim sizi güzeldi konser ama bazı sorunlar var galiba sahne olayında...
ama gitarist cok basarılıydı :LOL:
saol beendiin için eylenceli konserdi ama dediin gibi sahne sorunu birazda olsa göze batıyo ama gidermeye çalşcas işde bi şeklde ...esgiyede aynı şeklde teşekkür ederz, 17 snde locusa bekliyoruz herkesi

beste günlerinde ben de izledim sizi eğlendim de. ama şunu söyliyim ki ben koser başladıktan sora girdim içeri bi de baktım ki davulcu kaç metre arkada gitar/vokal, vokal oldukları yerde duruyo, basçı hareketli ama kendi kafasına göre takılıyo. açıkçası bana gruptan çok jam session yapan adamlar ya da kendi başına çalan adamlar gibi geldiniz. biraz daha uyumlu olursanız birbirinizle daha çok paslaşırsanız eminim performansınız daha da artar.

bi de şarkılar hareketli, eğlenceli ama insan bu hareketi elemanlardan da bekliyor (özellikle de vokalden). yani daha fazla eğleniyormuş gibi çalabilirdiniz (ya da çalarken eğlenebilirdiniz). bi de gitarist olmayan vokalin ne yaptığını anlamadım lead vokal desen değil back vokal ise eğer gereksiz gibi geldi bana.

neyse yanlış anlamayın bilmişlik taslamıyorum. gözüme çarpanları söylüyorum sadece. eminim daha iyi olacaksınız.
kolay gele....

Yorumlarin için, bizi dinlenip eglendiğin için çok tesekkurler.
Seyirci ile ilişkimizin sıcak olmaması konusunda sonuna kadar haklısın, zaten en çok eleştiri aldıgımız nokta da bu.

O günün sabahı soundcheck de tek kelimeyle berbattık ve onun stresi ile çıktığımızı soyleyebilirim..Belkide asıl neden budur..Herbirimizde bir endişe vardı..
Zamanla seyirci ile diyalagomuzu geliştirecez inşallah=)

evet ya bi artık dinlemelisin bizi yaw hep gec gelip kaçırdığına üzülen bi tek fatih ve sen varsın :)ehhe neyse bidaki sefere mutlaka beklioruz..bide can varsa iidir deip işin içinden sıyrılmakda hiç hoş deil eheh neyse görüşürüz...

selam şaka gibi..konser iyidi bence siz de başarılıydınız..
hepiniz odtüye göre çok daha iyiydiniz bence..merti serettim onu da çok beğendim..
hep birlikte başka konserlere adios.

teşekkür ederiz efenim. ben özellikle teşekkür ederim tabi =) bir şeref benim için.. hakkaten beendiyseniz ne mutlu, ama varsa eleştiriniz (kişisel grupsal), duymaktan onur duyarız ayrıca...
yani mesela bence ottüye göre daha kötüydük ya. ama tabi çalarken herşey farklı geliyo. dışarıya daha iyi göründüysek ne güzel :D
sevgiler, saygılar...

Erinch gelmediğimizi zannetme biz konser gününüzde locus solus a uğradık siz çalarkene ;) fakat maalesef sadece 2yada 3 parça dinleyip çıktık ama canlı performansınızı beğendik... Ortak bir projede görüşmek dileği ile... BU ARADA ! geç mesaj yazabildim forumunuza.. internetimde bir sorun vardı ve internet cafelere gtmek adetim değildir... Fırsat bulunca yazdm işte......

Eyvallah koç..
Güzel düşüncelerin ve geldiğin bizi izleyip begendiğin icin..
Keske cıkmasaydınız, devamı daha da güzel bir geceydi ama genede seyirci daha aktif olabilirdi..
Onun dısında ortak proje?
neden olmasın, el ele, kol kola; Ankara geleneği budur=)-

Arda! Sağol be babus, ama biliyorsun ki; daha güzel olabilirdi=)-

Ben can-ı gönülden isterim şakagibi ile hiç sahne almadık... Bu arada kalmayı bende çok istiyordum fakat başka bir yerde bulunmamız gerekti acilen...Sana baktık grmedin bizi gerçi ben bile hatırlarsan seni zor görmüştüm biz sahnedeyken o uzun boyuna rağmen....

kendine ii bak... görüşmek üzere ;)

' rüya ' ile tanıdım sizi..mert sayesinde..çok cicisinis..sefdim sizi..müzik çok güsel..çok eelenceli..sizi dinlemekten vazgeçmek 7 cüceleri 3 buçuk tama tamamlamaktan daha zor olcak..

Teşekkür ederiz fungusamongus. Pek sevindik grupçana.. Önümüzdeki konserlerimize de bekleriz şöyle canlı canlı dinlemey ;)
Bi de demo yapmayı becerebilirsek eğer fırsat olur da, burdan haberin olur zaten. Burdan olmazsa da benden olur, bir şekil ulaştırırız :D

bu forumda iki grubu dinlemeyi çok istiyorum biri yasak bölge diğeri siz... (amatör olanlardan..) ama nasıl olacak bilemiyorum..izmirde oturuyorum ben :bilmem

MorHatuN azz önce de belirtmiş olduğum gibi, ilk fırsatta bir demo yapmaya çalışacağız, ama... işte bu "ilk fırsatın" ne zaman olduğunu kararlaştıramadık, biz de bilmiyoruz =)
Önümüz bahar, bakarsın alırız gitarımızı baterimizi (yuh di mi :p ), takarız sırtımıza geliriz İzmire. Hakkaten, hani şenliklerde falan karşılaşabiliriz her an. Kim bilir? ;)

Aslında inan, biz de istiyoruz o "ilk fırsat" hemen yarın olsun, ama işte gayet sıkı bi maddi manevi çaba, emek istiyo, hem de "olabildiğince güzel olsun" istediğimiz için de daha büyük bi emek istiyo :roll: Şubat'a kadar zaten hepimizin finalleri, sınavları, sunumları, işi, gücü vs. vs. var, ve tamamen demoya yoğunlaşmak için de onları atlatmayı bekliyoruz..
Söz ama.. İlk fırsatta, söz ;)

Geri